-
Problem z układem chłodzenia :((
Mam identyczny problem(tylko że jestem przed zakupem sterownika wentylatora), więc podbijam temat i również proszę o pomoc.
-
Piłka nożna
Nie wiem czy oglądaliście, ale dziś był piękny wynik w Poznaniu :> W Pucharze Polski oczywiście.
-
[ALL B6/B7] Roleta przeciwsłoneczna tylnych drzwi
Właśnie zacząłem poszukiwania i nie wiem jeszcze jak to wygląda, czym się różni, oraz jaki mógłby być koszt tego. Gdybyście mogli coś więcej napisać, lub jakieś fotki wkleić było by miło.
-
[ALL B6/B7] Roleta przeciwsłoneczna tylnych drzwi
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... Czy wiecie od czego zacząć poszukiwania? Może jakiś nr. z Etki ? Jakoś nie spotkałem tego jeszcze na allegro.
-
[ALL B6] Schowki fotela
uuuuuuu no to chyba odpuszczam temat
-
[ALL B6] Schowki fotela
Podbijam do góry to pytanie. Sprawa dotyczy chyba B6 jak i B7.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Ja kupowałem w Powsinie i mieli od ręki. A było to w Piątek.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Ja również zdecydowałem się dołożyć plastik. Na razie tylko na podszybie, ale wiem że na pozostałe też przyjdzie pora. W moim 2,0TDI BPW pasuje idealnie. A oto numery części: Podszybie - 66,70 PLN Pokrywka na akumulator - 27,30 PLN
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich po raz pierwszy. Do zobaczenia na spotach.
Gibson
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta