Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. To jak bedziesz wiedzial to daj znac
  2. daj zdjęcię tej wzlotki:grin:
  3. lot był niezły, nawet myślałem by zostać pilotem ale staż zbyt krótki:naughty:
  4. poczekaj poszukam ---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------
  5. Widzę że jest więcej byłych Fieściarzy na forum a i Mike Fiestą latał - Mike przyznaj się ---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ---------- U mnie nadal sypie Jeba można dostać LOKO dosłownie latał
  6. A tak pozatym Laskosz wpadnij na spota poznasz zaloge chyba ze tylko my sie nie znamy osobiscie to latwiej ograniesz te gadki tutaj ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ---------- na tej taśmie co była.:kox:trzyma się jak nie wiem. Ja tam wale wszystko na kleju do szyb
  7. Co jutro zaraz ma byc bo ja Ci nie wierze
  8. Laskosz a co do chwalenia sie czasem przejazdu to mam na koncie 10 razy dluzsze trasy a czas tylko 6 razy wiekszy ale nie chwale sie tym bo nie ma czym
  9. Tomus ale ja facetem jestem moze zonie bym zostawil, sugerujesz ze druga wersja jest zla ? Crisu dawaj fote
  10. Pozatym kto tu mowi a jakims wrazeniu 190 km w dieslu przy napedzie Q to jest dopiero normalna jazda, luzna gadka a spinasz sie Laskosz jak guma w majtach i po Ci to
  11. No narazie tak ja od innej strony zaczolem, Crisu ale ja do Ciebie pisalem
  12. Ty sie martw zebys za mna nadazyl bo jak narazie to mocniejszego nie ma
  13. Pomyslimy fajne miejsce by sie przydalo
  14. Crisu to moze my kur..a do limanowej przyjedziemy, wez sie nie wyglupiaj a pozatym kto Ci zdjecie zrobi
  15. No to kiedys zrobmy fotospota i Kamil opierd...sz kazdemu sesje a my kupimy Ci flache
  16. Ty mi zjebales wjazd na 19 to ja Ci zdjecie jestemy kwita Młody
  17. Młody pałuj się za***iście jest ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------
  18. dawaj pooglądamy moje 19", trzeba po młodego dzwonić
  19. Janko jam tam plany ?
  20. kaski / Helme | Facebook Mój nowy kask teraz to wygląda
  21. Przemo ja to już myślę żeby motocykl w weekend wyciągnąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.