Treść opublikowana przez PABLO
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja kupiłem UE48H6400 po dobrej zniżce u kumpla kierownika w Saturnie (razem pracowaliśmy 3 lata w Media Markt) więc nie żałuję bo do PS4 w sam raz dobry tv w takiej kasie a trochę też po forach się naczytałem graczy o tym modelu. 55" myślałem ze już by wystawał z segmentu mebli więc i jednak z 2 metrów byłby za duży Będziesz zadowolony z tv The Order zapowiada się znakomicie, kupię go ale potem jak potanieje chyba że przejdziesz i będziesz chciał sprzedać w dobrej kasie to zrobili deal'a Najpierw myślę kupić Dying Light, potem Project Cars, jak przejdzie kumpel FR4 to też kupię. Od lutego zaczynam nową pracę w RTV Euro AGD więc może będę miał zniżki w grach zobaczymy, telefony oczywiście nadal będę sprzedawać z firmy gdzie teraz pracuje więc zawsze możecie pisać
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Który model 40" Samsunga?? Trzeba było kupić PS4 tyle osób już od nas kupiło i byśmy cisnęli wszyscy razem.. Dla jednej gry jak Forza szkoda kupować.. Graty zakupu, ja też nabyłem w grudniu Samsunga i jestem zadowolony teraz coś widać na 48"
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Kupiłem 4 pary gumek, na razie cały czas gram na tych pierwszych i ani śladu że coś nie tak, nawet lepiej się gra bo mają dodatkowe wypustki ) Dzięki wielkie za podpowiedź i radę Tymczasem wczoraj doładowałem portfel na psn za 100zł i kupiłem Residenta HD + 2 dodatki do Driveclub, na całą zawartość koszyka wpisałem kod rabatowy 10% i zawsze to coś taniej wyjdź więc Resident mnie kosztował 70zł a nie 84zł Dzisiaj coś w niego pocisnę bo na razie ściągnęło z 20GB. A tutaj macie centrum dowodzenie mojego kumpla Michała (też jest na forum - Misieqkrk) ale rzadko u nas siedzi, niżej w linku na fanpage Playstation Polska jak ludzie wrzucają swoje zdjęcia pokoju. Powiem wam że gra na takim projektorze 120-130" robi robotę https://www.facebook.com/PlayStationPolska/photos/a.453892621344901.104437.205010466233119/816839141716912/?type=1
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolega chce kupić PS4 więc sprzedaje to co ma Pełne info w linku http://olx.pl/oferta/wspaniala-ps3-ps2-duuuuzo-gratisow-okazja-zobacz-CID99-ID8G6hX.html- Strefa Śmiechu
Poszedł ksiądz na targ kupić coś do jedzenia, bo miał mieć w parafii wizytację biskupa i biskup miał zostać na kolację. Podszedł do gościa z rybami i mówi: - Oj, jaka piękna, duża ryba! Sprzedawca na to: - Pięknego sk***iela złapałem, co? Ksiądz się obruszył: - Panie, ja wszystko rozumiem - piękna duża ryba, ale żeby zaraz przy księdzu takie epitety wstyd! Sprzedawca wyjaśnia: - Ale proszę księdza - sk***iel to jest nazwa tej ryby, tak samo jak płotka, okoń czy pstrąg. - Aaa no to w porządku. Poproszę tego sk***iela. Przygotuję go na kolację z biskupem. Przychodzi ksiądz na parafię pokazuje rybę siostrze zakonnej. Zakonnica: - O jaka piękna duża ryba. A ksiądz na to: - Ładnego sk***iela kupiłem, co? Zakonnica: - Ale co ksiądz - takie słownictwo? A ksiądz wyjaśnia, że to ta ryba się nazywa sk***iel - tak jak inne, płoć czy szczupak. - Aaaa. to rozumiem. Ksiądz polecił zakonnicy żeby ta przygotowała sk***iela na kolację z biskupem. Stoi zakonnica w kuchni, skrobie rybę a tu wchodzi kucharka. - O jaka piękna duża ryba - mówi kucharka. Siostra na to: - Piękny sk***iel, prawda? - Ależ co siostra? Nie poznaję! - obrusza się kucharka. A siostra, że ta ryba się nazywa sk***iel - tak jak inne się nazywają, karp czy lin. Siostra kazała przygotować sk***iela na kolację z biskupem. Wieczorem przyjeżdża biskup, siada przy stole z księdzem i zakonnicą. Kucharka wnosi główne danie - rybę. Ksiądz biskup: - Jaka piękna, duża ryba! Na to proboszcz: To ja tego sk***iela znalazłem i kupiłem. Odzywa się zakonnica: - A ja tego sk***iela skrobałam. Na to włącza się kucharka: - A ja tego sk***iela usmażyłam i przyrządziłam. Ksiądz biskup uśmiechnął się, wyjął z torby litr wódki i mówi: - K*rwa, widzę, że tu sami swoi!- F1, Rajdy i Motorsport
Ś.P - Colin McRae byłby dumny- F1, Rajdy i Motorsport
Szkoda że już po rajdzie, stracił hamulce na mecie lotnej, uderzył w mur i urwał 2 prawe koła.. Tomasz Czopik napisał: No dobra skończyło się,,,, ( Jechał przepięknie, zrobił kawał roboty, wszyscy o nim mówią, zagrał na nosie Michelinkowi, wzbudził emocje (różne ale przeważnie max pozytywne, reszta niech spada albo coś się pozna na rajdach, ewentualnie spróbuje sam pozapierdzielać ) Wolę takiego Roberta niż dojeżdżającego za marne punkty 8 min. za liderem.... Wielu na tym Rajdzie popełniło błędy, wielu jechało taktycznie, to niebywały Rajd! To co zrobił RK na 50-cio km oesie to niebywałe i wszystkie znakomitości tego sportu to wiedzą i o nim mówią (Kosmita - dziennikarze na strefie emotikon) Mam nadzieję że Szwecję dojedzie bo to chyba nie ulubiona eliminacja ale potem będzie lepiej. Pamiętajmy on jedzie starszym WRCem w prywatnym Teamie. ROBERCIK JESTEŚ THE BEŚCIAK!! i Twój Pilot też Po przejechaniu mety..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym mógł koło 19-20 jak coś bo wcześniej w robocie. Wezmę meśka.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nowy Metal Gear Solid będzie tytułem "Must Have!"- Strefa Śmiechu
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ładną kupisz za 100zł- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak w M1.- [Małopolska] Widziany, widziana
Z tymże kolegą prawdopodobnie robiłem małego skilla na Bora Komorowskiego 2-3 dni temu wieczorem ok 23:00 i się mnie zapytał jaki mam silnik w A4ce- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja ostatnio namówiłem moją na oglądnięcie Avatara a z racji że kupiłem nowy TV Samsunga to odpaliłem w 3D przy okazji, początkowo nie chciała tego oglądać bo myślała że jakaś głupia bajka a po 30 minutach nie mogła się oderwać Teraz czekamy na 2017r i kolejne części 2,3 i 4.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zważ że on jeździ dopiero 2 sezony w rajdach i cały czas się uczy rajdów, nie będzie ryzykował = nie będzie szybszym kierowcą od innych To co dzisiaj pokazał mówią w mediach i wielki szacun!!! Pomyśleć że grałem z Robertem kiedyś na PS2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
https://www.facebook.com/WRC.magazyn.rajdowy/photos/a.111569325530678.12279.111548942199383/917096588311277/?type=1&theater Kubica oszalał- Strefa Śmiechu
Po dzisiejszym zniszczeniu przez Kubicę resztę załóg WRC:- Strefa Śmiechu
- F1, Rajdy i Motorsport
Dzisiaj Robert zmiażdżył pozostałych na OS 10- W co kto gra (X360 & PS3) ?
http://www.pssite.com/news-39168-zwiastun_live_action_dodatku_havoc_do_cod_aw_przedstawia_prace_kill_kamerzysty.html Dobry zwiastun- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Tak źle mówisz?? Bo właśnie kminiłem czy iść na to.. Poprzednie część spoko zwłaszcza pierwsza ale coraz więcej słyszę takich opinii jak Twoja więc odpuszczę i ściągnę jak się pojawi w HD..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O to się nie martw zrobi się mody i będzie facelifting - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.