Treść opublikowana przez gienek150
-
[B5 APU] 1.8 T Quattro 196,8KM 296,7 Nm Compsport
mozna o jakis filmik jak to przyspiesza od 0 do 140 np
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
a dlaczego nie pomoze?? ja jakos czysciłem kumplowi w afn w taki sposob i jakos jest wszystko ok. wiec nie rozumiem co nie tak. według mnie zadnej filozofii tam nie ma.[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:42_________________________________________________wrzucisz turbo a moze zrob swoją foto relacje co? po co mamy ogladac ten filmik humorystyczny i na nim sie wzorować
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
sory panowie ale wyjasni nam ktoś co ten koles z filmiku robi nie tak??
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
sory ale 600 zł to troche dużo jak na jeden dzień roboty nawet może nie [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 10:57_________________________________________________ale w tym filmiku nie ma nic o czyszczeniu kwasowym :tongue 4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 11:40_________________________________________________
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
dlaczego parodia? co tam jest nie tak?
-
bura sukA / wiejski mod str3
nie umiem dlatego nie mam profilu ledwo ciebie tutaj znalazłem :>
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
jakby ktoś chciał w łódzkim wyczyscić piszcie
-
bura sukA / wiejski mod str3
a czy ja powiedziałem ze sie nie swiecą??
-
bura sukA / wiejski mod str3
zależy kto co lubi :>
-
bura sukA / wiejski mod str3
tak tylko zasprejowane ale przez lakiernika
-
[B5 AEB] Szarpie, ale tylko jak nie jest dogrzany lub jest po postoju
vag podpinany nie ma błedów sonda ok przepływka pompuje jak trza zostaja swiece i cewki do sprawdzenia[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:17_________________________________________________pompa paliwa sprawdzana pompuje jak trzeba suszarka tez dmucha dobrze
-
bura sukA / wiejski mod str3
nie chyba kupił w jakims sklepie z lakierami samochodowymi. ale na zdjeciu to jeszczejakoś wygląda gorzej w realu :>[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:09_________________________________________________widać w miare :> 4 razy malowane według mnie raz gora dwa razy by wystarczyło ale tak chciał wazne ze jemu sie podoba :>
-
bura sukA / wiejski mod str3
lakier [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:06_________________________________________________jakis specjalny do lamp za 20 zł malowane 4 razy
-
bura sukA / wiejski mod str3
wreszcie wystawiłeś zdjecie z lampami??
-
[B5 AEB] Szarpie, ale tylko jak nie jest dogrzany lub jest po postoju
witam tez mam tego typu problem jak depne na zimnym to szarpie i przez minute chodzi jak traktor i nie reaguje na gaz po chwili wszystko wraca do normy. czego to moze byc wina ? moze ktoś miał taki problem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć wszystkim