Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co ty mnie pocieszasz mi pasi bo sam się pretekst na zmiany znalzał
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Loko ale mocne klekoty
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No nie specjalnie ale nie ukrywam że wcale sie tym nie przejmuje, a wina no moja bo byłem z tyłu a z drugiej strony kolej wyjechał mi pod koła wyprzedzał Tira zaraz przed zweżeniem ja tego zwezenia nie zauwazylem bo co za caddy z a3 widać no i sie nie zmiescil i po hamulcach a ja za nim no i moje hample kontra jego przegrały starcie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ku.... mać przefasonowałem dzisiaj rano na autostradzie buzke w audi A3 miała bliskie spotkanie z VW Caddy no i jest pretekst do zmiany zderzaka na S jak by ktoś gdzieś coś to dawać znać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No bo byś pasował do kolegi z A3 ze stickerami kolorami
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ty dziadek nie narzekaj bo az tacy starzy to nie jestesmy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Postaram się załatwić profesionalny aparat to może porobimy jakieś fajne foty albo nawet jak kumpel bedzie miał czas to go wezmę ze sobą
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A3 raczej sie nie podliże bo wkleiłem im te 3 ostatnie zdjęcia to jeszcze kurna marudzą ---------- Post added at 20:02 ---------- Previous post was at 20:01 ---------- no ale rzeczywiście zdjęcia robione kanapką z dżemem taka jakość
-
A4 B6 Delfin Grau AVANT 2002 r
seria kolego tylko FMIC i program mam i tyle graty wszystko nie ruszane ale Aligator mówił że już koło 4500 nie wydala ale ja wiecej nie chce bo sprzęglo mi nie wytrzymywało
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ale to pisał że go krzyże bolą co mu masaż pomoże na 10 min przyjemność przejdzie a ból wróci, wollant krótko terminowe rozwiązanie ---------- Post added at 18:28 ---------- Previous post was at 18:27 ---------- najlepszy jest dobry kopniak w dupsko, jak dobrze kopnie to o bólu pleców zpomnisz:polew::polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
chu.... bo od jutra musze w krakowie siedziec a tak miało być pięknie przed świetami
-
A4 B6 Delfin Grau AVANT 2002 r
Młodsza siostra się pojawi ale narazie serwis miała zapewniony a salon piękności dopiero przed nią ---------- Post added at 12:25 ---------- Previous post was at 12:24 ---------- Zrobi się ładniej to po myciu zrobi się jej sesje
-
A4 B6 Delfin Grau AVANT 2002 r
Witam po 2 latach posiadania A4 przyszła i kolej na mnie, wcześniej było sensu bo po co pokazywać serie jak każdy wie jak wygląda po zakupie : Wyposażenie : -Webasto -Jasny środek (brąz) fotele sport -szyberdach -skórzana kiera zwykła -telefon nokii bluetooth -zawieszenie S-Line ( czerwone amory) -i co najważniejsze przy zakupie QUATTRO -silnik 1.9 AVF 131 km MODY : - na pierwszy ogień poszła dokładka zderzaka tył na dwa wydechy końcówki ścięte ULTER (nowa pomysł nakładki w trakcie realizacji ) - następnie dokładka zderzaka przód S-Line -listwy progowe S4 -Lotka S-Line do B6 -ciemne szyby własnej roboty -we wnętrzy radio concert 2 na concert 3 -dekory w foli carbon -CB-Radio w schowku -gałka S-line SILNIK -dołożony IC -Pierwszy program (nauczka na przyszłość) w stodole 184 KM i 416 NM (rozwalał sprzęgło) -Drugi program po IC w Dynosoft i tu już autko ustawione jak należy wynik 190 Km i 390 NM (radość dla sprzęgła) A teraz czas na zdjęcia : Wynik spalania przy 190 Km - jazda do 100 km/h Montaż IC Działkowiec Lotka Wykres od Aligatora W planach może kierownica z B7 ale przytrzymuję mnie wydatek 1 tys i niepewność bezpieczeństwa tej zmiany, RNS-E, felgi RS6, grzane stołki (narazie tylko sterowanie jest), do tego zestawu jeszcze dokupiłem A3 więc i ono też musi mieć coś od życia i powoli je też zmieniam. Parę nowych zdjęć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No ja myśle
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO a ty co sie opi..... że Cie wczoraj nie było miałeś A4 śmigać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a co Ci to A3 przeszkadza ?? że tak się wypytujesz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu status to już masz nie tylko na stronie różowy status ale już nawet życiowy jak nie to jak prawdziwy klubowicz, a co do spotów to się fajnie składa bo obojętnie którym przyjade to zawsze na swojego spota trafię
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tomasz wybierasz sie na spota
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bierz fele i kolo co je chce niech do sącza zasuwa wpadnie na spota
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
klubowicz i juz z nami nie chce :grin:gadać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to ruchy 30 min i masz zimówy założone, nie panikuj sypło trochę sniegu a tu nikt nie przyjedzie ja wale na letnich i mam to w d*pie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no pewnie zawsze kilku poznasz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara co jest ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
i co Crisu śnieg Cię pokonał ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ty wez pod uwagę, że dużo na letnich i czy wyjedzie spod tesco