Treść opublikowana przez flex78
-
[ALL B5] Problem pompką od spryskiwaczy
Miałem podobnie w B4, wyciągnąłem pompkę i pod aku, ale nie chciała zakręcić tylko "buczała", poruszałem wirnik i zaczęła hulać jak nowa Może jakiś syf dostał się między wirnik a króciec w krótym wirnik się obraca
-
[INNE] JASTRZĘBIA GÓRA
Witam, Wybieram się do Jastrzębiej Góry, czy ktoś z Was może podrzucić jak wygląda droga Katowice - Jastrzębia Góra, czy są jakieś utrudnienia pozdro
-
[B5 AJM] Dziwne zachowanie - kanał 49 - różne wartości temp.
Też często obserwuję kanał 49 i temperatura waha się w przedziale 87 - 90 stopni, nie zauważyłem żeby podniosła się wyzej (nawet dziasiaj 28 stopni na zewnątrz i jazda z klimą), może masz walnięty czujnik (znajduje się z lewej strony silnika jak staniesz przodem do silnika - kolor zielony, nad katalizatorem) Najlepiej sprawdź vagiem, wisco bezwładnie kręci się cały czas i wchodzi na konkretne obroty przy odpowiedniej temperaturze. A jak wygląda temperatura na zegarach, pokrywa się z klimatronikiem?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Jarałem tak jak ty, około paczki dziennie, po tej książce o której pisałem w poście wyżej wcale mi się nie chciało jarać (na mnie bynajmniej tak zadziałała) Mój początek dnia wyglądał tak: - wstaję rano - faja - śniadanie - faja - wyjeżdżam autem z garażu - faja W przeciągu 45 minut trzy fajki i tak przez 15 lat Teraz może się trochę przytyło, ale lepsze to niż te pier...one papierochy
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Po książce "Easy Way" stuknął już 9 miesiąc bez fajki
-
[ALL B5] Co to za wtyczka
A masz wyłączanie i załączanie poduszki pasażera?, przypyszczam, że moż to być od tego
-
[ALL B5] Co to za wtyczka
To jest izolacja na tym kalbu, nie ma żadnych numerów
-
[ALL B5] Co to za wtyczka
Witam, Dzisiaj po zdjęciu schowka pasażera zobaczyłem do niczego nie podietą kostkę czteropinową. Do czego ona może służyć? Przypuszczam, że może być do przełącznika poduszki pasażera, ale nie posiadam takowego
-
[ALL] Wydajność klimatyzacji
Kolego, wczoraj wszedłem na 70 kanał w klimatroniku (mam bodajże 87 kanałów) i jest on regulowalny, spróbuj zjechać temperatutą na tym kanale do 3 stopni i zauważysz różnicę w temperaturze, u mnie to zadziałało.
-
[ALL B7] Składanie bocznych lusterek
Musisz kupić nowe lusterka z taką funkcją. W lusterku a konktretnie na przegubie lusterka (w elemencie o nazwie płytka wzmacniająca) znajduje się dodatkowy silnik odpowiedzialny za składanie i rozkładanie lusterka, natomiast lusterka, które posiadasz nie posiadają takiego silnika i nie ma w nich miejsca na jego założenie (szczerze mówiąc nie widziałem tego lusterka, ale pracuję w tej branży i przypuszczam, że tak jest)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W liczniku na tarczy prędkościomierza (koło "0") masz czujnik natężenia światła, im jaśniej tym konsola świeci jaśniej i na odwrót Weź poświeć latarką w ten czujnik a zobaczysz efekt rozjaśniania
-
[ALL B5] Problem z pompką centralnego
Mam podobnie, ja jak załaczam światło w posufitce to pompka załącza się i otwiera załe auto, już mnie szla.. trafia
-
[B5 AJM] Centralny zamek szwankuje, odskakuje klapa
witam, Kolego rozwiązałeś moze ten problem, mam to samo, co było przyczyną u Ciebie?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zobacz kodowanie (17 - Instruments) na kanałach 60/61/62, miałem podobnie po zmianie licznika z A6, odpowiednie przypisanie kodu wyeliminowało ten błąd
-
[ALL B5] Otwiera się tylna klapa
mam to samo, daj znać jak rozwiążesz problem
-
Politechnika Częstochowska - Budownictwo.
Kolego, może nie napisałem, ale kończyłem zaoczne i było tak jak pisałem, z tego co wiem obecnie polibuda prosi się o studentów, ponieważ jest i ch mało w porównaniu sprzed kilku lat przecież autor tematu chce iść na zaoczne ..... poziom nauki to śmiech, przynajmniej w szczecinie .... ja kończe dzienne na wydziale inżynierii mechanicznej i mechatroniki w szczecinie i po 1-wszym roku poprawiałem fizykę razem z zaocznymi .... na egzaminie zadania jak w liceum, przepychają dalej każdego bo kasa leci na konta uczelni ...... nawet po lo humanistycznym powinieneś sobie poradzić
-
Politechnika Częstochowska - Budownictwo.
Kończłem ten wydział 7 lat temu, powiem Ci, że z 300 osób zaczynających do finału bez kiblowania dotarło 30. Po pierwszym semestrze matma uwaliła z połowę studentów, po roku było nas około 60 osób. Jak masz trochę pojęcie o matmie, bo budownictwo w dużej mierze opiera się na matematyce, to powinieneś dać radę
-
[ALL B5] Padł centralny zamek
Mam podobny problem, nie domyka się tylna klapa, rozwiązałeś może problem?
-
[ALL B5] Schodzi lakier z plastików wnętrza
ja tak robiłem z elementem plastkowym gdzie jest lewrek zmiany biegów, co do reszty plasików to nie wiem
-
[ALL B5] Schodzi lakier z plastików wnętrza
Gorąca woda, mydło i szmatka, schodzi jak złoto
-
[B5 AJM] Jak wyjąć panel sterownika klimatronik po II lifcie
Jak ci się zacinają przyciski to spróbuj użyć WD w celu wypłukania syfu (np. wylanej kawy lub innego napoju z uchwytu na kubek), miałem tak samo, później rozruszaj przyciski, użyłem potem płynu do szyb w rozpylaczu, żeby wypłukać ten syf, wytarłem o odessałem wszystko odkurzaczem, jak wyschło psiknąłem silikonem (olejem) w sprayu i przyciski działają idealnie
-
[B5 AJM] Uchwyt na kubek
U mnie okazało się, że otwierająca spręzyna (wstążka zwinięta w rulon) wyskoczyła z zaczepów
-
[ALL B5] Otwierająca się klapa bagażnika
Ja nie obstawiam na styki w klapie, styki działają należycie. Sytuacja wygląda tak, że jak świeci lampka w posufitce kierowcy to klapa zamyka się, jak tylko zgaśnie światło w posufitce auyomatycznie klapa otwiera się Poradźcie coś THX
-
[ALL B5] Otwierająca się klapa bagażnika
Mam to samo, poradziłeś sobie z tym?
-
[B5 AVG] Jak zainstalować AutoMapę 6.7
Instalujesz mapę na SD lub SDMMC i dodajesz do mapy plik SHELL.ini w którym jest ścieżka dostępu (u mnie działa na NAVI) Poniżej ścieżka dostępu w pliku w/w (dla AM 6,5), analogicznie ustawiasz dla AM 6,7 \SDMMC\AutoMapa 6.5\wceAm.exe