Treść opublikowana przez conner001
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
bierze "niestety" olej. Mam juz nabite 35kk i średnio litr na 4-5kk. Ale tak jak pisze kuredu w mieście prawie nic a na trasie zwłaszcza przy ostrzejszej jeździe to lubi sobie łyknąć.
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Ładna i niech wozi. Co do spalania to mnie z takim samym silnikiem i skrzynką pali przeciętnie 11-12 w mieście. Max wyszło 17 ale przy +200 km/h (no nie w mieście )). FIS przekłamuje w stosunku do dystrybutora o ok -0,7 l.
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
Jest opcja lakierowanych dokladek platikowych jak zamawiasz nowe auto. Tu masz dla przykładu: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=138131677&pageNumber=17&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=33&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2 Z tego co sie orientuje to raczej każdy a4 allroad ma hydraulike Niestety u nas nie lakierują. Hydraulika jest wyposażeniem dodatkowym i trzeba wyskoczyć za to jeszcze z 7 tys.
-
[ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
fajne wozidełko. Co do skrzyni to nie mam porówanania bo wcześniej jeździłem manualem. S-tronik chodzi super za wyjatkiem startu kiedy reaguje z pewnym opóźnieniem
-
[ALL B8] Avant 2.0TFSI
to jak tam? Jesteś juz na ostatnich nogach przed odbiorem?
-
[ALL B8] biala :)
szerokiej drogi. Narzekają malkontenci Jeżeli jesteś zadowolona z zakupu i jazda nowym nabytkiem sprawia Ci przyjemność to bierz z tego ile sie da. Na zmiany przyjdzie czas
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
Jak Ci automat z tym silnikiem biega?
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
hehe Zawias chyba tez standard bo auto widac cierpi na lek wysokosci.. Advanced Key nie ma.. Fotele kanapowe.. B&O?? nie widze.. Widze ze lusterka jeszcze jak uszy od babmo i LEDow brak.. No tak ale to 2008 graty! Aby sluzyla tam się czepiacie szczegółów . Gurnt zeby dobrze woziła. Gratki
-
[ALL B8] Avant 2.0TFSI
to pochwal sie nam ladnie wkleje kilka fotek [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 22:52_________________________________________________ a mam do Ciebie i zreszta tez do innych jaki jest czas produkcji a4? bo produkcje mam na pierwszy tydzien pazdziernika i wlasnie nie wiem na kiedy bedzie gotowa, a w salonie mowia tylko ze na pewno w pazdzierniku bedzie do odbioru, a ja sie juz niecierpliwie im mniej czasu zostalo tym bardziej nogi sie trzesa z niecierpliwosci :> niewiem jak avant, ja odbierałem allroad'a i wtedy trzeba było czekać 20 tygodni
-
[ALL B8] Avant 2.0TFSI
Hej Fotki to jak widzę z allroad'a. Gratulacje za dobry wybór. Od lutego jestem ) posiadaczem tej wersji silnikowej i kolorystycznej jak Twoja, z tym że w wersji Q. 211 kucyków podkutych na 4 kopyta zbiera sie bajecznie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam