Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
spoko spoko ja na sobotę mam moda RNS-D plus TV DVBT i kiera multi wiec na spota przyjadę nieźle wyposażony z Jarkiem będziemy to składać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
lece jeszcze totka puścić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no ja bym z chęcią jakąś 19 przytulił na lato, obiecam nawet że będzie u mnie miała dobrze gumy zapewniam i o bezpieczeństwo nie będzie musiała się martwić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ty no podczas jazdy będzie mi ciężko tą osłonę ściągać. daj znać jak kupisz ten konwenter czy doszedł i też powinny być te mini ISO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
OSLONA PLYNU WSPOMAGANIA AUDI A4 B6 (3022532416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. OBUDOWA FILTRA POWIETRZA DO AUDI A4 B6 (3022525587) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. do B6 i to u jednego kolesia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No szkoda że nie założyłeś bo bym wiedział jak to leży, patrzyłem na zdjęcia u niego to nie ORI napewno
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba a on ma ORI te obudowy ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja patrzyłem na allegro śmieci po 100 zł a tak jak ma być to 350 ;( przynajmniej do mojej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i ja dołączylem do szczęśliwych posiadaczy odsłoniętego silnika bo po powrocie od Klaczka przez Królową i Cieniawe zostawiłem obudowę po drodze ale auto na zimę 15 km nieodśnieżoną drogą i obudowa nie wytrzymała, Jarek kiera wysłana a moduł mam już w rękach
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dobra może wieczorem to będę wiedział czy mam już wszystko na miejscu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek na piątek ma podobno być u mnie RNSD tuner TMC i wtyczki potrzebne do niego mam trochę kabli zabieram je ze sobą i jak masz czas to w sobotę jestem i rezamy a potem się zastanowie nad tym tunerem WIWA do DVBT on ma też mp3 i filmy można odtwarzać, mapy mam już 2012/2013 tylko wypalić i będzie gitara i koszty połowa ceny RNS-E
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek a jakby coś takie zamoncił widziałem wczoraj opis instalacji tego do RNS-D i muzyke też odtwarza Rarytas Tuner DVB-T WIWA HD-95 HDMI USB Szczecin ! (2959741692) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo takie coś z VW http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=19&t=459938
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek coś konkretniej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kupiłem sobie RNS-D jakby co to mam symphony za 200 zł do sprzedania
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A gdzie jakies zdjecia ze spota ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
aaaaaaaaaaa wypchajcie się
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
miałem ten klimatronik co ty masz w A3 i nie działało dzielił temperaturę i oszukiwał jak diabli dało się to zrobić ale trzeba było jakieś oporniki zakładać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jareczku gówno prawda jak podepnie pod klimatronik to mu zgłupieje wszystko niestety ale musi miec osobny czujnik jak bede w gorlicach to wpadne tam do nich oni mi je za darmochę dają to Ci wollant przywiozę.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bomba
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobre lubie takie tematy bo uśmiać się można z teksów do łez
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dwójka przyjaciół obchodziła urodziny. Upili się w trupa, i zdecydowali że idą do burdelu. Tam, kiedy zobaczyli jak są upici, dali im dmuchane lale. Nazajutrz obaj opisują wrażenia. - Moja była ekstra! - mówi pierwszy - Taka gibka, giętka, przerobiłem z nią wszystkie pozycje kamasutry! - A moja była dziwna... Jak ją ugryzłem w sutek to laska pierdnęła i wyleciała przez okno...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To jest dobry konkurs jak uzbierasz tylko 24 punkty możesz je na rower wymienić mało punktów szybko zbierasz PAŃSTWO o nas dba
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No wiem że zgrzebany bo dawał nieźle sobie radę GRATULUJĘ CÓRECZKI
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dixon miałem z nim spotkanie wczoraj i ma tam trochę w tym passacie powqurwiałem go na początki od Łęki do Korzennej a potem w korzennej odpuściłem i mijał mnie przy 60 km/h a potem to już poszedł do przodu musi miec grzebanego tego paska