Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie ja zmykam bo za godz wyjezdzam. Trzymajcie sie i do uslyszenia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To jeszcze dogramy możemy się tak umowić że robimy zlot o 15 pod media i jedziemy tam grupowo znajdujemy miejsce i sie spotujemy daleko nie ma ze sacza
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zrobimy jak bedzie ładnie może nad rożnowem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ty godzine miałeś na takie zdjęcie a ty mi o 15 minutach mowisz no trudno nie bedzie mnie i juz[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 22:31_________________________________________________No naładniejszej nie ma na zdjęciu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bo mnie na nim nie ma
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
do doopy to zdjęcie
-
[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy
NO ja jestem tego swiadomy ale na takiej samej zasadzie zakłada sie poduchę od B7 i też nikt nie wie jak to działa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dawaj
-
[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy
Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Takie zdjęcie mam bo nie mam narazie możliwości zrobienia swojego bo nie mam przy sobie tej kiery ale poducha jest ta sama, cudów nie widać
-
[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy
Coś nowego a tu taka krytyka
-
[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy
A co wy z tym znaczkiem mam już na to sposób żeby był Audi a kierownica jest naprawdę fajna jak nie macie pomysłu jak to zrobić to nie piszcie żebym sie wypisał tylko się poddajcie i już temat znika, nie każdy musi mieć auto po waszej mysli.
-
[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy
No więc z poduszka w polo działa w systemie jednofazowym wiec podobnie jak w B6, a pozatym jest to tak samo bezpieczne jak poduszka od B7, a jeszcze pytanko jak sterowanie w kierownicy czy można by to było jakoś zgrać bo tego mi szkoda jak juz zmieniam to chciałbym miec sterowanie
-
[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy
No a jak jest z poduszką od B7 jesteście pewni że to działa tak jak powinno ?? A takiej kierownicy chyba nikt jeszcze nie zakładał coś nowego i przymierzałem i wygląda dobrze.
-
[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy
Witam koledzy mam pytanie czy jest możliwość zgrania poduszki od Polo z 2010 roku do audika bo dostałem taką od znajomego w prezencie wieloklin i cała reszta pasuję tylko teraz temat poduchy czy da się ją podłączyć żeby działała.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Loko nie piłem ale fachura od tego nie jestem w sumie jak na1 raz to niezle wyszlo tylko coś mi kolor nie gra przez szyby zresztą sam zobaczysz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
AND FUL OF ZASADZKAS !!!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolego nikt nie mowił że w życiu będzie łatwo !! czasem trzeba samemu coś zrobić. :evil:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
NO to na 16 bo widzę ze wiekszości pasuje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przemek mało nas musimy jakoś się prezentować a że ty głównie w środku rezasz to ja na zewnątrz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak będzie o 16 to ja przyjadę bo poczekam w sączu jakby ktoś był wcześniej to ja nawet o 15 mogę się spotować, sciemnilem szyby będzie z czego poszydzić na spocie bo wyszło że tylko płakać, wyglądają jak po 5 latach uzywania :polew: :polew: No i jeszcze jak sie uda zaciski idą w kolor srebrny ale nie wiem czy zdąrze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale jak go zaprosi jak go przecież nie dogoni :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara dobrze że masz do siebie dystans To S4 to dałeś czadu :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No na 18 to mnie napewno nie bedzie ja jestem w sączu od 12 do 16 a później wyjezdzam do Ciechanowa bo Audi tam ze mną jedzie[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 23:27_________________________________________________Bronek to było 1.6 tylko pakiet RS4 założony dlatego Ci nie uciekl :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jaka ta godzina i pisze do Mlodego niech zmienia info