Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
;( wiem... ona jest mała ale groźna śmiej sie śmiej poczekamy jak sie urodzi :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w końcu dorobiłem sie klubowych ramek teraz jestem naznaczony [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 21:56_________________________________________________ 3 duże tyskie na BP widziałem naszego kolege od srebrnego klekota Zagadałeś ?? Ja dokańczam skrzynkę :gwizdanie: W poniedziałek wymienię. Teraz dla odmiany swojskie winko sączę. 2 Jacki nadal w barku nie mam z kim wypić mnie moja mała powstrzymuje dostałem przyzwolenie na 3 piwa [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 21:57_________________________________________________idziemy do stoci
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
3 duże tyskie na BP widziałem naszego kolege od srebrnego klekota
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja chciałem dzisiaj kata wybebeszyć miałem wszystko na wierzchu kat+rura dalej ale zrezygnowałem na razie,tylko plecionka nowa i w końcu nastała cisza [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 23:17_________________________________________________i jeszcze kumplowi w C-klasie wachacze wymieniłem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widzę spocik sie udał majki nową furę ma widzę,czy do hondy maskę od b6 wyrezałeś ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu jak tam kacyk ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
za Tą kase to obawiam się że bity z 15 razy :D dlatego ide zobaczyć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie, jak by ktos miał za dużo kasy stoi nie daleko mojej chaty subaru impreza 96rok 2.0T 211km 4x4 za 8500zł we wtorek chyba pójdę oblukac [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 12:34_________________________________________________kolor zielony metalik
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [ALL B7] Usunięcie katalizatora
dzieki za info szkoda że nie mam jak ty w Q bo na starcie mieli w miejscu do 3-go biegu ale to nie na ten wątek- [ALL B7] Usunięcie katalizatora
a powinna być zamknieta?- [ALL B7] Usunięcie katalizatora
no i N75 ma bład jakis jak bede wydech ogarniał musze go sprawdzic- [ALL B7] Usunięcie katalizatora
bo moja cos sie licho zbiera a i tak plecionke wymieniam to od razu kat pójdzie wek- [ALL B7] Usunięcie katalizatora
ok a ty w swojej wycinaleś? lepiej sie zbiera?- [ALL B7] Usunięcie katalizatora
no tak przed katem,jak go wypatroszę,w środek wspawam rure a później wkręcę sonde to nie będzie błędów pokazywac?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
el koza przyszła [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 20:34_________________________________________________zadowolony?- [ALL B7] Usunięcie katalizatora
a w AJL-u ktoś wywalał? bo chce we wtorek to uczynić tzn. w puche rure wstawić,jak wkręce sondę to nie bedzie mi szaleć?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
za te alu to bym cały samochód wyremontował- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak,Grzesia fabryczne springi już ma moja w poniedziałek idzie na kanał,pleciona już kupiona w pracy poustawiany ze spawaczem bedzie rezał wydech [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 19:15_________________________________________________może bym wspornik pod qleera sobie zrobił z kwacha :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 19:17_________________________________________________a na zderzak od RS-a sie złożycie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
do- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[quote name=wera ] 10.WIŚNIA (0%)- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
żebyś wiedział- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 09:59_________________________________________________No i grześ już ni ma geleby seryjne springi założone :oklaski:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
haha ogrzewanie podłogowe zmiażdżyłeś tym [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:03_________________________________________________kiedyś koleś fiatem seicento był w tvn turbo z podświetleniem nóg kierowcy które sam zrobił to szydzili z niego że jak w laczkach będzie jeżdził to go prąd popier.... - [ALL B7] Usunięcie katalizatora