Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
<br /><br /> Małe prezencik dla A3 kupione za 40 zł za obie sztuki, teraz tylko dopasować do A3 i na tym to się siedzi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
TA B6 to miała ciężkie życie, wyrazy współczucia dla właściciela, a S3 za***ista ale nie ta cena
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no już nie przesadzaj az tak strasznie nie jest
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja będe już na 100 % nie powinno mi ni c wyskoczyć a ja maski nie robie wiec odpryski mam gdzieś a zderzak to jednym sprayem się zrobi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dysza 1,4 podobno się idealnie nadaje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
w spray'u jest drogi jak diabli ale za to w puszcze wychodzi OK za 450 bedzie pomalowane całe auto i mam w dodatku kumpla u którego to zrobię, wczoraj się pochwalił że umie malować i robi lakiernie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to się dopiero okaże bo jedni piszą że jest kicha że odpryski się robią, ja narazie maluję lusterka i lotkę nawyżej jak mi sie spodoba to resztę auta, ale fele to mam gościa co mi proszek zrobi za grosze wiec się nie bede w to bawił na felgach jak podobno jedna pucha na fele wchodzi to masz 70 zł za sztukę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek a po co Ci info na temat jaka ta guma jest w dotyku ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No dokładnie ale ja sobie nakleje znaczek z tyłu A3/A4 i będzie git teraz zima idzie to bede stawał w zaciemnionym miejscu i nie bedzie widać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A co to za nowa wersja SpostBack ? pierwsze słyszę
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj o 16 widziany Kantek1 w Korzennej, machałem ale nie wiem czy zczaiłeś , leciałem na moto
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody ja właśnie u nich zamawiam tą gumę, narazie robię próbę a jak mi się to spodoba to będę malował całą w czarny mat ale raczej sam się za to zabiorę, a ty Zdichu co masz do A3 ? Jak sprzedam A4 to kupie jeszcze jedną A3 i razem mi wyjdzie A6
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No zobaczymy co wyjdzie jak się uda to cała pójdzie w tą gumę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
szukam tego platidip na lusterke i lotke wymaluje przez weekend to w niedziele opatrzymy sprawę ---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ---------- puchy zamówione, biały mat lecą z krakowa na weekend będą i w piątek i sobotę malowanie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko ty sie tam o mój kręgosłup nie martw jak teraz daje rade to na 18 też sobie poradzi ale pomarańcz ? ---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ---------- Wiesz co chyba jednak jestem bardziej za białym też w macie ---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- a to dopiero fajna sprawa nie wiem czy w to się nie pobawie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tylko teraz kwestia koloru czy czarne ramiona i białe wenątrz czy na odwrót
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek ale to akurat do A3
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ja mam myśl na taką felge ALUFELGI 18 5x100 ET35 AUDI VW SKODA SEAT (2622957374) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No właśnie i ten widok mnie zaciekawił i pojade w ten deseń
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to wiem też właśnie na nią patrzyłem i na ten nieszczesny zderzak ---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ---------- Panowe tak apropo wczorajszej wycieczki zauważył ktoś z was czarne A3 w macie ? Jarek przyznaje Ci racje co do tego matu maska zostanie w carbon a reszta leci w mat i fele lusterka i lotka pójdą na biało
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Furion nas tam w lesie 4 stało no chyba, że go po 14 widziałeś
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jeżeli chodzi Ci o czarną B7 no to niezle wyglądał, ale może miał już wcześniej, a co do kiełbaski to muszę się zgodzić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
spoko jak bedziemy przejeżdżać to zadzwonie, do jutra
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobra dobra napewno nie bedzie tak ciepło zeby nad wodę jechać zbieraj dupe i 10:30 pod media Cię zwijamy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No pewnie już tak, Loko jak co to bierz żonę ze sobą, moja też jedzie i Matysa, a ciekawe co Jarek wynegocjował pewnie limit na karcie na zakupach tylko