Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. PABLO odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  2. Będzie z 10 albo nie z 15 tylko zmieni się paincie
  3. PABLO odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew::polew:
  4. PABLO odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Masakra :kox:
  5. PABLO odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    1-1 i w dogrywce gospodarze wygrają..
  6. Jeśli nie zmienił adres to masz w 1 poście..
  7. http://a4-klub.pl/malopolskie-85/profesjonalne-przyciemnianie-szyb-klimatyzacja-samochodowa-265748/
  8. Witamy na forum
  9. Witamy na forum
  10. Witamy na forum
  11. Przecież musiałem wymyślić kolejną masę postów i zrobić ruch na krakowskich by szybciej dobiło do millenium 4000 stron
  12. KERCZI nie będę komentować tego posta co napisałeś bo bym Ci odpisał na całą stronę ale szkoda klawiatury, w niektórych zdaniach zachowałeś się jak hipokryta i tyle, więcej nie poruszam tego tematu bo szkoda się wk***iać przed kompem
  13. Witamy na forum
  14. Witamy na forum
  15. Witamy na forum
  16. Witamy na forum
  17. Witamy na forum
  18. Witamy na forum
  19. Oj KERCZI śmieszne to jest co piszesz
  20. KERCZI ja tutaj zarządzam i mogę robić co chce jeśli nie ma ruchu co Ci to do tego? Więcej nie chce mi się o tym gadać bo jeszcze bardziej będziesz zrażony
  21. W takim razie pier**le pomagać i podawać ogłoszeń auta a to że chłop jeden coś napisał na fejsie i jest też u nas na forum to widzę że strasznie zabolało.
  22. Bo chciałem by KERCZI coś powiedział o tym czy faktycznie przerabiał i wtedy napisałem opinie na początku tego kumpla że lepiej wystawiać auto a dokładnie zdjęcia normalnie robione w dobrej jakości aparatem. KERCZI powinien wiedzieć że to nie jest żadne hejtowanie z mojej strony bo nie od dziś się znamy.
  23. Taaa.... Paint naszą pasją .... Nooo Pablo faktycznie twa pomoc nie oceniona:decayed: ... Po twojej aktualizacji map dowiedziałem się że nawigacja też potrafi się zawieszać a teraz to zostaje mi już tylko odszukać faktury zakupu i odesłać martwe urządzenie na gwarancję KERCZI, Cuber takie rzeczy nie do mnie bo ja tutaj nic się nie wypowiadam tylko wrzuciłem co kolega napisał z tym drugim i tyle w temacie. Czytajcie ze zrozumieniem.. Miodzio jaka nawigacja który model?? P.S - Sam program czyli mapa nie ma absolutnie nic do urządzenia by się zepsuło, setki map już wgrywałem i nigdy przez to nie było problemów, najwyraźniej nawigacja Ci nawaliła i jak każde urządzenie ma do tego prawo więc wysłać na gwarancje i po problemie. Wszystkim od 3 lat polecam modecoma i nikomu się nie zepsuła.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.