Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yanosho

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yanosho

  1. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    występuje B7 2.7 TDI quattro tylko to rodzynki Olo daje dożywotnią gwarancję na swoją modyfikację
  2. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    co tu dużo gadać to nie podlega dyskusji im mniejszy przebieg tym lepiej
  3. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    2.7 TDI to te same bolączki tylko występuje zazwyczaj w FWD i spalanie ok. 1,5 l mniejsze w porównaniu do 3.0 quattro tylko z możliwościami 3.0 i napędem nie opłacalne wg mnie generalnie jak kupisz ASB to jedynie koszt z klapkami chyba ze ktoś już naprawił lub świeżo wymienił chyba, że duży przebieg to może wtryski się odezwą wszystkie te bolączki nadrabia elastyczność i moc w każdej prędkości obrotowej silnika np. moje B7 3.0 ASB quattro 300 KM 600 NM z przyczepka, na przyczepce 3 lub 2 motory typu ścigacz samochód leci jak na pusto i w trasie z takim zestawem pali 8,2-8,5 litra przy bardzo żwawej jeździe i z wyprzedzaniem nie ma problemu z takim samym zestawem 2.0 BLB 200 KM 420 NM pali 10 litrów i ledwo się wciąga w górki w trasie pełen ogień komplet pasażerów jakiś tam bagaż, na autostradach chwilami nawet po 250 km/h spalanie ok. 9 litrów
  4. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tak to te same silniki co w A6 C6 przedliftowej Silniki z początku produkcji druga połowa 2004 -pierwsza połowa 2006 symbole BKN 204 PS BMK 225 PS mają problemy z wtryskami i hydraulicznym napinaczem łańcucha rozrządu po wymianie tych elementów eksploatacja powinna się zamykać w olejach i filtrach Silnik o symbolu ASB 233 PS jest najbardziej polecany ma poprawione wtryski i napinacz łańcucha rozrządu produkowany bodajże od drugiej połowy 2006 do pierwszej połowy 2008 Niestety wszystkie omawiane silniki 3.0 TDI posiadają wadę fabryczną sterowania klapek w kolektorach dolotowych, zazwyczaj wyrabia się takie banalne cięgło w rzadkich przypadkach pada silniczek sterowania tymi klapkami w kolektorze Naprawa to 400,-PLN za stronę w AZ-Serwis
  5. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki Tomek
  6. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    szybkie pytanko czy zderzak od S4 B7 rożni się czymś więcej poza grillem od zderzaka s-line ?
  7. BPW to taki rozwiercony 1,9 sorki Tomek za spam w temacie
  8. na samym początku współpracy z BLB trzeba było mu podziękować za współpracę zapodać z małym przebiegiem ulepszone BKD lub BSY z mitsu BLB sprzedać i prawdopodobnie prawie na zero byś wyszedł i jedynie co by Cię interesowało to paliwo i filtry:wink: cała zabawy z BLB imbusik, wałki, głowica, pompki to pudrowanie syfa:kwasny: ale Tomek rozumiem, że już poczyniłeś wcześniej jakieś kroki aby Ci służył więc żal teraz myśleć o drugiej motorowni
  9. jeśli masz taką możliwość zdecydowanie na plus
  10. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    popłyną gościu z cena
  11. W trakcie... Głowica do remontu i nowe pompki wpadają pod maskę. ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- Gimbaza się nudzi o kurde to grubszy wydatek się szykuje
  12. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Polak potrafffi
  13. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chłopaki szukam takich felg: jakby ktoś coś wiedział z góry podziękował
  14. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Łukasz taka gafa to jeszcze ujdzie rękę mam w gipsie także pisanie na klawiaturze to już niezły wyczyn
  15. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no dobry farmazon
  16. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    kerczi jak by nie było jak tylko będziesz gdziekolwiek przejeżdżał obok psiarni, brak tablicy będzie działał na nich jak magnez to na bank będziesz zatrzymany także zastanowił bym się nad tym wyglądem ponad wszystko
  17. no Karol widzę zmiana tytułu tematu
  18. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no szukam do kumpla fury s-line dwururkę jakieś szczegóły czy kontakt poproszę na PW
  19. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    kurde jedziesz po bandzie śmigając bez kerczi sprzedałeś tą dokładkę tylną?
  20. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dunlop sport maxx nie zrobił na mnie dobrego wrażenia szybko uciekały i opony mają tendencje do ząbkowania
  21. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    w samochodzie typu A4 do tego z zawiechą s-line różnica w komforcie pomiędzy oponą XL a nie jest ogromna i nie polecam stosować bez potrzeby
  22. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    w nadkola od RS-a to śmiało 20" można zapodać
  23. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dokładkę s-line tył na dwie rurki do avanta B7 jak ktoś ma jeszcze na zbyciu zapraszam na PW:wink:
  24. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    cóż to ta dokładka akcesoryjna?
  25. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wygląda na jakiś zamiennik ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.