Treść opublikowana przez bronekb5
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
na tym zdjęciu wyżej to te 20" wyglądają "mało" ale i tak opcja 20" cali wypada świetnie jest głos na 20" :>
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
Wszystko przed, potem instalacja, aha, jak będziesz zakładał instalację to załóż od razu mocniejszą żeby właśnie np. po grzebaniu w silniku można było dalej na niej śmigać, ja np. mogę zrobić do 300 koni i to mi pojedzie na gazie Tak właśnie myślałem zrobić, większy reduktor i wtryski powinny wystarczyć z tego co czytałem..[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 18:23_________________________________________________Aktualizacja wątku, przyszły opony i długo oczekiwane felgi znalazły na aucie swoje miejsce
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ha. Ha! Panowie, długo oczekiwane przeze mnie kapcie przyszły i założyłem komplecik na moje Audi. Patrzcie i płaczcie PS.Mike, a jakie masz te dwa kółka, bo koledzy z NS wiedzą a my nie, a też na motorkach się obracam
-
[B5] Moje A4
Rewelacja wnętrze, kosmicznie zachwycający kolor.. ojj wielu by się chwaliło mając taką tapicere.. świetnie się komponuje z drewnem
-
[ALL] Czy podejdą takie felgi do mojej popierdulki ??
225/40 ok, racja Arku :>
-
[ALL] Czy podejdą takie felgi do mojej popierdulki ??
Kolego, jak mogą nie "podejść" jak masz zdjęcie z B6 właśnie. Boje się jedynie o szerokość opon, bo może obcierać przy 1BE o nadkole.. 225/35R18 większość chłopaków z forum poleca..
-
[ALL B7] Otwór felgi 79,5
Wg. mnie dziwne takie jakieś, duży pierścień centrujący trzeba by było, ale myślę, że MOMO powinno mieć z piastą do AUDI tą felgę. i klaudik, ortografię masz straszną
-
[ALL] Spawana felga
odpuść sobie, felga aluminiowa nie jest 100% aluminiowa, są tam jakieś stopy i jest bardzo niewielu ludzi, którzy to dobrze zespawają. po jakimś czasie może znów pęknąć albo będzie "bić" w tym miejscu.. Ja osobiście bym nie ryzykował "pchania się" w spawane..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oglądam ten film zawsze na dobranoc, później mam takie miłe sny :polew: ale serio to marzenie.
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
Pucek, ale ty "program" robiłeś przed gazem czy po?
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
dzięki, trzeba ukrócić ten złodziejski proceder rządu (akcyza na PB95)
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
pogoda pokrzyżowała plany zdjęciowe ale opon i tak jeszcze nie ma, to do jutra czekamy jak do tej pory to dodałem siatke ori do bagażnika
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
oponki powinny być jutro, więc mam nadzieję pochwalę się fotkami :>
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
myśle jedynie nad przelotowym z "kwasówki" i program i LPG jednak ;(
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
A dziękuje, będzie jeszcze ładniejsze jak kiedyś dorwę zestaw BOSE
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wypadałoby 17.04, chyba, że Panowie wolą w Wielkanoc? hehe Ja od razu mówię, że 30.04 mnie nie będzie żeby nie było
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bardzo ładnie wyszły, dobrze, że się nie pojawiłem, bo bym się wstydu najadł przy wszystkich na letnich laczkach.. i przy takim Fałweju
-
[ALL] Jak założyć opony??
O właśnie i tak może być?? Ustawiłem opony obok siebie i mam taki rezultat jak maf. To tak jest ok?? Nie powinno być tak jak pokazał bronek?? Cholibka, maf ma racje i tak może być, wczoraj zakładaliśmy takie bridgestone turanza er300 na jette 2007r. - wszystko jest jak nalezy, przepraszam, za nieścisłość.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
czym zalać jest ale nie ma bata, 5.10zł za litr?! to jest złodziejstwo w biały dzień ja w ramach braku solidarności z naszym rządem postanowiłem się przerzucić na paliwo mniej "oakcyzowane" (trudne słowo ) i jakbym miał kupca to bym sprzedał autko ale nikt się do benzyny nie pcha teraz, a za 14000 nie jest tak łatwo kupić dobrego diesla ;( Korek ukryje, w Czakramie mi powiedzieli-astronomia 3600 za BRC sequent 24 a w NS dają 2 lata gwarancji bez limitu km za 500 zł taniej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Haha, ja ostatnio objechałem za 250 zł, tak że wcale tak tanio nie jest. Chyba się wybiorę jednak busem następnym razem :polew: A powiedzcie mi moi drodzy czy ktoś zna warsztat na Limanowskiej Auto-Eko-Gaz? Wybieram się tam założyć LPG i może ktoś ma jakieś doświadczenia..
-
[ALL] Jak założyć opony??
hehe, luzik, bez komentarza Mi chodzi o to czy te opony można stosować naprzemiennie lewa prawa z zachowaniem wew/zew?? Lub inaczej rozumiem że wszystkie mają być identyczne i nie ma rozróżnienia lewa prawa. Serio o to pytasz?! Narysuję Ci tu samochodzik z poglądowym założeniem opon asymetrycznych: ---- / \ \ / / \ ---- Tak zakładasz je na felgi i wszystko jest ok! Wszystkie mają być identyczne, obracasz je wokół własnej osi. Pozdrawiam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie, towarzystwo było mieszane widzę, nie nudziliście się. Ja letniego kapcia nie miałem i to też było przyczyną, poza tym się przestraszyłem, że znów sam będę wracał, co kosztuje Jestem przekonany, że was nie zostawię następnym razem, bo i kapcie będą i w NS mam sprawy do załatwienia, więc przy okazji.. Pozdrawiam serdecznie :> PS. Nie wiem jaką akcję promocyjną zrobić, żeby zebrać trochę osób z Gorlic ale listę już małą mam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Stały będzie obecny, z przyczyn technicznych chłopaki z Gorlic nie pojawią się dzisiaj.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Taaa...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dziękuje za chęci pomocy, potrzebuję coś lepszego do 800 zł mogą być bridgestony, continentale, goodyeary ale jak ma jakieś ciekawe i egzotyczne yohohamy czy inne dunlopy i cuda azjatyckie typu NANKANG tez mogą być, zeby był ładny bieżnik i co najmniej 91 V i bardzo dobrze jakby miały rant ochronny tylko tyle pozdrawiam i czekam na waszą dobroć płynącą w postach :> :gwizdanie: