Treść opublikowana przez qleec
-
BRD Klekocze jak stary zetor
Telepie nim czy tylko hałasuje ?
-
BRD Trzęsie budą
Nie, nic nie robiłem. ---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ---------- Ale jest tak jak piszesz...
-
Skorodowany układ wydechowy w A4 B8
U mnie wygląda jak nowy. 2007 rok. Zawsze w autach nawiercam w tłumikach końcowych małe otworki -tak by woda mogła swobodnie spływać...
-
wybór wiertarko-wkrętarki
Makita.
-
BRD Trzęsie budą
Witam Co to może być: jak jest zimny to trzęsie silnikiem. Taka nierówna praca. Jak się nagrzeje jest ok. Dodam ze mam nowe wtryski.
-
[B7 BRD] Telepanie przy odpalaniu delikatnie przerywa jak zimny
Odgrzewam temat: U mnie też pojawia się błąd związany z V157. Jaki jest nr. tej części. Jaki ew. koszt ? Może ktoś regeneruje ?
-
audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
"pierdoły udające metal nie powinny się znajdować na aucie." Włącznie z przednią oryginalną atrapą
-
audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
Na żywo lepiej
-
audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
Sorki, że to tak długo trwało.... praca... praca, a po robocie to już ciemno. Auta też nie zdążyłem domyć do zdjęć -jak widać Jak dla mnie efekt jest zadawalający.
-
Drgania na biegu jałowym
U mnie podobnie. Wymiana wszystkich wtrysków w ramach akcji nie pomogła.
-
audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
Kupiłem przez Allegro za 67 z przesyłką pocztą. Możesz odesłać do 11 dni bez podania powodu.
-
audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
Tak to są 17. Ja też ma S-Line. Ale nie wszystko. Głównie środek. No i np. klapa tylna jest S-Line. Zawias obniżony. U Ciebie wszystko jest z S-ine ? ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- Za ile byś sprzedał te ramki? Z 5 dych mogę dać. Daj znać czy jesteś zainteresowany. Jak nie to kupuje na Alledrogo.
-
audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
To są S-Line podobno.
-
audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
To tam są jakieś nakładki ? Przyjrzę się po południu. ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- Popatrzyłem jak to wygląda. Zdjąłem jedna na próbę. Nie trzeba zdejmować zderzaka. Do demontażu wystarcza dwa płaskie śrubokręty. Najbardziej trzymają zapadki na górze i na dole. Dołaczam parę zdjęć. Sorki za jakość, ale telefon, ale już się ściemniło i auto brudne. Ramki zamawiam i podrzucę zdjęcia po. Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 8c3896d4fdaa0.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c8dd384b572ae.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - fe3886d58decd.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 3d6d2d1ea76f0.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 8d42d077ca955.jpg
-
audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
No to chyba zaryzykuje. Na granatowym powinno być OK
-
audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
U mnie powinno podejść. Mam S-Line ale wewnętrznego Jaka jest jakość tego cuda ? To jest plastik czy blacha ?
-
audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
Rób te zdjęcia -bo też jestem ciekawy efektu
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
Ja dostałem wpis do książki jao akcje serwisową. I to też dopiero jak poprosiłem.
-
Potrzebny nr nr części, proszę o pomoc.
Polecam ETKA online IFI :: Free services Wybieramy CarProg2
-
Skrzypi coś z prawej strony
Dokręcałem
-
Skrzypi coś z prawej strony
A ta guma na górze też może skrzypić ?
-
Skrzypi coś z prawej strony
Witam Od jakiegoś czasu coś skrzypi z prawej strony, z przodu. Głównie przy skręcaniu. Wymieniłem (za radą "wachowca") już wahacz dolny prosty, nie pomogło. Co to może być ? Irytujący dźwięk -jak stary tapczan
-
Sony XPERIA J ST26i czy LG P700 swift L7? który brać?
Żonka ma L7. Obsługa i wyświetlacz jak dla mnie super. Ale obudowa, jakość plastików -porażka. Poza tym, jak dla mnie za duży(choż na plus, że cienki), mało poręczny.
-
Sony XPERIA J ST26i czy LG P700 swift L7? który brać?
W podobnej cenie HTC Diesire X. 2 rdzenie.
-
Moc vs spalanie po chipie
Moje BRD, seria, bez q, średnia z kompa 7.1 na przebiegu 8 000 km. Więcej trasy niz miasta.