Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. ;( wiem... ona jest mała ale groźna śmiej sie śmiej poczekamy jak sie urodzi :gwizdanie:
  2. w końcu dorobiłem sie klubowych ramek teraz jestem naznaczony [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 21:56_________________________________________________ 3 duże tyskie na BP widziałem naszego kolege od srebrnego klekota Zagadałeś ?? Ja dokańczam skrzynkę :gwizdanie: W poniedziałek wymienię. Teraz dla odmiany swojskie winko sączę. 2 Jacki nadal w barku nie mam z kim wypić mnie moja mała powstrzymuje dostałem przyzwolenie na 3 piwa [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 21:57_________________________________________________idziemy do stoci
  3. 3 duże tyskie na BP widziałem naszego kolege od srebrnego klekota
  4. ja chciałem dzisiaj kata wybebeszyć miałem wszystko na wierzchu kat+rura dalej ale zrezygnowałem na razie,tylko plecionka nowa i w końcu nastała cisza [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 23:17_________________________________________________i jeszcze kumplowi w C-klasie wachacze wymieniłem
  5. widzę spocik sie udał majki nową furę ma widzę,czy do hondy maskę od b6 wyrezałeś ?
  6. Reniu jak tam kacyk ?
  7. za Tą kase to obawiam się że bity z 15 razy :D dlatego ide zobaczyć
  8. Panowie, jak by ktos miał za dużo kasy stoi nie daleko mojej chaty subaru impreza 96rok 2.0T 211km 4x4 za 8500zł we wtorek chyba pójdę oblukac [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 12:34_________________________________________________kolor zielony metalik
  9. dzieki za info szkoda że nie mam jak ty w Q bo na starcie mieli w miejscu do 3-go biegu ale to nie na ten wątek
  10. a powinna być zamknieta?
  11. no i N75 ma bład jakis jak bede wydech ogarniał musze go sprawdzic
  12. bo moja cos sie licho zbiera a i tak plecionke wymieniam to od razu kat pójdzie wek
  13. ok a ty w swojej wycinaleś? lepiej sie zbiera?
  14. no tak przed katem,jak go wypatroszę,w środek wspawam rure a później wkręcę sonde to nie będzie błędów pokazywac?
  15. el koza przyszła [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 20:34_________________________________________________zadowolony?
  16. a w AJL-u ktoś wywalał? bo chce we wtorek to uczynić tzn. w puche rure wstawić,jak wkręce sondę to nie bedzie mi szaleć?
  17. za te alu to bym cały samochód wyremontował
  18. :polew:
  19. Tak,Grzesia fabryczne springi już ma moja w poniedziałek idzie na kanał,pleciona już kupiona w pracy poustawiany ze spawaczem bedzie rezał wydech [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 19:15_________________________________________________może bym wspornik pod qleera sobie zrobił z kwacha :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 19:17_________________________________________________a na zderzak od RS-a sie złożycie
  20. [quote name=wera ] 10.WIŚNIA (0%)
  21. żebyś wiedział
  22. [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 09:59_________________________________________________No i grześ już ni ma geleby seryjne springi założone :oklaski:
  23. haha ogrzewanie podłogowe zmiażdżyłeś tym [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:03_________________________________________________kiedyś koleś fiatem seicento był w tvn turbo z podświetleniem nóg kierowcy które sam zrobił to szydzili z niego że jak w laczkach będzie jeżdził to go prąd popier....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.