Treść opublikowana przez flex78
-
[ALL B5] Tylnia kanapa
Ciągniesz do góry i wychodzi ze sprężystych mocowań, nic nie urwiesz, śmiało możesz wyciągać
-
[B5 AJM] Temperatura na zewnątrz w zegarach po II lifcie
Denerwujące jest również jak rezerwa się zapali, też nie wiadomo ile jest na zewnątrz
-
[B5 AJM] Świeci się kontrolka z ładowania a alternator ładuje
Wg mnie trochę za mało, u mnie przy włączonych światłach jesy w granicach 14,2 (alternator 120 A, aku 80Ah)
-
[ALL B6] Zaślepka na kolektorze wydechowym zamiast egr
jedna osoba trzyma rurę odkurzacza a ty odkręcasz, powinno dać radę, chyba że odkurzacz lichy
-
[B5 AJM] Niepokojąca praca ogrzewania
Jeżeli na kanale 49 jest temparatura taka sama jak na zegarach to czujnik masz OK Na kanał 51 nie patrz, to coś innego niż temparatura płynu. Zrób tak: jak rano będziesz gdzieś jechał to nie włączaj ogrzewania tylko ustaw klimatronik na kanał 49 lub 51 Obserwuj wzrost temperatury na tych kanałach (bez załączania ogrzewania) będą rosły podobnie. Napisz co i jak te author=Zidan22 link=topic=232306.msg2790454#msg2790454 date=1323427511] pali mało, moc ma dobrą, jak się dogrzeje to już grzeje bardzo dobrze ...... gdzie znajde ten czujnik w moim aucie?? może to czujnik?? dysponujecie zdjęciem na którym widać czujnik? [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 11:57_________________________________________________Właśnie wymieniłem ten czujnik.... na wolnych obrotach na postoju znowu to samo kiedy na 51kanale jest już 90' na 49kanale jest dopiero 63'-64' Po drugie górny wąż jest delikatnie ciepły przy tem 90' wymieniałem już termostat POMOCY!!
-
[B5 AJM] Niepokojąca praca ogrzewania
tak
-
[B5 AJM] Niepokojąca praca ogrzewania
nie, ten czujnik dotyczy kanału 49, to on wystawia sygnał na zegary i osobny sygnał do sterownika silnika, Ten czujnik z allegro ma w sobie 2 obwody pomiaru temp., o których napisałałem powyżej
-
[B5 AJM] Niepokojąca praca ogrzewania
lewa strona silnika, z boku , pod EGR-em, trudno go nie zauważyć
-
[B5 AJM] Niepokojąca praca ogrzewania
Też kupowałem ORI i działa jak należy, wyjmij moze wtyczkę z tego czujnika, oczyść styki (psiknij jakimś sparyem do styków elektycznych typu "kontakt", lub WD 40, kilkukrotnie wpinaj i wyciągaj wtyczkę i zobacz jaki będzie efekt, może coś nie łączy, Porównaj wskazania VAGiem w grupie 03 silnika i i bodajże grupie 7 w liczniku, jeżeli wartości te nie są do siebie zbliżone to czujnik do d...y
-
[B5 AJM] Niepokojąca praca ogrzewania
Trochę długo ci się rozgrzewa jak dopiero po 18 km masz na blacie 90 stopni U mnie po 4-5 km mam na klimatroniku 60 stopni, po 7-8 km jest 90 na zegarach (czyli min 80 na klimatroniku) jadąc cały czas trasą przy ok.2200 rpm Może z czujnikiem coś nie tak, jakby był termostat to max dogrzałbyś silnik do ok 70-75 stopni (miałem tak przy zwalonym termostacie)
-
[ALL B5] Jak zamontować mniejszy akumulator?
Chyba jest rozwiązanie, umocuj tą blaszkę wzdłuż aku, powinno się dać
-
[ALL B5] Jak zamontować mniejszy akumulator?
Będę miał taki sam problem, moze inne ułożenie blaszki, próbowałeś?
-
[ALL B5] Jak zamontować mniejszy akumulator?
Może przesuń go w stronę tej blaszki mocującej i dokręć, zobacz jak się będzie trzymał Ile dałeś za to cudo?, przymierzam się do VARTY 74 Ah
-
[ALL B5] Jak zamontować mniejszy akumulator?
Jaki kupłeś aku? Też się przymierzam do kupna i nie wiem co wybrać
-
[A4 B5 1,9 TDI] Plastik łączący silnik z chłodnicą
Musisz spuśćić płyn do tego poziomu, póżniej odpowietrzanie - standard
-
[B6 AWX] Zapalanie- problem
U mnie też jest taka sytuacja, może tak powinno być, latem nie ma tego "problemu", mnie oprócz tego otwiera się tylna klapa, już mnie szlak trafia z tą klapą pozdro
-
[B6 AVF] Szum przy gazowaniu.
Nie wiem jak w silnikach AVF, ale w AJM jest wiatrak na visco i on tak szumi, stań przed autem i niech ktoś naciśnie na gaz, podczas spadających obrotów powinien być słyszalny szum powietrza, fizyka....(-:
-
[B5 AJM] Błąd 18058 P165 - 35-10 - - - Intermittent już ostatni ..... pomóżcie
spróbuj wejść w licznik (17-instruments, pózniej adapatacja na kanale 60 wpisz 0), skasuj błąd i zobacz czy się pojawi pozdro
-
[ALL B5] Geometria kół - Śląsk
Goscie byli u mnie w Olkuszu, a teraz i tam nowa stacje otworzyli, maja nowy sprzet i znaja sie na rzeczy Da sie z chlopakami pogadac i zawsze sluza dobra rada potwierdzam, też tam robiłem zbieżność i jest OK,
-
[ALL B5] Co to jest?
To uchwyt pod telefon, miałem podobny, zdemontowałem bo nie używałem, ten uchwyt przykręcony jest do jednej ze śrub mocujących konsolę srodkową (wewnątrz).
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Kolego, poniżej link do tematu o którym piszesz (ori radia mają wysokonapięciowy sygnał wyjścia na wzmacniacz do suba - ok. 4 Volt) http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=89607&sid=9b8289aa0834c951cdab34a4ee15f31b Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie miałem ori subwoofera, ale zakupiłem takowy i zainstalowałem, moje radio nie posiada wyjść RCA więc kupiłem adapter, który zamienia sygnał z wyjść głośnikowych z radia na sygnał do wzmacniacza subwooera, tył też jest zagłuszany przez przednie głośniki, więc pozostaje również zabawa FADER-em
-
[A4 B5 1,9 TDI] Plastik łączący silnik z chłodnicą
Jeżeli króciec jest pęknięty to musisz wymienić, jeżeli jest ok to może wystarczyć wymiana samego oringa
-
[INNE] JASTRZĘBIA GÓRA
Jestem już w Jastrzębiej Górze, doleciałem w 8h, trasa może nie jest tragiczna ale niektóre odcinki dróg to jedna wielka dziura Dzięki Wszyskim za zainteresowanie tematem i pozdrawiam
-
[INNE] JASTRZĘBIA GÓRA
Na jakiej mapie jechałeś AUTOMAPA?
-
[B6 AWX] Elektryka lusterek, Kilka pytań na temat Niuni
Przypuszczam, że problem leży w przełączniku lub gdzieś na złączach elektrycznych