Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

flex78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez flex78

  1. flex78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Bylem dzisiaj u mechanika i stwierdził, że sygnały dochodzą do licznika i jest problem w samym liczniku Czytałem gdzieś w necie że może to być przyczyna przekaźników 317 i 285 A ty AKIWAN masz licznik półfis, wyświetla ci się temperatura zewnętrzna na fisie?
  2. DZięki, już mogę spać spokojnie [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 19:39_________________________________________________Witam, Mam jedno pytanie, czy ktoś może mi powiedziećgdzie znajduje się przekaźnik 317 i 285 (mam problem ze wskaźnikiem temperatury silnika i temperatury zewnętrznej i podobno może to być wina tych przekaźników) z góry dzięki za odpowiedzi Pozdrawiam
  3. flex78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    witam, mam podobną sytuację, jak kolego rozwiązałeś ten problem, na zegarach wskazówka remperatury ani drgnie, już nie mam pomysłów co może być (czujnik jest ok, wymieniony) dzięki U mnie na kanale: 1C pokazuje 49.1 49C pokazuje -60stC Vag informuje, uszkodzony czujnik temp. i/lub brak sygnału Wszystko sprawdziłem, połączenia czujnik G2/G62 -> ECU wszystko oki Podłączony nowy czujnik, nic nie dał Działający z innego auta to samo. Ma ktoś jakieś sugestie albo miał podobny problem. Pozdro
  4. Witam, Po zdjęciu dolnej półki pod kierownicą zauważyłem, że brakuje jednego przekaźnika (opis na listwie NR 3) Przekaźnik na 7 nóżek - 9 10 11 12 13 14 15 Pytanie: od czego może być ten przekaźnik?
  5. Możesz mi kolego podpowiedzieć jak sprawdzić tą temperaturę w klimatroniku Podłączłem licznik pod polskiego Vaga i nie pokazał zadnej ikonki Ten wyświetlacz się podświetla ale ikon brak, co może być?, może jakieś bezpieczniki. A ty masz wyświetlacz z pełnym fisem? Jaki masz licznik też U1C czy inny? Swiatła po otwarciu drzwi się zapalają na zewnątrz jak i wewnątrz
  6. Kolego, mam ten sam problem, oprócz tego nic mi się nie wyświetla (mam półfis), widzę tylko jak zmienia się kolor fisa z czeronego na pomaranczowy, ale nie wyświetlają się żadne ikonki przed uruchomieniem silnika i brak symbolu po otwarciu drzwi (mam licznik U1A - opiska w bagażniku), chyba powiinny być te funkcje. Jeśli ktoś miał podobny problem proszę o sugeste (może jakiś bezpiecznik, przekażnik, Vag nie pokazuje błędów), zrobiłem test licznika i ikonek brak
  7. Witam jestem nowym użytkownikiem Audi A4 B5 AVANT 1,9 TDI z silnikiem AJM Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.