Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
Tomcio, no jak to, zostawiasz nas tak? Bez wyjaśnień?
-
Spociki Łódzkie
ano, mi też się dzisiaj nie chce i idę zaraz spać (znowu na noc )
-
Spociki Łódzkie
Życzę super "jazd" z 65-latką kochanie :gwizdanie: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:02_________________________________________________a tak w ogóle to Dzień Dobry
-
Spociki Łódzkie
przeglądam ciągle te fotki i nie mogę ogarnąć się po przeżytym szoku :kox: są cudne, wspaniałe, brak odpowiedniego określenia :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 14:37_________________________________________________No cześć Aniusia, fajnie, że zaglądzasz czasami do nas :>
-
Spociki Łódzkie
żyję i jestem fajnie, że cały czas ktoś jest i kontroluje sytuację szczególnie nasz uczynny gospodarz :> przyszły nam dzisiaj wizytówki- zabawimy się z miśkiem w akwizytorów [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 14:24_________________________________________________Seba nie zmieniaj nigdy swojego avatara, za***iście pasuje do Ciebie :shocked:
-
Spociki Łódzkie
jak wstanę
-
Spociki Łódzkie
Witam się a zarazem żegnam, idę spać po przepracowanej nocce i znowu tu się będzie działo
-
Spociki Łódzkie
Albo chociaż posiedzieć w jakimś przytulnym kąciku [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 22:14_________________________________________________Paaaaaaaaaa Basia
-
Spociki Łódzkie
taaaa będzie, ciekawe za co :?:
-
Spociki Łódzkie
WOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
no no no tematy typowo motoryzacyjne :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Seba, mam nadzieję że mogłam
-
Spociki Łódzkie
A oto nasz perfekcyjny fotografista
-
Spociki Łódzkie
lecę po pana fotomodela do szkoły
-
Spociki Łódzkie
Tomcio oszczędza już na Bukowinę :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Miśkowa w dwóch osobach się odmeldowuje :hi: Jak my jesteśmy to Was nie ma.
-
Spociki Łódzkie
podobają co niektóre nawet baaaardzo Ale nam się trafił suuuuper fotografista Seba, tam gdzie są blisko twarze to wyostrzenia są trochę niepotrzebne, ponieważ mamy okropne gęby na nich (a w rzeczywistości takie ładne ) moje lico proszę porządnie wyretuszować photoshopem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo jest jakaś masakra-szczególnie na 1 fotce
-
Spociki Łódzkie
no siema siema udał się dżampres :?:
-
Spociki Łódzkie
Paaaaaaaaaaaa
-
Spociki Łódzkie
dobra, spadam do fabryki :kwasny:
-
Spociki Łódzkie
no pewnie, jak najbardziej, przecież specjalnie były robione. W ogóle dzięki wszystkim za przybycie, specjalne podziękowania dla GOŚCIA SPECJALNEGO :oklaski: :oklaski: bardzo nam była miło :>
-
Spociki Łódzkie
po 13 pod leroyem[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:56_________________________________________________ Adrenalina spać nie może bo szykuje się już na wyjazd do MIASTA ŁODZI
-
Spociki Łódzkie
A coż tu taka cisza, szalało się w nocy i macie dosyć My po grzybkach, wielka lipa, pełnia i nic nie ma to szykujemy się koło 13 ?
-
Spociki Łódzkie
:drunk: [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 21:46_________________________________________________a jutro grzybki
-
Spociki Łódzkie
czytaj, czytaj masz co robić chociaż