Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Kiedy i gdzie Bartku to było ? Trza było trąbić na pewno we Wrocławiu:grin: gdzie dokładnie nie pamiętam,bardziej się skupiłem na ucieczce z krzyżówki jak zobaczyłem kątem oka jak coś białego rusza na spod świateł i bardzo szybko się zbliża,dopiero w lusterku skojarzyłem auto
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
za szybkie to! ostatnio wnet mi dupe urwałeś na światłach w LT-ku jak przez krzyżówkę przejeżdżałem we Wrocku
-
Spoty wrocławskie
ja zdążyłem uciec z Wro przed nawałnicą,za to po drodze ARMAGEDON
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
znajomek już się tak przejechał,13 k wsadził w wymianę części a okazało się że geometrię zje....li ---------- Post dopisany at 08:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ---------- najpierw zainwestuj w dobre ubezpieczenie,bo Audi lubią znikać
-
Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- ale tylko stal,bo jak alu ma oryginalny proszek to ciężko w uj schodzi
-
Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- o 4 wyjeżdżam koło 8-9 będę u was także Trzebnickim i równoległym do niego nie jeździć bo piachem po szybach będę sypał
-
Spoty wrocławskie
rozmowa kontrolowana... rozmowa kontrolowana...
-
Spoty wrocławskie
truknij na pw cenę za zdeś i jakieś foto
-
Spoty wrocławskie
zdeś z hallo by przytulił a spryski mo?
-
Spoty wrocławskie
Oleśnica jeżeli prawy błotnik przód to ja tez szukam lewy błotnik,prawe listwy z drzwi te wąskie w kolorze i może zdeś ale po liftowy przód
-
Spoty wrocławskie
a gdzie parkujesz bo bede za niedługo w okolicy?
-
Spoty wrocławskie
myślałem że LZ9U
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Kajak kupił se Be pinć ?
-
Spoty wrocławskie
Jest gosc na forum ale cos sie nie udziela u nas ... ---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ---------- 1 w nocy na ratunek kumplowi . Skrzyżowanie mleko na drodze i nagle wyrastaja światła , efekt brak tylnego nadkola po dwóch obrotach auta położony znak stopu . Szkoda auta , ladny AFN w Q http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/ezahyju2.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/gehapevy.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/redu8ysu.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/rabamube.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/zurazy9a.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/dezy6eru.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/negusa2u.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/by3era3u.jpg jaki ma kod lakieru ? ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- i który rok ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Aloha ! ---------- Post dopisany 18-05-2014 at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 18:16 ----------
-
Spoty wrocławskie
mogę wam jeden mostek odstąpić,a co tam stać mnie
-
Spoty wrocławskie
jeszcze wczoraj nieświadomy zjazdu wytrąbiłem sam 0.7 a dzisiaj 300 km do chaty musiałem jechać ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- trening przed jutrzejszym dniem zacząłem
-
Spoty wrocławskie
Toż u nas na spocie pod mostem nie pada tak się składa że ja też robię we Wrocku pod mostem a nawet dwoma mostami i śluzą Złomu tam nie macie? :-D Wysłane z monopola 24/7 nie,kamieni do uja i mchu
-
Spoty wrocławskie
Toż u nas na spocie pod mostem nie pada tak się składa że ja też robię we Wrocku pod mostem a nawet dwoma mostami i śluzą
-
Spoty wrocławskie
Pany jutrzejsza akcja odwołana deszcz u was napierdala więc musiałem zjechać,ale nie martwcie się we wtorek wracam
-
Spoty wrocławskie
dzięki za info,u nas też niby co niedziele wg.posta spoty a w praktyce inaczej Ja tu pilnuje żeby info bylo zawsze aktualne spoko,weź kierowce na niedziele
-
Spoty wrocławskie
dzięki za info,u nas też niby co niedziele wg.posta spoty a w praktyce inaczej
-
Spoty wrocławskie
siema! jakieś spoty u was sie kręcą w niedziele bo zawitam na parę dni to może bym wpadł jak by czas pozwolił?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ciepło się robi może coś się ruszy w temacie spotów - Meetingi Kujawsko-Pomorskie