Treść opublikowana przez flex78
-
Kupno samemu czy współwłasność - zniżki OC
Podjedz do jakiegoś centrum ubezpieczeń i zobacz jaką mają ofertę, niektóre towarzystwa na początek dają kilkadziesiąt procent zniżek, poprostu zapytaj o atrakcyjne oferty, a nóż dadzą ci na początek 40%
-
Jaka wiertarka dla domowego majstra ??:)
JAk trafisz na fugę między cegłami to pójdzie jak burza, ale tylko w tym przypadku (-: wiercenie w płytach betonowych tą wiertarką to męczarnia
-
Jaka wiertarka dla domowego majstra ??:)
Skoro wybierasz taki młot to musisz mieć zaje..e dużo roboty w tej wielkiej płycie To są sprzęty głównie do kucia, oczywiście wiercenia też, ale nie wiem czy nie za duży sprzęt jak na otwory pod karnisze, hahah
-
Jaka wiertarka dla domowego majstra ??:)
Młotowiertarka PARKSIDE 1010 W, jeżeli chodzi o Leroy Merlin to ten DEXTER może będzie wiercił...
-
Jaka wiertarka dla domowego majstra ??:)
Kupiłem kiedyś w lidlu młotowiertarkę, wielka płyta nie robi na niej wrażenia, dałem ok 200 pln i 3 lata gwarancji, sprzęt wg mnie b.dobry Jak masz zamiar kupić zwykłą wiertarkę ze zwykłem udarem to zapomij o wierceniu w betonie, kilka dziurek i nie będziesz miał siły cisnąć w ścianę (udar szlag trafi), jeżeli udar to tylko młotowiertarka pozdro
-
[B5 ALL] Do czego idzie ta kostka??
postawisz browara i będziemy kwita, hahaha (-:
-
[B5 ALL] Do czego idzie ta kostka??
Słabo widać, może jest to kostka do zamka airbaga pasażera, ja nie posiadam takiego wyłącznika a wiązkę posiadam (poniżej ścieżka do mojego wątku) http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?191757-ALL-B5-Co-to-za-wtyczka
-
[B5 ALL] Wymiana licznika
Będziesz go musiał ustawić, poza tym immo, pin nowego licznika itd itp..... Poszukaj na forum jest dużo na ten temat
-
[ALL B5] Słabe podświetlenie zegarów (biały) - II lift
A licznik masz z A6?, u mnie z A6/2002 działa jak pisałem
-
[ALL B5] Słabe podświetlenie zegarów (biały) - II lift
Jest tak jak pisałem, A nie odwrotnie? Jak poswieci sie latarka to powinny sie sciemniac, a jak zasloni sie to powinny rozjasniac...
-
[ALL B5] Słabe podświetlenie zegarów (biały) - II lift
Ogólnie w tych licznikach jest zamontowany fotorezystor, który odpowiedzialny jest za automatyczne ściemnianie i rozjaśnianie zegarów i elementów deski. Znajduje się on na prędkościomerzu (kółko w okolicy 0), jak poświecisz w to miejsce latarką to zegary się rozjaśnią Tak już to wymyślili inżynierowie z Audi, ażeby w nocy zegary za mocno nie iluminowały
-
[ALL B5] Słabe podświetlenie zegarów (biały) - II lift
W A6 masz regulację bodajże w okolicy przełącznika świateł, może tam masz skręcone do minimum
-
[ALL B5] Słabe podświetlenie zegarów (biały) - II lift
Jeżeli macie liczniki z A6C5 to jedynie wlutowanie potencjometru ze starego licznika a4 rozwiąże temat Sam mam licznik z A6 i fakt jest trochę ciemniej, szczególnie jak na dworze jest "szarówka"
-
[B5 AFN] Piszczenie,gwiżdżenie z koła podczas jazdy
KOlego poniżej wątek o podobnym temacie, u mnie też toś piszczy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243662.msg2930646#msg2930646
-
[B5 AJM] Jaki licznik zamiast 8D0920900 R ?
Wszysko Ci będzie hulało na 100% jeżeli założysz też półfis (miałem taki sam licznik jak ty), co do paliwa to jak zalejesz pełny bak to będzie ci pokazywał rezerwę i w maiłe ubywania paliwa w zbiorniku na zegrach będziesz miał pełniejszy bak
-
[ALL B5] COŚ PISZCZY W LEWYM PRZEDNIM KOLE
Sytuacja dzisiaj , -13 stopni, wyjazd z garazu, popiskuje, podczas delikatnego hamowania popiskuje, op ok. 2,5 km trasą ostre celowo hamowanie i ucichło. Wniosek - chyba tarcza i klocek, jakby było łożysko to piskałoby cały czas, też się zastanawiam nad zmianą łożyska ale nie jest to objaw padającego łożyska. Zeszłej zimy miałem to samo, zmieniałem koła z zimowych na letnie i między tarczą a jarzmem (zaciskiem) hamulców znajdował się kamyk wytarty przez tarczę, myślałem że to jest ten piszczyk, ale tej zimy to samo, ogólnie rzecz biorąc słyszałem też teorię, że może piszczeć uszczelniacz na łożysku ale wydaje mi się ,że nie byłoby to tak głośne piskanie Daj znać jak wygląda to u ciebie, po oględzinach THX
-
[ALL B5] COŚ PISZCZY W LEWYM PRZEDNIM KOLE
Man podobną sytuację, piszczy jakbyś jechał starą taczką, wymieniłeś może już to łożysko?, ja nie wiem co robić, popiszczy sobie z 3 km i przestaje, zero luzów, huczenia....
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Może to coś związanego z ogrzewaniem postojowym - webasto
-
[B5 AJM] Jaki licznik zamiast 8D0920900 R ?
Dokładnie tak jak piszesz
-
[B5 AJM] Jaki licznik zamiast 8D0920900 R ?
Ja założyłem z A6 C5 z 2002 roku i wszystko śmiga, oczywiście wskazanie paliwa na odwrót i brak info otwartych drzwi, poza tym wszysko hula, mój numer licznika to 4B0 920 900 Q, półfis
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy
Kolego nie kupuj podrób i zamienników, kup ori to pojeździsz dłużej. Pierszy raz kupiłem jakieś zamienniki SIDEM i wytrzymały zaledwie 7000 km (luzy jak cholera) Następne kupiłem ori LEM-a od kolegi z forum TOM77 i nie żałuję
-
[B5 AFN] Psujące się łożyska
Witam, jeżeli temat dotyczy łożysk to mam nietypowy przypadek jak temperatura spadnie poniżej 0 stopni. Przez jakieś pierwsze 4 km powyżej 60-70 km/h piszczy mi w przednim kole (takie ćwierkanie), póżniej przestaje i jest OK. Latem nie ma takiej sytuacji. Co to może być, łożyska nie huczą, nie ma luzów...
-
[B5 AJM] Temperatura silnika przy -15
U mnie dokładnie tak samo, miałem 84 na klimatroniku i węże zimne, tzn że termostat ok, dużo ciepła pozera nagrzewnica, fizyki nie oszukasz
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Mam podobnie, jak szyba jest b. mokra to przeskakiwanie ustaje, to chyba wina ustawienia (kąt nachylenia pióra jak w 2 czy 3 poście)
-
[B5 AJM] Termostat czy czujnik tem. tylko do 70 stopni
Wszystko masz OK, jeżeli silnik osiągnie temp. 80 stopni automatycznie na zegarach wskakuje wartość 90 stopni.