Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zawsze możesz zdjąć Jedrek w chelmie chodzisz...a co do woja uciekłeś przed narzeczoną toć chyba go narzeczona nie bije ale zawsze w Chełmie bezpieczniej
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
nosz kierwa ludzie na pasach zgłupieli
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zawsze możesz zdjąć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
albo w Solcu na stacji się umówcie na 10
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no tez może,tylko że tam teraz ryją drogowcy i lipa straszna, od Białych Błót wlatuje i też caly czas prosto,tyle że pare świateł i jedno rondo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
3 razy już byłes i nie wiesz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja nic Solar żeby nie zdjął klaksonu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zdziwił byś się :grin:oby do weekendu to miał założone
-
Spoty Katowice i okolice
- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
jakieś niebieskie pudło zasłania mój bolid :polew: ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- i dawej namiar na klakson- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
melduje sie ....luknij na wątek spotów śląskich ..w piątek większy spot sie szykuje...zorganizuj tak robotę by wpaść......... .....a w tygodniu cza parapet jakoś ogarnąć ...by wyglądał w miarę dobrze dobrze wysłane z one v teraz mam lokum na parterze także bezpieczniej bo nie ma schodów ale parapet objętościowo taki sam chyba:naughty: a z tym piątkiem to jeszcze zobaczymy bo chciał bym w piątek w nocy być już w domciu w co wątpię ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- a tak poza tym, Solar pisz skąd masz ten klakson! chce go- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Koniciła ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- melduje sie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
również ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- w przyszłym tygodniu mam nadzieje że będzie większa frekwencja:naughty: ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Czas spać następne logowanie ze ślunska bydzie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobra dziweczyny to kto dzisiaj będzie? Solar o 18 będzie w Bydgoszczy,wstępnie ustwiłem się z nim na Orlenie na błoniu a później TESCO? weźmie ktoś aparat?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jutro? ja prawdopodobnie bede- Spoty Katowice i okolice
żadna nowość kwestia przyzwyczajenia- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja raczej przyjadę ale po co listę robić jak i tak połowa zapisanych nie przyjedzie a może w sobotę o 20 pod Tesco spota zrobić wśród bananowej młodzieży- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Solar już u nas- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
w poniedziałek prawdopodobnie jadę do Mikołowa,także tego- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
również dziękuje za spota- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
stal czy alu? ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- tak sorki ....WIŚNIA jeszcze pewnie śpi to Ci za niego odpiszę przepraszam ale o 7:30 byłem już w drodzę do pracy ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- ogólnie dziś jechałem drogą koło Prusic tam gdzie był ten wypadek w promieniu 10m popiół ,asfalt okopcony,masakra Stal, 15". jak masz opony pozdejmowane to możemy się gdzieś ustawić żebym odebrał- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
stal czy alu? ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- tak sorki ....WIŚNIA jeszcze pewnie śpi to Ci za niego odpiszę przepraszam ale o 7:30 byłem już w drodzę do pracy ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- ogólnie dziś jechałem drogą koło Prusic tam gdzie był ten wypadek w promieniu 10m popiół ,asfalt okopcony,masakra- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak myślałem, że to Hugo. Napisałem na PW i cisza ;> mrogal też- [Newbie] Kujawsko-pomorskie
no siema - [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp