Treść opublikowana przez spidzior
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Pogratulowac furki jednak co esa to esa.... no i taxu niskiego..... u mnie grubo ponad 1k eur....
-
Dziwne "pykanie" przy ruszaniu....
Witam od jakiegos czasu mam problem z dziwnym takim pojedynczym lub podwojnym "pyknieciem" podczas ruszania na prostych kolach.... ten sam dzwiek slysze rowniez raz po nacisnieciu na hamulec.... dzis zrobilem maly test... zapiolem 1 i caly czas ruszajac i przyhamowujac bylo to slyszalne... dzieje sie tak na 2,3 biegu bo pozniej juz nie slysze.... Koledzy gdzie szukac przyczyny...??? przeguby zew. ok w tym 1 nowy... myslalem ze moze jaks poduszka pod silnikiem/skrzynia.... co wy o tym sadzicie....?
-
[A4 B6 AWX Avant] Zwyczajna czarnula, moja pierwsza
mozna fotke blizsza tego pakietu swiatlo we drzwiach?....
-
Sprężyny Eibach i amortyzatory s-line 1BE
podlaczam sie pod pytanie.... bo planuje to samo tylko na weitecu.... z tego co sie orientowalem to powinny byc ok ale moze ktos sie wypowie....
-
Szarpanie na biegu jałowym tdi
Tak jak wyzej kolega napisal... dwumas prawdopodobnie
-
18/9j et 35 do avanta
ok dzieki wszystkim za odpowiedzi.... wiec mysle ze niebawem bbsy zawitaja:) pozdr
-
Padnięty silnik 2.5 tdi AKE 180km co teraz?
Nie wiem czy Ci to pomoze ale koledze z pracy jakis czas temu po wymianie rozrzadu urwala sie rolka napinacza w AVB okazalo sie ze niedosc ze mechanik nie wymienil szpilki mocujacej owa rolke (dwugwint) to jeszcze dokrecal ja na wyczucie bez klucza dyna.... po 3 dniach jazdy (jakies 150km) mu sie to stalo... Mysle ze jak dobrze to rozegrasz z aso to nie bedzie az tak strasznych kosztow.... pozdr
-
18/9j et 35 do avanta
Witam czy wejada do avanta na tyl 18/9j et 35 przy glebie -30? ew. jaki rozmiar oponki polecilibyscie do tej felgi czy 235/40 styknie???
-
Pukanie podczas skrętu w lewo.
moze przegub....
-
Obroty silnika
dzieki... jutro podepne to jest czujnik temp. wody tak? .... jakie koszta ew?
-
Obroty silnika
Witam zauwazylem dzis ze mam troche podwyzszone obroty na biegu jalowym na oko jakies 950... jakie powinny byc prawidlowo i ew. co jest odpowiedzialne za ich podwyzszenie... vag jeszcze nie podlaczany
-
Jaki tablet
Tez obadam.... dzieki
-
Jaki tablet
kurcze fajna propozycja.... podjade go odladnac.... dzieki.... bo naprawde jest tego tyle ze nie wiadomo co kupic zeby miec cos porzadnego za normalne pieniadze....
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
kolega chcial sie skontaktowac mailowo wiec wyslalem PW.... polecilem zeby zaczol od kol bo niewieze w zadne naprawiane alu i repliki (chodz sam w tej chwili mam takowe) ale twierdzil ze sa idealne i dokladnie siedza na piascie... stwierdzil ze sprobuje dowazyc je na aucie i cisza.... Faktycznie troszke lipawo ze kazdy szuka rozwiazania problemow na forum a pozniej nikt nie pisze jak sie sprawa wyjasnia....
-
[B6 AVF] B6 Quattro by Prince
kurcze jak ogladalem od poczatku to kawal roboty zrobiles i auto od razu nabralo charakteru... ok
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Bardzo zadbana ta 4eczka no i ta czern robi robote... nie myslales o delikatnym obnizeniu?
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
Dzieki za dobre slowo.... a co nie tak z tymi fotkami?
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
Wiatm... Chcialbym zaprezentowac mojego avanta... MODEL: A4 B6 AVANT '02 SILNIK: pojemnosc 1900cm AWX MOC: 131 / podobno mapowany na 170ps na co nie mam papieru ZAWIESZENIE: 1be na springach vogsland -30 KOLA: RS6 1 rep. 18j8 et 45 + 235/40 WNĘTRZE: seria soul + dolozone sport seats'y skorzane + recaro baby sport AUDIO: Concert zastapiony jednastka Alpine (kody nie pamietam teraz) + ori system ze wzmakiem (nie bose) DODATKOWE MODYFIKACJE: przerobione ramiona wycieraczek na B7 + bosch aero PLANY : gleba - 30 moze 35 - zrobione pakiet zewnetrzny s-line - zrobione pelna skora - zrobione listwy progowe s-line - zrobione listwy drzwiowe a'la s4 - zrobione elementy pakietu swiatlo - po czesci zrobione felgi rs6 2 18/19 - przyszlosc kiera + gala s-line ori b6 perf - zrobione czarny sufit - przyszlosc grille s4 - gorny kupiony tempomat - ugadany dystanse - jednak et zapatwi sprawe wieksze turbo + porzadny program + wydech 2.5 tdi hidy 6kk w lampy i halogeny - zrobione to chyba tyle... i kilka szybkich fotek..... <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Napisalem o co u mnie rozwiazalo problem kilka postow wyzej, RS nikt tu nie chce na nikim zarabiac a tak btw to jestem spidzior a nie spindzior.... jak masz jeszcze jakies obiekcje to zapraszam na PW
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
A moze warto rozejrzec sie za NEX 3/5 ?
-
Jaki tablet
Witam moze ktos z was moglby mi doradzic jaki najlepiej kupic... Ma on glownie sluzyc dziecku (11mcy) do ogladania bajek w podrozy takze najlepiej zeby mial duzy wyswietlacz, wiekrzy dysk, dobra baterie (mozliwosc ladowania w aucie), dosc cienki i w miare lekki.... czy moglibyscie polecic cos przyzwoitego w normalnych pieniadzach?
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Ostatnia fota super.... ps a gdzie w irl takie zloty sa???? jakies info....
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam 2 mce temu wymienialem caly komplet krafta na przod, po wczorajszych ogledzinach gumy gornych wahaczy spekane to samo z lacznikami stab.... Najechalem 4,5 kkm w sumie po autostradach... czy ten kraft to takie g.... czy mechanior cos zrypal jak zakladal.... ?
-
[ALL] Zloty w IRL
szkoda... ale moze z czasem cos sie ruszy.....
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Felgi i kolor kwestia gustu.... ale rant z tylu robi robote