Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. za***isty temat Cuber, Pablo, Themon, Mad_MAX vel Królewicz , Trueogre, adikrakow, sokolnh wrzucać foty Waszych Księżniczek No ciekawy pomysł :>
  2. Czekamy na efekty rezanka
  3. No tak bo to w sumie nie jego wina, chociaz troche zapierdzielał ale tamten slimak przesadził na takiej drodze.
  4. dobrze, że to motor, a nie tir, bo gościa już by nie było na naszych drogach No ale szkoda tego zabytku...
  5. http://video.interia.pl/obejrzyj,film,91521,sortuj,p,st,24H,pozycja,1,Kierowca_idiota I co tu pisac
  6. Panowie chętni dzis na batalie w medala??
  7. Witamy :> Spoty mamy co Niedziele w galerii kazimierz o 17:00 na parkingu wielopoziomowym (niebieska część) wpadaj bo chłopaki będą mieć vaga to Ci przeprogramują :th:
  8. już nie bądź taki skromny Wszyscy posiadacze A4ek są skromni :gwizdanie:
  9. hehe, u mnie to tak za bardzo nie ma co podziwiac, czysta seria no chyba tylko poza chromami w około szyb i relingami. A tak poza tym to autko z polskiego salonu pewnie niewiele tu takich Oj chyba nie wielu, przynajmniej ja nie znam:) mtytus pamietaj, wazne ze to A4 :th:
  10. dobry patnent tylko nie za bardzo mi sie chce worek z monetami taskac do KFC Zapomnieliście ze macie skarbnika
  11. PANOWIE ALE ODWALACIE DZIŚ JAJCARSKĄ KARUZELE Kurewa jasna po nocce 8 stron czytałem a teraz po paru godzinach kimanka kolejne 10 stron odwalone. Dajcie już bieg jałowy [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 18:24 _________________________________________________ Cosik mi sie wydaje ze nie długo będzie na spocie więcej avancików niz sedanów... Ja nic nie mówie :gwizdanie:
  12. Dobry wszystkim Trzeniu nosz kurna chata, większymi literami sie nie da A co was tak wczoraj wzięło na kilka minispotów [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 10:09 _________________________________________________ Już został następny nagrany tylko tym razem chłopy z laskami grają na bilardzie i też przy fajnej muzie
  13. CUBER to dobrze ze planujesz w Niedziele oficjalna prezentację body kitu, ja też zaprezentuję juz wyleczone A4 Dobra panowie ja uciekam na nocke do pracy, miłego klikania
  14. hehe, i kogo Ty sie pytasz zobacz sobie liste obecności O KUR*WA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  15. Jaka cisza ja jestem
  16. Ło jej ale sie rozpisaliście dzisiaj, kurde dopiero skonczyłem czytac te 8 stron Ja było na meczyku??
  17. CUBER lubi zaskakiwać
  18. no no ale myslałem ze o bicie do vipa bo ostatnio ktos tam sie pocioł o to i myslałem ze mam pierwsze ostrzezenie [br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 20:45 _________________________________________________no chyba ze mam racje Nie nam to jest dane dawac :D No jak bysmy mogli to juz by była komedia
  19. a o jakie ostrzezenie ci chodzi ?? A no wiesz jak za dużo nabroisz to dostaniesz ostrzeżenie
  20. No fajnie 180km/h z pustą przyczepką Dobrze ze niebieskich nie spotkałeś.
  21. Dobranoc. Miłej nocki...
  22. mega13 ładna ta A6 :th: Myślałeś o zmianie kierownicy bo przydała by mi się taka [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 22:30 _________________________________________________Ja mam 230k i na razie wystarczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.