Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Max zaraz sie obudzi bo kolega kupił A6 i jeszcze ten sam kolorek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chociaż fotki wczesniej mozesz wkleić i opisik :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No prosze, szybko zakupiłes nową furke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie Maxa porwało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale o co chodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No przez chwile nie bylo wesolo, ale wazne, ze wszystko jest juz ok Dokładnie ważne ze wszystko skończyło sie :th:
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Panowie gramy dzis jak cos koło 22:30 - 23:00 to zapraszamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota. Jak zawsze było śmiesznie :polew: Jak coś to koło 22:30 robimy sparinga w MOHA.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Juz bankowo w pierwszej połowie tego tygodnia odbieram furke.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja póki co odpadam , no chyba że ok 17 się lepiej będę czuł nie gadaj tylko walnij setke i CI przejdzie zapewne jeszcze bedzie SOKOŁnh a co z Pablem ? ? Moze Nowi sie tez pojawią? Nie wiem czy bede bo jeszcze pijany jestem Nie wiem co z Sokołem bo jest na wsi to czy da rade po mnie podbic to już nie wiem. Chyba ze inny kolega sie dałby rade po mnie podbić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale dajecie po piz*zie :polew: Z fotkami mozna pomysleć bo dobry pomysł :> Dobra ja jade do WLCK. Miłego sobotniego wieczoru :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale ześ walnął Narazie na odległość trzeba być słodkim Misiem A póżniej robisz swoje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie powiem ze jak wszystko z COD4 pójdzie dobrze to będzie za***iste granie bo giera wymiata
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Znowu pogadali A tak w ogóle to dzień dobry [br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 15:18 _________________________________________________ Trzeniu ale jestes pewny ze da sie grać na serwerze jak ktos ma kopię a nie oryginał?? Ja dołączyłem COD4 do The All-Seeing Eye, mam podane serwery i nie można sie dołączyć bo pisze ze mój kod jest zajęty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.wp.pl/kat,123,wid,9596986,wiadomosc.html?rfbawp=1201303713.198 HOHOHO Tym razem definitywnie DOBRANOC...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podono padałeś i miałeś iść spać, nie zaśniesz bez Trzenia, co chcesz żeby ci kołysanke zaśpiewał że go tak wołasz :polew: Bo myslałem ze jeszcze cos sie pogra to dla kolegów resztki sił by się znalazły Dobranoc...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja teraz mógłbym ale wczesniej nie dałem bo miałem ważny powód... Trzeeeeeeeniuuuuuuuu?????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A gracie jeszcze bo moge chwilę pociupać [br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 00:10 _________________________________________________ Raz a ino porządnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sorki panowie ale miałem wazny telefon i musiałem na chwilę wyjsc z domciu Dobra koledzy ja uciekam w kime bo juz padam. Miłego klikania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po czterech żywcach na upartego w MOHAA można grać bez gry To na spocie zrobi sie próbę :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ja juz po imprezie popołudniowo wieczornej to po 4 Żywcach można pograć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie będzie ten turniej?? Podobno w Piżdziszynie Pablo Ty to potrafisz oć pierdyknąć Trzeniu no bo kurw*a turnieje zawsze kojarzyły mi sie ze wszyscy razem gdzie wybijali i robili rozpierduchę :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie będzie ten turniej??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Blacharka jest zrobiona i własnie jest u lakiernika. Pozniej od razu jade przeswietlic zawieszenie i zobaczyc co z tylnym prawym zawieszeniem bo to mnie teraz najbardziej martwi.Także po niedzieli wreszcie odbieram A4 [br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 00:56 _________________________________________________ a co? chcesz zaczac uwazac na pirata??[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 00:54 _________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/15798/sliczna_naturalna_gieda/ Spokojniś sie odezwał [br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 00:58 _________________________________________________Dobra uciekam bo rano trza wstać...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To teraz mówisz ze masz kogos kto robi z felgami?? Ja swoją musze zawiesc do roboty.