Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to dawaj wrażenia jak tam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oferta - Volkswagen Touareg - WITAM !!! DO SPRZEDANIA MAM SUPER VW TOUAREGA 2.5 TDI 174PS SKRZYNIA BIEGÓW AUTOMATYCZNA + TIPTRONIK. SAMOCHÓD SPROWADZONY 5MIESIĘ znalazłem ideał !! ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ---------- no prawie bo tylko cena powala
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to ja myśle o 4,7 V8 albo właśnie o tym 2,5 R5 bo 3,0 to drogi jak jasna cholera
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dzięki młody
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jezdziłem wczoraj 3,7 i kupa jak nie wiem nie chce to jakoś jechać za bardzo, ale prowadzi się za***iście jest sztywny i dobrze czuć na kierownicy co się robi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a co ty opowiadasz co czytam to wszyscy sobie chwalą ---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ---------- a taki jeep mi chodzi po głowie Oferta - Jeep Grand Cherokee - Wyposażenie zewnętrzne: światła przeciwmgielne czujniki parkowania relingi alufelgi Wyposażenie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dzięki, czyli to lepsza konstrukcja niż to cholerne V6
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a te 2,5 to są V6 czy R5 ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
siemka dzięki za życzenia panowie, pytanie jakbyście mieli wybierac Grand Cherokee (2005 r) czy Touareg ?
-
Dvd rns-d
Witam panowie mam takie pytanie czy ktoś z was zakładał DVD do RNS-D, mam taki problem bo mam adapter VNS-526 do niego podłączyłem DVD PHONOCAR Slim VM015, przy włączaniu DVD obraz szarpnie na RNS-D i nie przełącza go, raz to zaskoczyło a później już nic, pytanie czy zna ktoś kodowanie RNS-D żeby to ruszyło, bardzo proszę o pomoc bo już mnie trafia przy tym od 3 dni. ---------- Post dopisany 22-05-2013 at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2013 at 12:17 ---------- Nikt nie ma pomyslu ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 25-05-2013 at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 21:00 ---------- Mam prośbę czy ktoś kto ma RNS-D mógłby mi zrobić screena z kodowaniem radia ? zmieniłem przez niewiedzie WorkShop Code i nie wiem jaki ma być ORI teraz.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie pytanie podlaczylem do RNS-D naped, dvd phonocar slim vm015 za pomoca adaptera vns-526 i mam taki problem, ze nie chce sie uruchomic obraz z dvd po wlaczeniu dvd szarpnie obrazem i tyle, czy potrzeba jakiego kodowania radia nawigacji ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara noo kolor mój ale jak to wygląda
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil dawaj zdjęcia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja sie pojawie koło 17 pewnie bo o 15 wyjeżdżam ze sącza dolinę popradu obróce i wpadam pod media
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja się chyba pojawie zalezy jak mi trasa na moto wypadnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
chcesz to jakąś wanne da się załatwić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kicha
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek jakbyś był na spocie jutro to weź kabel bo poskładałem już to cholerne DVD raz mi się udało to opalić a i znów mi to nie działa trzeba coś w ustawieniach kompa posiedzieć może tam coś nie gra
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kolego wklej te linki jeszcze raz bo nie działają
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no dobra
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu żeby mi to było ostatni raz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
pewnie tyle co w A3 mocowanie na kierunki i tą fałdkę trzeba wyciąć i kostki na poliftowe zmienic
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co ty opowiadasz ja w A3 zmieniałem, sam ogarnołem temat nic ciężkiego tylko trzeba się skupić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jednoczmy siłę w walce z różowym !!(szkoda że ta eotka jest fioletowa nie różowa)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co się pod moje postulaty podpinasz !!