Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. to sie odpycha, bo jak 1,6 przywadze 1550 może jechać ---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ---------- Panowie ile byście zaproponowali za moją A4 chyba bedzie na sprzedaż ---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- wymiana na http://allegro.pl/suzuki-b-king-1300-okazja-i2273478807.html i http://otomoto.pl/peugeot-206-C23787198.html
  2. Siara wiesz, że masz czas do przyszłego spota
  3. a ja wiem, nie pamiętam próbuj jak sie spali to i tak kupa z niego
  4. jak instalowałem VCDS to mi wrzucił sterowniki
  5. Jarek nic wiecej nie było ale na sterach ROSSTECHA mi to poszło
  6. Bronek to wpadnij na spota pochwal się, przecież nikt Cię nie wyrzuci, ale żabojad po AUDI
  7. darecy dawaj cene na PW i się dogadujemy bo Przemkowi wisze taki kabel
  8. dostałem czopku ale za chwile Ci sprawdze ---------- Post dopisany at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ---------- aktualizuje się ETKA
  9. sopkojnie bedziesz miał za chwile
  10. LOKO jedziesz do krakowa 6 maja ??
  11. Słuchaj masz tak jak ja trzeba jedną reprezentacyjną perełkę wybrać, ale o drugim też nie mozna zapomniec bo sie obrazi sie spsuje ---------- Post dopisany at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ---------- LOKO nie machaj tak tym kapeluszem z rana
  12. Dixon no jak widzę te lapmy na czystym aucie to wygląd zada wg mojej opinii zostaw tak jak jest wydech na 2 rury a przód zderzak s-line i oba grille w czarny kolor i bedzie kozak:slina:
  13. Raczej na zmiane na lepsze opony
  14. No w słoneczny dzien nie ma problemów, ale cóż trening czyni mistrza, wiem że tak robi i tak jakoś jestem zawsze na to przygotowany bo ogólnie biorąc to już z piąty raz takie dowcip mi robi
  15. No właśnie Przemo też tam zawsze w taką pogodę wymiękał, ale ja też muszę uważać bo na prostej to jeszcze nic ale te gumy z tyłu na A3 to porażka dzisiaj takiego POWERSLIDA zaliczyłem na winklu że masakra dobrze że się wyratowałem
  16. A jak ---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ---------- A4 to 220 tam lekko lata
  17. Wiesz przy prawie 200 to musi z opony 225 niezle wywalać
  18. Kamil spoty pod Sandecją już były i nic to nie zmieniło a dodatkowo wqurwiają gokarty na parkingu i ledwo można porozmawiac było pod MM i bedzie pod MM a jak brzydka pogoda to gołąbkowice kartki Ci nic nie dadzą bo jak ktoś chce przyjechać to przyjedzie niezależnie od tego ile bedzie się musiał namęczyć żeby nas znaleźć, ja również dziekuje za spotkanie mam nadzieje ze takie ilości OOOO będą się nam utrzymywać. POZDRO - LOKO żałuj że Cię nie było ALKOHOLIKU
  19. dixon dzięki za odprowadzenie Małe autko ale robi swoje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.