Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. Panowie ja zmykam bo za godz wyjezdzam. Trzymajcie sie i do uslyszenia
  2. To jeszcze dogramy możemy się tak umowić że robimy zlot o 15 pod media i jedziemy tam grupowo znajdujemy miejsce i sie spotujemy daleko nie ma ze sacza
  3. zrobimy jak bedzie ładnie może nad rożnowem
  4. ty godzine miałeś na takie zdjęcie a ty mi o 15 minutach mowisz no trudno nie bedzie mnie i juz[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 22:31_________________________________________________No naładniejszej nie ma na zdjęciu
  5. NO ja jestem tego swiadomy ale na takiej samej zasadzie zakłada sie poduchę od B7 i też nikt nie wie jak to działa
  6. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Takie zdjęcie mam bo nie mam narazie możliwości zrobienia swojego bo nie mam przy sobie tej kiery ale poducha jest ta sama, cudów nie widać
  7. A co wy z tym znaczkiem mam już na to sposób żeby był Audi a kierownica jest naprawdę fajna jak nie macie pomysłu jak to zrobić to nie piszcie żebym sie wypisał tylko się poddajcie i już temat znika, nie każdy musi mieć auto po waszej mysli.
  8. No więc z poduszka w polo działa w systemie jednofazowym wiec podobnie jak w B6, a pozatym jest to tak samo bezpieczne jak poduszka od B7, a jeszcze pytanko jak sterowanie w kierownicy czy można by to było jakoś zgrać bo tego mi szkoda jak juz zmieniam to chciałbym miec sterowanie
  9. No a jak jest z poduszką od B7 jesteście pewni że to działa tak jak powinno ?? A takiej kierownicy chyba nikt jeszcze nie zakładał coś nowego i przymierzałem i wygląda dobrze.
  10. Witam koledzy mam pytanie czy jest możliwość zgrania poduszki od Polo z 2010 roku do audika bo dostałem taką od znajomego w prezencie wieloklin i cała reszta pasuję tylko teraz temat poduchy czy da się ją podłączyć żeby działała.
  11. Loko nie piłem ale fachura od tego nie jestem w sumie jak na1 raz to niezle wyszlo tylko coś mi kolor nie gra przez szyby zresztą sam zobaczysz
  12. Kolego nikt nie mowił że w życiu będzie łatwo !! czasem trzeba samemu coś zrobić. :evil:
  13. NO to na 16 bo widzę ze wiekszości pasuje
  14. Przemek mało nas musimy jakoś się prezentować a że ty głównie w środku rezasz to ja na zewnątrz
  15. Jak będzie o 16 to ja przyjadę bo poczekam w sączu jakby ktoś był wcześniej to ja nawet o 15 mogę się spotować, sciemnilem szyby będzie z czego poszydzić na spocie bo wyszło że tylko płakać, wyglądają jak po 5 latach uzywania :polew: :polew: No i jeszcze jak sie uda zaciski idą w kolor srebrny ale nie wiem czy zdąrze
  16. Ale jak go zaprosi jak go przecież nie dogoni :polew:
  17. Siara dobrze że masz do siebie dystans To S4 to dałeś czadu :polew:
  18. No na 18 to mnie napewno nie bedzie ja jestem w sączu od 12 do 16 a później wyjezdzam do Ciechanowa bo Audi tam ze mną jedzie[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 23:27_________________________________________________Bronek to było 1.6 tylko pakiet RS4 założony dlatego Ci nie uciekl :polew:
  19. Jaka ta godzina i pisze do Mlodego niech zmienia info

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.