Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
mysle, ze nie bedzie najgorzej... ewentualnie mozesz wrzucic seryjny hamulec z 3.0 TDI do przodu, tak jak chcesz, ale ja na Twoim miejscu bym sie nad tym zastanowil przed remapem proponuje zmienic intercooler, przyrost napewno bedzie wiekszy i bezpieczniej w lecie
-
B8 TrOOOOp
tak 314mm sa w 2.0 TDI generalnie, to sprawa wyglada tak jesli zmienisz hamulce z 314 na 320 to musialbys bardzo wyterzyc swoja wyobraznie i zmysly aby dostrzec roznice... natomiast hamulec 345mm ma ten sam zacisk co 320mm, a inne jarzmo... w cenie tarczy tez nie ma za duzej roznicy, a hamowanie znacznie sie poprawi - i taka opcje bym Ci radzil. wtedy felga 17 cali. hamulec z tarcza 320mm pewnie wejdzie w felge 16", ale na styk - wlepka z fabrycznego 3.0 TDI nie przewiduje tak malej felgi a najwieksza roznice odczujesz, jak zalozyc jeszcze tyl(330mm), bo tam juz jest znaczna roznica w calych hamulcach(troszeczke szerszy zacisk, wieksza srednica tloczka i przede wszystkim wieksza, WENTYLOWANA tarcza). Komplet przod+tyl to cena okolo 2000-2500zl na allegro z tego co pamietam jak masz dobre opony 16" i nie chcesz ich zmieniac, to raczej nie zmieniaj hamulcow, bo wg mnie nie warto - ewentualnie zrobisz to pozniej, jak Ci sie opony zuzyja
-
B8 TrOOOOp
3.0tdi nie ma hamulcow 345mm a 320mm 345mm to 17"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mysle, ze bedzie plakal
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie dodatkowy, tylko inny - miodzo ma start/stop - niech Ci powie ile zachodzu mial przy zmianie aku generalnie do start/stop sporo rzeczy jest innych i nalezy rozrozniac guzik start/stop i system start/stop, ktory dodatkowo powinien miec przycisk, ktorym mozesz go wylaczyc podczas jazdy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to najuczciwszy organ w tym kraju "przez przypadek" zlamal prawo a tak powaznie to chlopaki moga poniesc konsekwencje, gdyż zgodnie z informacją Straż Miejska, która dalej wysyła fotografie, by sobie uprościć sprawę i by właściciel pojazdu wskazał czy to on jest na zdjęciu lub wskazał innego sprawcę nie tylko przekracza swoje ustawowe uprawnienia(przekroczenie uprawnien urzednika panstwowego - art 231 Kodeksu Karnego- czyli łamie prawo) ale też wymaga, by właściciel odnosił się do dokumentu (fotografi) dostarczonego mu bezprawnie, z którego nie można wywodzić żadnych skutków prawnych. Jest to nakłanianie do czynu bezprawnego, bo zapoznanie się z dokumentem przez osobę nieuprawnioną jest czynem bezprawnym pod groźbą nałożenia kary – jest to groźba bezprawna – co powoduje z automatu wadę oświadczenia woli wezwanego. Tego nie wolno robić. Zdjęcie przesłane przez organ nieprzestrzegający prawa jest ponadto wysoce podejrzane co do jego autentyczności, jeżeli funkcjonariusz łamie prawo, to równie dobrze mógł je sfałszować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wskazywac kto jechal - przeciez napewno nie pamietasz czyli nie odpowiadac na wezwanie Art. 1. § 2. Kodeksu Wykroczeń (Dz.U. 1971 Nr 12 poz. 114) Nie popełnia wykroczenia sprawca czynu zabronionego, jeżeli nie można mu przypisać winy w czasie czynu. dopoki sie nie przyznasz, a oni musza udowodnic Ci wine, bo Ty nie masz takiego obowiazku art 74 § 1 Kodeksu postępowania w sprawach wykroczeń stanowi Oskarżony nie ma obowiązku dowodzenia swej niewinności ani obowiązku dostarczania dowodów na swoją niekorzyść a to, ze oni chca aby wypelnic jedna z 3 opcji A,B czy C to nic innego jak manipulacja, jaką organ dokonuje względem wezwanego, co w tej sytuacji należy uważać za wprowadzenie w błąd celem uzyskania korzyści majątkowych przez budżet GITD - a to juz jest karane mozesz tez napisac tylko imie i nazwisko, bo reszte zabrania Ci ustawa o ochronie danych osobowych - niech sami sobie dochodza ilu mamy Krzysztofow S. w Polsce jest kilka opcji - do wyboru, do koloru do tego dochodzi jeszcze brak wszystkich pouczen w wezwaniu, prawo do odmowy skladania zeznan w charakterze swiadka np przeciw bliskiej Ci osoby itd itd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber... odnosnie Twojego mandatu z fotoradaru, ktorego dostales fotke. Polskie prawo zabrania wysylania fotek na tym etapie postepowania Aktualnie brak jest podstaw prawnych zobowiązujących organ ścigania do wysyłania właścicielowi zdjęcia wykonanego przez urządzenie rejestrujące, które de facto jest częścią gromadzonego materiału dowodowego, a ponadto żadne przepisy nie nakładają obowiązku rejestrowania wizerunku kierującego pojazdem (gdyby taki przepis istniał, niemożliwym stałoby się egzekwowanie odpowiedzialności wobec motocyklistów). Na mocy rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 7 września 2011 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, uchylono zapisy § 7 ust. 6 rozporządzenia w sprawie nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, który stanowił, że w przypadku stwierdzenia wykroczenia za pomocą urządzenia pomiarowego lub kontrolnego, rejestrującego obraz, funkcjonariusz, nakładając na sprawcę wykroczenia mandat karny zaoczny, może wysłać mu przesyłką poleconą odcinki „A”, „B” i „C” formularza, wraz z zarejestrowanym obrazem, po usunięciu z niego wizerunków innych osób niż sprawca zarejestrowanego wykroczenia. Niezależnie od dotychczas stosowanej przez inne podmioty praktyki, organ prowadzący czynności w sprawie o wykroczenie (np. Straż Miejska, Główny Inspektorat Transportu Drogowego) w obecnym stanie prawnym nie ma możliwości wysyłania fotografii do uczestników postępowania przed zakończeniem prowadzonych przez ten organ czynności wyjaśniających. Należy przy tym podkreślić, że prawo wglądu do akt sprawy obwiniony nabywa dopiero w sądzie – z chwilą zawiadomienia go o terminie pierwszej rozprawy, zgodnie z art. 67 § 2 ustawy z dnia 24 sierpnia 2001 r. – Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia oraz art. 38 § 1 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia w związku z art. 156 § 1-4 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks postępowania karnego. taka dygresja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tam jutro jade na 8, bo nie WYCZYMIE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w 2G soft gpsu wgrywa sie z plyty, wiec pewnie w 3G z karty pamieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
apropos kradziezy, to auto przy wymianie np MMI musielo miec zmienione najwazniejszy modul, czyli GATEWAY a do niego jest ochrona komponentu, ktora najczesciej sie robi w ASO i tam sprawdzaja auto i modul po wzgledem kradziezy. Chyba, ze mial jakiegos speca od CP, bo jest juz kilku takich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...ale skrzynie biegow mogli zostawic ---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ---------- Ja mam 30ste urodziny znajomej i raczej nie bede w stanie prowadzic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokladnie. tez sie dziwie, bo niektore to nie tylko watpliwosci a tragiczne fakty odnosnie tej blachy, ktorej wrzucil PABLO zdjecia, to dodam, ze w B8 ten element jest zawsze brudny, bo nadkola sa nieszczelne i czasem tam mozna bloto spotkac:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tam wiecej rzeczy znalazlem z tego co wiem, to nie 7A3 CD player nie wystepowal z czytnikiem Kart SD kolejna sprawa - 8DP Radio LOW II swiadczy o tym, ze to auto nie powinno miec w ogole MMI poprawcie mnie, jesli sie myle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jest 3G High
-
B8 TrOOOOp
nie korzystaj z netu na nieoryginalnym vcdsie
-
B8 TrOOOOp
z przodu w podszybiu sa punkty do podlaczenia. ja z ciekawosci podlaczalem tez bezposrednio od aku i tez bylo ok
-
B8 TrOOOOp
zarnik nie domaga... i juz jest jego czas D3S - takie zarniki sa w B8 jak wymienisz tylko jedna strone, to moze byc roznica w barwie swiatla w stosunku do drugiej strony
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
podobno dobre ubrania robi ta firma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
az szczeki ludziom "opadaja" z wrazenia
-
Prośba o sprawdzenie logów
a moze miales spalona zarowke wczesniej i blad pozostal? 00978 - Ross-Tech Wiki kodowales cos ostatnio? jakie zarniki masz u siebie? ori? nie mam pojecia ile te czujniki kosztuja... ale mysle ze w granicach 150zl/szt temat sensorow opisany na a5oc widac dosc znany i byla na te sensory akcja od rocznika 2009 i wymieniali je w serwisie Advanced key entry problem - A5_OC
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj Panowie - pospieszylem sie z deklaracja, moze mi sie nie udac dotrzec dzisiaj na 20. bede sie staral...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem czy mam tyle jakby co, to wez jednego
-
Prośba o sprawdzenie logów
chodzi o te czujniki zblizeniow do keylessgo - prawy przod w Bixie to wszystko jedno - nie masz spalonego lewego xenona?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co za darmozjady