Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. serio??!! link nie dziala
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    AJ to rzeczywiscie bedzie inna polos, bo one sa do quattro. nie ma podzialu na polosie do benzyny czy do diesla. z tego co ja widzialem, wszystkie(albo wiekszosc) polosi pasuja, tylko trzeba dopierac do napedu - jak masz quattro to wlasnie np AJ, jak masz oska, to szukac polosi do oski.
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dlaczego nie? co jest innego?
  4. taki ma miec nr? 028906081
  5. mega fajnie macie to zrobione...
  6. piekny! jaki kod lakieru?
  7. Dzięki za spota. Telefon już po kąpieli, szybko poszło. Tylko nie wiem czy nie przesadziłem z ilością wody w środku Gabriel, długo czekałeś na e-mail z instrukcją rezerwacji usługi kurierskiej? Bo mi mija już pół godziny i nic... kilka godzin dzieki za spota
  8. Wezmę. dziekuje A na tysiąc procent w pasku jest haldex? Bo nie wiem czy opłaca im się robić dwie płyty podłogowe do tych modeli, bynajmniej a4 B6 i pasek b5 to te same podwozia, napędy i zawieszenia. haldex ma bardziej zwiazek z ulozeniem silnika, niz z plyta podlogowa
  9. Panowie, moze ktos wziac vaga?
  10. odkad mnie pogoniles na wielickiej, to staram sie byc mily
  11. bo nie chce zebys mial lepsze auto od niego tak serio, przejedz sie paskiem - zobacz czy Ci odpowiada i moze wtedy podejmij decyzje. wg mnie to nie jest wcale gorszy samochod niz a4
  12. jezdze tak, ale wg mnie rainsport jest lepsza opona
  13. radziu ile te opony kosztuja?
  14. nokian juz nie jest finski, tylko ruski rainsport to w miare spoko opona, zgadzam sie z kerczim, ze z tych dwoch lepszym wyborem bedzie uniroyal
  15. usuneli filmik, szkoda
  16. https://web.facebook.com/z.worka.wyszlo.straszydlo/videos/1680159588914347/
  17. a jak mam zawiezc koszyczek do swiecenia?!
  18. Panowie - spawanie aluminium potrzebne, ktos ma namiar? nic skomplikowanego, potrzebuje dospawac mala rurke fi 25mm do drugiej rury
  19. siemka, pewnie Was to zainteresuje - ponoc w senacie jest projekt obnizki akcyzy z 18 do 4% na auto powyzej 2l mam nadzieje, ze wszyscy dzisiaj dobrze skonczyli
  20. za ten program, ktory zrobiles boseronowi
  21. i tak szczerze, wbrew temu co tutaj wszyscy pisza wybralbym wlasnie takiego superba w manualu
  22. wlasnie, przy czym nalezy pamietac, ze DSG tez generuje wieksze koszta niz manual

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.