Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Max zaraz sie obudzi bo kolega kupił A6 i jeszcze ten sam kolorek
  2. Chociaż fotki wczesniej mozesz wkleić i opisik :>
  3. No prosze, szybko zakupiłes nową furke
  4. Gdzie Maxa porwało
  5. No przez chwile nie bylo wesolo, ale wazne, ze wszystko jest juz ok Dokładnie ważne ze wszystko skończyło sie :th:
  6. Panowie gramy dzis jak cos koło 22:30 - 23:00 to zapraszamy
  7. Dzięki za spota. Jak zawsze było śmiesznie :polew: Jak coś to koło 22:30 robimy sparinga w MOHA.
  8. Juz bankowo w pierwszej połowie tego tygodnia odbieram furke.
  9. Ja póki co odpadam , no chyba że ok 17 się lepiej będę czuł nie gadaj tylko walnij setke i CI przejdzie zapewne jeszcze bedzie SOKOŁnh a co z Pablem ? ? Moze Nowi sie tez pojawią? Nie wiem czy bede bo jeszcze pijany jestem Nie wiem co z Sokołem bo jest na wsi to czy da rade po mnie podbic to już nie wiem. Chyba ze inny kolega sie dałby rade po mnie podbić
  10. Ale dajecie po piz*zie :polew: Z fotkami mozna pomysleć bo dobry pomysł :> Dobra ja jade do WLCK. Miłego sobotniego wieczoru :th:
  11. Ale ześ walnął Narazie na odległość trzeba być słodkim Misiem A póżniej robisz swoje
  12. Nie powiem ze jak wszystko z COD4 pójdzie dobrze to będzie za***iste granie bo giera wymiata
  13. Znowu pogadali A tak w ogóle to dzień dobry [br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 15:18 _________________________________________________ Trzeniu ale jestes pewny ze da sie grać na serwerze jak ktos ma kopię a nie oryginał?? Ja dołączyłem COD4 do The All-Seeing Eye, mam podane serwery i nie można sie dołączyć bo pisze ze mój kod jest zajęty
  14. http://moto.wp.pl/kat,123,wid,9596986,wiadomosc.html?rfbawp=1201303713.198 HOHOHO Tym razem definitywnie DOBRANOC...
  15. podono padałeś i miałeś iść spać, nie zaśniesz bez Trzenia, co chcesz żeby ci kołysanke zaśpiewał że go tak wołasz :polew: Bo myslałem ze jeszcze cos sie pogra to dla kolegów resztki sił by się znalazły Dobranoc...
  16. Ja teraz mógłbym ale wczesniej nie dałem bo miałem ważny powód... Trzeeeeeeeniuuuuuuuu?????
  17. A gracie jeszcze bo moge chwilę pociupać [br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 00:10 _________________________________________________ Raz a ino porządnie
  18. Sorki panowie ale miałem wazny telefon i musiałem na chwilę wyjsc z domciu Dobra koledzy ja uciekam w kime bo juz padam. Miłego klikania
  19. po czterech żywcach na upartego w MOHAA można grać bez gry To na spocie zrobi sie próbę :polew:
  20. No ja juz po imprezie popołudniowo wieczornej to po 4 Żywcach można pograć
  21. Gdzie będzie ten turniej?? Podobno w Piżdziszynie Pablo Ty to potrafisz oć pierdyknąć Trzeniu no bo kurw*a turnieje zawsze kojarzyły mi sie ze wszyscy razem gdzie wybijali i robili rozpierduchę :polew:
  22. Gdzie będzie ten turniej??
  23. Blacharka jest zrobiona i własnie jest u lakiernika. Pozniej od razu jade przeswietlic zawieszenie i zobaczyc co z tylnym prawym zawieszeniem bo to mnie teraz najbardziej martwi.Także po niedzieli wreszcie odbieram A4 [br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 00:56 _________________________________________________ a co? chcesz zaczac uwazac na pirata??[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 00:54 _________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/15798/sliczna_naturalna_gieda/ Spokojniś sie odezwał [br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 00:58 _________________________________________________Dobra uciekam bo rano trza wstać...
  24. To teraz mówisz ze masz kogos kto robi z felgami?? Ja swoją musze zawiesc do roboty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.