Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. A ja w sumie nie palę, tylo jak ktoś poczęstuje cuber z tym alkocholem u mnie tez nie przejdzie
  2. http://gry.onet.pl/wideo/1042,3833710,odtwarzaj.html Ale wpytna gra :kox:
  3. Nic mi nie wyjasniałes bo nic mi na gg nie przyszło
  4. Ostatnio są jakieś małe nie porozumienia Mi dziękowałeś za jakies tabliczki a nie było mnie na spocie ostatnio
  5. O to się nie martw bo już jest o czym opowiadać
  6. I znowu mnie ominęły atrakcje
  7. Ale przez niego musze przeklinać
  8. Cuber zapodaj Trzenkowi bana bo mnie wQur*wia :polew:
  9. Panowie udanego jutro spocika
  10. Pablo dzięki ale kij z tym... opowiadaj jak tam było na imprezie , masz jakies foty Impreza jak impreza było :kox: Jedynie co mi sie nie podobało to było za duzo piwa... Opowiem na spocie jak coś ale dopiero za tydzien bo jutro mnie jeszcze nie będzie.
  11. Nie było człowieka chwilę i juz po nim jezdzą Trzeniek nie widziałem ale współczuję Ci ;(
  12. Dostałeś :?: [br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 00:54 _________________________________________________Dobra panowie dobrej nocki
  13. Zamieniam się w słuch
  14. :baseball: [br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 00:30 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=eRZ5NcEJNLY :dance: :dance: :polew:
  15. Cuberku nie cytowałem tego
  16. Jarko było to ostatnio na forum zacytowane przez Pablogt :gwizdanie: łeee
  17. Ta czerwona A4 jest zapewne z huty bo często ją widzę, może ktoś kupił ją od klubowicza i teraz jezdzi nią z punktu A do B Chyba ze boi się podbić na spota [br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 16:09 _________________________________________________Widzieliście tą reklamę?? http://pl.youtube.com/watch?v=haVljmK21-4 Niezle zrobiona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.