Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. ale widziałem B5-tke w osielsku,oczojebny niebieski na białych alusach z czarnymi szybami tyle że bez przedniego zderzaka
  2. koło klimatronika zostaje jak jest czy też w czerwień?
  3. grosze kosztuje.... podgrzej końcówkę plastiku i troszkę nasmaruj i wejdzie jak w mokrą pi........ ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- wpadł byś na flache a nie się szczerzysz przecież wiesz że jestem wrogiem alkoholu raz kiedyś nie zaszkodzi Kusiciel znowu kusi. W Polo ma zniżkę za przyprowadzanie klientów do monopolu odzywa się abstynent
  4. grosze kosztuje.... podgrzej końcówkę plastiku i troszkę nasmaruj i wejdzie jak w mokrą pi........ ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- wpadł byś na flache a nie się szczerzysz przecież wiesz że jestem wrogiem alkoholu raz kiedyś nie zaszkodzi
  5. może za 5 lat moja będzie wyglądać podobnie kozak fura,co tu dużo pisać
  6. grosze kosztuje.... podgrzej końcówkę plastiku i troszkę nasmaruj i wejdzie jak w mokrą pi........ ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- wpadł byś na flache a nie się szczerzysz
  7. tak,ja w gordonie za 4 zł dostępna dobis wie coś w tym temacie ---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ---------- a nie,Grześ kupował
  8. spot w niedziele?
  9. kto chce instalacje do bocznych kierunków tych malych w błotnikach? bo kupiłem w Gordonie i z kablami i wtyczką dostalem?
  10. machanie czas zacząć
  11. no powoli się zabieram za szukanie ale te co ty masz wpadły mi w oko za czymś takim się rozglądałem
  12. dzięki chłopaki i dziewczyny za spota jak zwykle stała ekipa + ciekawi goście zapraszamy częściej
  13. jade do Bydgoszczy bede o 17 na Łuczniczce
  14. jaki masz rozstaw śrub w alu? 5x120 czy normalnie 112?
  15. na mnie czeka wezwanie na komendę straży miejskiej,niby 31 sierpnia o 30km/h przekroczyłem prędkość na Toruńskiej tyle że zamiast fotkę pocztą dostarczyć to radiowozem do chaty jakiś list "wezwanie" przywieźli ---------- Post dopisany 09-09-2012 at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2012 at 21:30 ---------- to kto leci ze Świecia? bo nie wiem czy czekać
  16. mam taki sam kolor powodzenia w modach
  17. znalazłem koło dla siebie:slina: wygląda:kox:
  18. możemy się umówić na orlenie i wszyscy razem polecieć
  19. dobrze wiedzieć,bo chciałem iść ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ---------- jarohd06 parkujesz na Jana Pawła na przeciwko baru? Witam tak zawsze tam stawiam garaż niestety na laskowickej , wszyscy znają auto więc spokój z amatorami cudzej własności niestety w cb u biziela jak odbierane swoją córkę i żonę buchneli mi z tylnego błotnika chrom (w serwisie 600) :'( pozdrawiam no to musze ci powiedzieć fura robi wrażenie ---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- ja tam będe na 17
  20. dobrze wiedzieć,bo chciałem iść ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ---------- jarohd06 parkujesz na Jana Pawła na przeciwko baru?
  21. w niedziele,bo będzie impra na Łuczniczce:naughty: a poza tym nie chce mi się jutro do CB przyjeżdżać i w niedziele ze Świecia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.