Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale forum kuleje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gość wymyslił drogę po "zioło" :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lepiej nie bo nie wróci do Ciebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ślimak miażdzy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo.... ale Ty nie masz FIS-u a więc nie masz problemu z błedem spalonej żarówki :gwizdanie: Zgadza się, ale nie miałem na mysli błędy tylko barwę postojówek
-
[ALL B7] A4 2.0 DTM
MrMacphisto a jak ze spalaniem :?:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie pracujcie a nie spamujcię :gwizdanie: Ja juz tak nie robię [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 14:55_________________________________________________Ja kupowałem postojówki od sokola i super sie zgrały z ksenonami tak ze polecam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Te te takie rzeczy mnie juz nie kręcą Mozę młodsi klubowicze będą zainteresowani A tak poza tym to witojcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:kox: Wystarczy Ci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A pozniej siedzą w robocie i spamują [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 03:21_________________________________________________Ok Jarko dobrej nocy jeszcze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze nie śpią bo mają dziś dyzur
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zwiedzać nie spać :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko myślałem ze już spisz
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
Audika ładnie się prezentuję Mody na plus i tego się 3mać Ja również kupiłem u Sokolnha Hidy (6000K) juz po zimie i jak na razie do tej pory wszystko cacy A jęśli coś się zj*bie to zaraz do niego jadę z reklamacją bo osiedle dalej mam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja harowałem w weekend to teraz mam wolne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze młoda godzina na spanie, prawda rob :?:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaka frekwencja :kox:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja wiem :decayed: ja też lizus- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panie zielony proszę się udzielać a nie kukać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sebo83 najlepsze atrakcję u nas są zawsze na końcu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dowiemy się- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co Ty sowa jesteś? :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdarza się- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
obstawić KFC ? To nie zdrowa zywność Chciałeś puścić kolegów do piachu ?? To będziesz sie musiał przyzwyczaić do tej "nie zdrowej" zywności :evil: - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!