Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. zawsze możesz zdjąć Jedrek w chelmie chodzisz...a co do woja uciekłeś przed narzeczoną toć chyba go narzeczona nie bije ale zawsze w Chełmie bezpieczniej
  2. nosz kierwa ludzie na pasach zgłupieli
  3. zawsze możesz zdjąć
  4. albo w Solcu na stacji się umówcie na 10
  5. no tez może,tylko że tam teraz ryją drogowcy i lipa straszna, od Białych Błót wlatuje i też caly czas prosto,tyle że pare świateł i jedno rondo
  6. 3 razy już byłes i nie wiesz
  7. ja nic Solar żeby nie zdjął klaksonu
  8. zdziwił byś się :grin:oby do weekendu to miał założone
  9. jakieś niebieskie pudło zasłania mój bolid :polew: ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- i dawej namiar na klakson
  10. melduje sie ....luknij na wątek spotów śląskich ..w piątek większy spot sie szykuje...zorganizuj tak robotę by wpaść......... .....a w tygodniu cza parapet jakoś ogarnąć ...by wyglądał w miarę dobrze dobrze wysłane z one v teraz mam lokum na parterze także bezpieczniej bo nie ma schodów ale parapet objętościowo taki sam chyba:naughty: a z tym piątkiem to jeszcze zobaczymy bo chciał bym w piątek w nocy być już w domciu w co wątpię ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- a tak poza tym, Solar pisz skąd masz ten klakson! chce go
  11. Koniciła ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- melduje sie
  12. również ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- w przyszłym tygodniu mam nadzieje że będzie większa frekwencja:naughty: ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Czas spać następne logowanie ze ślunska bydzie
  13. dobra dziweczyny to kto dzisiaj będzie? Solar o 18 będzie w Bydgoszczy,wstępnie ustwiłem się z nim na Orlenie na błoniu a później TESCO? weźmie ktoś aparat?
  14. jutro? ja prawdopodobnie bede
  15. żadna nowość kwestia przyzwyczajenia
  16. ja raczej przyjadę ale po co listę robić jak i tak połowa zapisanych nie przyjedzie a może w sobotę o 20 pod Tesco spota zrobić wśród bananowej młodzieży
  17. Solar już u nas
  18. w poniedziałek prawdopodobnie jadę do Mikołowa,także tego
  19. również dziękuje za spota
  20. stal czy alu? ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- tak sorki ....WIŚNIA jeszcze pewnie śpi to Ci za niego odpiszę przepraszam ale o 7:30 byłem już w drodzę do pracy ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- ogólnie dziś jechałem drogą koło Prusic tam gdzie był ten wypadek w promieniu 10m popiół ,asfalt okopcony,masakra Stal, 15". jak masz opony pozdejmowane to możemy się gdzieś ustawić żebym odebrał
  21. stal czy alu? ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- tak sorki ....WIŚNIA jeszcze pewnie śpi to Ci za niego odpiszę przepraszam ale o 7:30 byłem już w drodzę do pracy ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- ogólnie dziś jechałem drogą koło Prusic tam gdzie był ten wypadek w promieniu 10m popiół ,asfalt okopcony,masakra
  22. Tak myślałem, że to Hugo. Napisałem na PW i cisza ;> mrogal też
  23. WIŚNIA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
    no siema

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.