Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
pisze to po raz setny LUXCAR i gorlice szukać po allegro dzwonić do nich nie ma sensu bo i tak przez w uja walą
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ale taka kolej rzeczy droższe auto droższe mody, jak miałem A3 to tam wszystko po 50 zł szło kupić nawet taniej nieraz, to była bajka a niestety A4 to ceny jak z kosmosu i nie koniecznie musi to być B8
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jeździ b8 i 26 zł żałuje, Jarek no co ty
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Podejdzie pod RNS-D bo patrzyłem w specyfikacje tego modelu i jest też ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ---------- to jest ten sam co tutaj http://www.bartex-caraudio.com.pl/pliki/INTERF-VW-MFD_opis.pdf
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek łykam to DVD z tymi kabelkami w opcji tego adaptera jest sterowanie DVD za pomocą NAVI wiec nawet pilot nie bedzie potrzebny i ponoć nawet do niego można dysk zewnętrzny podpiąć wiec jest to wypaśny system
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To jak bedziesz jutro w robocie to looknij bo koles ma tam caly zestaw z adapterami i okablowaniem tylko do mfd2 czy to podejdzie do rns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek nie wiem ile ma jest z polo 2010 ale poducha z 500 do niej lekko kosztuje, Jarek obaczaj mi temat tego phonocara bo jutro chce z gosciem pogadac jak ladnie ogarniesz temat dostaniesz gratis kierownice
-
Strefa motocyklistów
Zazdroszcze, u mnie takie sniegi ze przez weekend audi stalo a jezdzilem fordem rangerem, bo nie mialem dojazdu
-
RNS-D brak śledzenia NAVI , nie ukaktywnia TV
Problem rozwiazany gdyby ktos mial podobny to polecam wpiac sie pod niebiesko bialy kabelek w czarnej kostce pin 13 obok podstopnicy i sprawe gali i sygnalu predkosci do navi mamy zalatwiona
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara poducha jest droga bo musi byc na metalowym stelarzu
-
Strefa motocyklistów
Ja w tym sezonie testuje spodnie, naszego polskiego producenta redline, ciekawe jak sie beda sprawdzac
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mam jeszcze ale bez poduszki tzn mam poduszkę ale wywaloną
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No właśnie ciekawe czy to nie było problemem ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- NAWIGACJA SKODA MFD2 + DVD SLIM Phonocar (3076812394) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam coś takiego dzwonie do chłopa czy sprzeda samo DVD ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ---------- muszę mu jakąś cene zaproponować ma mi dać znać jutro czy do tego da się podpiąć kamerę cofania i dwa monitory
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ale właśnie takie coś by mi odpowiadało żeby DVD było w schowku i monitory w zagłówkach w obu fotelach ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- Jarek odnośnie tego tunera TV u mnie to przed chwilą wyczytałem że na PIN 7 trzeba podać plus czy w tej czarnej kostce miałeś wrzucony PLUS na ten PIN na nim jest VIDEO ON
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zemis no cos ty pol soboty lopatowalem zeby wydostac audi z garazu i zjechac dobrze ze mialem terenowke sluzbowa bo bym do domu nie dojechal Jarek looknij na to co Ci przeslalem na PW i daj znac bo spodobala mi sie ta wizja
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
daj spokój ceny jak z kosmosu darecy poszukaj hydrografika to zobaczysz co to
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W zeszlym roku mial w nawojowej i tak robil nie robil a teraz wiem ze sie przeniesli ale jak im to idzie to musisz popytac bo ja u niego nic nie robilem jak mi za fele rypnol 1200 to mialem dosc
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To kolega macka co mial czarna b6 w automacie jak sie nie myle to na dojazdowej ma zaklad jezeli to on to swiezy kolo
-
Platforma cyfrowa NC+
No tooze jest taka opcja ale od razu ja zakladalem multi to podlaczylem kablea co rozdzielczosci to dzieki za cynk sprawdze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja sie caly czas nosze ze skora do a4 bo przy dziecku to materialy trzeba co chwila prac a skora jednak lepiej to zniesie musze w gorlicach podrazyc temat opchne fele to moze sie zdecyduje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Brac moje 18 tanio oddam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja Cie 2 lata nie widzialem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ty rozowy 2 lata Cie nie bylo co sie tu rzadzisz ty sam dzis jak nowy przyjezdzasz
-
Platforma cyfrowa NC+
Oczywiscie oba tel hd ready podpiete przez hdmi rozdzielczosc na dekoderach 1080i i na N mam zdecydowanie lepszy obraz a na cyfrze czasem lubi sie spikselic N uzywam od 4 lat i jestem zadowolony mam full pakiet i nie chce innej tel a teraz jak jeszcze by doszedl canal+ to juz bajka by byla
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek widze ze kompleks golfa Ci juz doskwiera jak juz szukasz kompana