Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

flex78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez flex78

  1. Kolego to oznaczenie PA66-GF30 to jest materiał - granulat, z którego została wtryśnięta obudowa czujnika (poliamid 66 z domieszką 30% włókna szkalnego), więc tym się nie sugeruj
  2. Ja zakładałem z A6 C5 z 2002 roku tylko że półfis i jedynie jaki jest problem to odwrotne wskazanie paliwa, brak wyświetlania otwartych drzwi i brak regulacji do ściemniana i rozjaśniania podświetlenia, które można ogarnąć poprzez przelutowanie potencjometru ze starego licznika. Ja na twoim miejscu bym nie kombinował i kupił półfisa z A6 C5 4B0 920 900 lub z A4 8D0 920 900
  3. Może trochę mało wyraźne foto, ale da się odczytać - ostatnio sprawdzałem swój czujnik i pokrywa się z tą tabelą. Natomiast jeśli chodzi o drugą parę styków (druga sonda) to rezystancja jaką zmierzyłem jest o połowę mniejsza. Jak jest u was?
  4. flex78 odpowiedział(a) na mo2 temat w Audi A4 B5
    m0nter, jest dokładnie jak piszesz, mam AJM-a i w temperaturach w okolicy zera stopni potrzebne jest nawet 8-10 km. Ja jadąc DK94 na której jest remont np 60-70 km/h to nawet po 10 km nie jestem w stanie dogrzać auta do 90 stopni. Jak widzę gości, którzy piszą, że po 4 km ma dogrzane na full auto to twierdzę, że nie schodzą ponizej 3000 obrotów, wtedy na pewno auto się dogrzeje (chociaż nie wiem do końca bo nie próbowałem), jeżeli lecisz w okolicy 2000 rpm to nie ma bata żeby osiągnąć temperatuę optymalną dla silnika. Jesteś pewien, ze po 4km? W tym temacie pytałem się czy ok. 10km to norma i podobno tak... Jeśli u Ciebie jest 90C po 4km to ewidentnie u mnie coś jest nie tak...
  5. PO ilu kilosach masz 90 na blacie i na jakich obrotach silnika
  6. Jazda pewnie po Wawie, ruszasz, hamujesz i tak w kółko. Niestety ciężko jest zagrzać auto w takich warunkach jazdy i temperaturze w okolicy 0 stopni. Ja jadąc ok 12-15 km z prędkością 60 km/h z nadmuchem na 19 stopni i 1 krecha nie jestem w stanie rozgrzać auta do 90 stopni. Termostat również ok, sprawdzone fizycznie, węże górny i dolny zimne. Diesle mają dużą sprawność w przeciwieństwie do benzyny.
  7. Kup "dziennik zachodni" i połóż na desce przykrywając kratkę nawiewu na szybę i napisz czy pomogło. Ja tak robię od jesieni poprzez zimę i nie mam zaparowanych czy zamarzniętych szyb od środka. Co jakiś czas nowsze wydanie gazetki i wszystko bangla (-:
  8. flex78 odpowiedział(a) na 89siwy temat w Układ Jezdny
    Podobny przypadek miał mój znajomy w Golfie 4, okazało się, że niedokręcony był cały zacisk hamulcowy był luźny i trzaskał się na nirównościach. Też jeździł od mechanika do mechanika i w końcu sam wyczaił temat
  9. pany o czym rozmawiamy? o ruchach samego zwierciadła czy skladaniu lusterka (pozycja parkingowa)?, bo tracę orientację w temacie
  10. pokrętło z prawej strony licznika
  11. To, że złożysz lustreko ręcznie, to tak naprawdę nie ruszasz jego silnikiem tylko poruszasz go na samym przegubie, jak zauważysz lusterko troszkę się podnosi, a jak skladasz elektrycznie przegubem jest sam silnik. To co zrobiłeś może i ma sens w zimie, silnik raczej nie zamarznie, jest zabudowany i zabezpieczony wewnątrz przed dostaniem się wody
  12. Panowie, w samochodach lub samych lusterkach są zabezpieczenia nadprądowe, jeżeli skladane lusterko napotka opór, to zwiększy sie pobór prądu i przy wartości np. 1A następuje odcięcie zasilania na silnik składania. Podobnie jak elektryczne szyby, trzeb by ich nie otwierać zimą bo przymarzają.
  13. flex78 odpowiedział(a) na Haimon temat w Audi A4 B5
    Porównaj odczyty temperatury vagiem w grupach silnik i licznik - powinny się pokrywać (nie pamiętam dokładnie które kanały , ale na forum było o tym dużo)
  14. flex78 odpowiedział(a) na WaleryzMoldawii temat w 1.9TDI
    Z tym luźnym króćcem to faktycznie prawda, kilka dni temu podczas wymiany olejów, filtrów itd, zauważyłem ten luźny króciec. W ruch poszła poxilina po ówczesnym wyczyszczeniu syfu dookoła króćca. Jakby faktycznie heble się poprawiły i troszkę żwawszy się zrobił pzdr
  15. Jak masz kabelek do zVagowania, to wejdź w grupę 17-INSTRUMENTS, wybierz opcję OUTPUT TEST i zobaczysz czy to wina licznika
  16. Kolego, kanał 49 w rocznikach po lifcie to temperatura cieczy chłodzącej a nie oleju! Jeżeli podczas jazdy na 49 kanale masz w granicach 73 - 77 stopni to na 100% termostat do wymiany
  17. Kolego podrzuć na priva jakie gierki masz na kinecta, interesuje mnie kINECT sPORT
  18. flex78 odpowiedział(a) na ra.vi temat w 1.9TDI
    Ja mam AJM i żadnej pompy w baku nie mam No przecież PDki powinny mieć pompy wspomagające... Pompki nie zassają tak paliwa jak pompa VP
  19. flex78 odpowiedział(a) na ra.vi temat w 1.9TDI
    Nie słyszałem aby w ATJ była pompa paliwa w baku, przecież to ten sam silnik co AJM na pompowtryskach a w nim nie ma mowy o żadnej pompie paliwa w baku
  20. Bagażnik pozostaje zamknięty. Jak chcę otworzyć sam bagażnik to na 3 sek przytrzymuję bagażnik na pilocie i klapa się uchyla - słychać mechaniczny siłownik jak w przypadku naciśnięcia mikrostyków w klapie
  21. Naciśnij i trzymaj przycisk przez kilka sekund a sezam otworzy się
  22. flex78 odpowiedział(a) na spid1261 temat w Układ Jezdny
    W twoim roczniku były bodajże tarcze bez piast i łożysk, ale niech sie wypowiedzą użytkownicy tych roczników.
  23. MAm to samo, po przejechaniu od wymiany ok.5000 jest jakby trochę ciszej. Dodam, że nic się nie dzieje. JAki pasek zakładałeś, ja założyłem Conti, rolki INA, napinacz INA, pompa HEPU i też tak huczy. Też nie wiem co jest grane. Może te paski muszą się wyszumieć, nie wiem Czy u Ciebie najwyraźniej ten dźwięk słychać w okolicy alternatora wewnątrz komory?
  24. flex78 odpowiedział(a) na Dreger temat w 1.9TDI
    no widzisz, trzeba pilnować naszych "górników"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.