Treść opublikowana przez Skoku
-
Jaki Interfejs diagnostyczny VAG wybrać? Nie za miliony
Dzięki za pomoc. Mam pożyczoną kostkę OBDeleven i usunąłem sobie już sam błędy więc poradzę sobie. Więcej wiary w człowieka, mniej kpin... tak po koleżeńsku radzę. Pozdrawiam
-
Jaki Interfejs diagnostyczny VAG wybrać? Nie za miliony
Profil uzupełniłem. A4 B9. Nie unoszę się. Męczy mnie ocenianie.
-
Jaki Interfejs diagnostyczny VAG wybrać? Nie za miliony
To może zacznę od początku. Dzień dobry 1. Przepraszam, że nie jestem w stanie dopasować się do wszystkich typów osobowości. 2. Przepraszam jeżeli niepotrzebnie przeprosiłem w punkcie 1. 3. Szukam kostki do Audi, ale myślałem, że skoro jesteśmy na forum Audi to jest to oczywiste. Przepraszam, że tak pomyślałem. 4. Profil próbowałem uzupełnić kilka razy, ale niestety nie umiem. Może to dziwne, ale w tej kwestii jestem a-techniczny. Za to też przepraszam. 5. W poście 0 informacji? Z wiadomości zrozumiałem, że brakuje tylko marki auta, a reszta informacji jest, ale może się mylę za co też w ogromnym żalem przepraszam. Wasze 2 posty to wcale nie jest jakieś wyolbrzymianie pierdół, wcale tak tego nie odbierajcie. Stworzyliście u mnie tak duże poczucie pokory, że ja ciee...
-
Jaki Interfejs diagnostyczny VAG wybrać? Nie za miliony
Hej, Pytanie zgodnie z tytułem. Szukam interfejsu i polecono mi OBDeleven. W tego co widzę to koszt średnio 300zł + jakieś wykupienie kredytów za kolejne 100zł. Ja potrzebuję tylko tej kostki, aby usunąć błąd który pewnie mi już nigdy nie wyskoczy i zastanawiam się czy jest jaki tańszy zamiennik? Ktoś coś podpowie? Pozdrawiam
-
Specjalista od Turbin
Hej, szukam specjalisty od turbin. Mam problem, a nie wiem co sie dzieje. Może to jakaś pierdoła, a może cała turbina do wymiany
-
Ktoś pod wymianę przegubu
Byłem u dwóch mechaników. Jeden tak dokręcił przegub, że śruba straciła gwint i przegub zaczął "tyrkotać" po miesiącu, a drugi założył złe zaciski przez co smar zawalił mi dwie felgi. Po reklamacji założył zaciski pasujące do modelu, a nie "uniwersalne". Także teoria, że każdy mechanik sobie z tym poradzi jest błędna.
-
Profesjonalna firma do polerki auta w Warszawie, ewentualnie Łukowie
Hej, Chcę sobie ładnie auto wypolerować pod auto ślubne, więc ma błyszczeć. Auto ma typowe rysy autostradowe. Ktoś może mi polecić profesjonalistę w Warszawie, ewentualnie w Łukowie?
-
Auto Wrona w Woli Mrokowskiej
od pierwszego wpisu minęło 6 lat. Opinia dalej aktualna?
-
Wymiana oleju w skrzyni w a4 b9
Pojechałem tam i przyznam, że jestem zadowolony. Dzięki.
-
Ktoś pod wymianę przegubu
Cześć. Widzę, że część postów jest aktualna, ale reszta nie bardzo. Macie kogoś od wymiany przegubu?
-
Oryginalne felgi w naszych Audi A4 B5/B6/B7/B8/B9
https://www.original-felgen.com/8w0601025rld8.html https://www.original-felgen.com/8w0601025mjg3k80.html https://www.original-felgen.com/8w0071498d8z8.html te są spoko. Jaka cena?
-
"tyrtyrka" mi tylko przy skręcaniu z wciśniętym gazie
Wrzuciłem objawy do neta. Można posłuchać. dwa filmiki.
-
Coś mi pyka/cyka podczas skręcania na włączonym kierunkowskazie.
A u mnie aktualizuję info. U mnie to cykanie było wcześniej jak w każdym aucie, ale było ciche, teraz jest głośne. Może to pomoże, aby zdiagnozować problem? hmmm?
-
"tyrtyrka" mi tylko przy skręcaniu z wciśniętym gazie
Cześć Dziwna akcja, mianowicie coś mi "tyrtyrka". Nie wiem jak to opisać, ale jak przejadę z 2kilometry i skręcam kierownicą w lewo to słyszę takie "tyr tyr tyr". Jak hamuję, albo jadę bez gazu to nic, cichutko, ale jak przejeżdżam przez rondo to słyszę ten głos. Mocniej tyrtyrka jak skręcam w lewo, mniej jak skręcam w prawo, a w ogóle jak jadę prosto. O co chodzi? Pozdrawiam
-
Jak wymienić żarówki światła cofania
Hej, W żadnym wątku nie znalazłem jak wymienić żarówkę świateł cofania w Avant. Nie mam światła w klapie i za cholerę nie wiem jak to zrobić. Ktoś poratuje wiedzą? Filmikiem jakimś? Pozdrawiam
-
Coś mi pyka/cyka podczas skręcania na włączonym kierunkowskazie.
To nie jest normalne. Zrobiło mi się to wczoraj, a autem jeżdżę już od jakiegoś czasu. Z moich dodatkowych źródeł słyszałem, że to jakaś taśma na kierownicy. No nic. Pojadę do mechanika.
-
Coś mi pyka/cyka podczas skręcania na włączonym kierunkowskazie.
Cześć, Mam problem. Dzisiaj zacząłem słyszeć jakieś dziwne pykanie przy skręcaniu na kierunkowskazie. Link do filmu niżej. Włączam kierunkowskaz od około 30sekundy. Ktoś coś podpowie? Pozdrawiam
-
Pyka mi przy skręcaniu na kierunkowskazie
Cześć, Mam problem. Dzisiaj zacząłem słyszeć jakieś dziwne pykanie przy skręcaniu na kierunkowskazie. Link do filmu niżej: Ktoś coś podpowie? Pozdrawiam
-
Wymiana oleju w skrzyni w a4 b9
Szukam mechanika do wymiany oleju w automacie a4 b9 s-tronic. Warszawa lub okolice. Pozdrawiam
-
Wymiana oleju w skrzyni w a4 b9
Hej. Szukam mechanika do wymiany oleju w automacie a4 b9 s-tronic. Okolice Chełma lub Łukowa. Ktoś coś?
-
[ALL] Jak wyczyścić tapicerkę z plam i innych jogurtów ;)
Witam. Zastanawiam się nad najtańszym sposobem umycia tapicerki. Czego używacie? Nada się zwykły wezyr do dywanów?
-
[B5 AVG] Granatowy Avant po drobnych modyfikacjach;)
Pozytywne auto! ;] Pozytywne plany. Przy tym zderzaku miałem ubaw, ale działaj Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Wymiana przednich klocków hamulcowych (link), zaciski ATE
Nie, no chłopaki. Z tą ruską stroną to my się nie dogadamy Prosił bym o przekład polskojęzyczny. Ja jestem rocznik 90, a nie 63 np. ;] A tak poważnie, to prosił bym o jakieś jaśniejsze wskazówki. Jestem studentem warszawskim i nie uśmiecham się do miejscowych warsztatów. No chyba, że ktoś może mi jakiś tani polecić.
-
[B5 1Z] Problem z silnikiem - brak mocy, trudności z uruchomieniem silnika.
Witam. Mam pytnie. Czy ktoś może się orientuje gdzie w Warszawie można tanio "ustawić" silnik. Obrotomierz mi cały czas faluje. Czasami jak stoje to się skurczybyk tak ustawi, że sam mi dodaje gazu. Chodzi mi o jakiś niedrogi zakład w Wawie, a najlepiej to gdzieś w okolicy rembertowa. Chcę dodać, że mam LPG.
-
[ALL B6] Chrobotanie przy maksymalnym skręcie.
PO pierwsze nigdy nie skręcaj na maksa. maglownica dostaje po d*pie