Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Spoty wrocławskie
Hollywood wybacza wszystko. Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Znowu ćpiesz? Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Byłem, mam leje się, i ogląda szybkie i wściekłe na tvp 2 Patykiem pisane Grubszy szpadel Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
cza iść do sklepu skończyła się
-
Spoty wrocławskie
Milczeć, leje się Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Totalna katastrofa...Coś tam pewnie jedzie Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
2.7 ? Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nawet używek mało, 2 sztuki na alledrogo a na szrotach cały silnik przeważnie sprzedają Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki manny temat nie aktualny nówka sztuka w przystępnej cenie na mnie czeka kuba miszcz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Który to grafitowym avantem B6 na klubowych ramkach przed chwilą był na szrocie w Zamościu? pilnie potrzebuje tego ustrojstwa jak co pw. Pany a numer do Kuby koś ma z ASO?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wielkie dzięki
-
ustawienie paska rozrządu
dzisiaj to przerabiałem na kole zębatym wałka rozrządu masz nacięcie i na pokrywie rozrządu ,a od strony wału na kole pasowym wielorowkowym i obudowie paska
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema, ma ktoś numer do kierasa? Pilne jak co pw Patykiem pisane albo jak ktoś ma części do 1.8-1.8t też proszę o kontakt
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
308 ziko pJerdole wole http://allegro.pl/rurka-turbiny-audi-a4-passat-b5-1-8-t-058121497b-i4595381991.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ma ktoś możliwość ile kosztuje rurka w ASO nr.058121497B
-
Spoty wrocławskie
[emoji23] Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Całkiem w pytePatykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Siema z rana! Patykiem pisane
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Byłem od czwartku, właśnie wróciłem na chatę. [emoji6] ale jeszcze chyba parę razy wpadnę do wasPatykiem pisane
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Siema, kiedy macie jakiegoś spota? Bo wpadłem na chwilę sąd wam wyremontować Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Im węższa na zimę tym lepsza Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Nie no było gites, jeszcze do was wrócę. [emoji83] Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Jadę od was, stypa w tym Wrocławiu. Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Siema z rana, Brochów rulez [emoji89] Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema z rana Patykiem pisane