Treść opublikowana przez PABLO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl
-
Strefa Śmiechu
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy..- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl Zapraszam na spoty- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiedziałem, że to wrzucisz Także Panowie uważajcie w Krk na słynną już nową trójkę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZIAK wyżej pisałem które auta będą i do tego jeszcze dodajmy 1 x nowy Leon FR Przyjeżdżaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i po temacie, wszystko sobie już wyjaśniliście Jutro na spocie jak dobrze pójdzie to będą 3 lub 4 x A6 C7 3.0TDI, A7, A8, 2 x A5 i 2 x bawaria - taki spocik A4ek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Seba tak jak byś tej B7ki nie znał- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie A4-klub.pl - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!