Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beemek88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez beemek88

  1. beemek88 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    O fajnie że jest jakaś ekipa z moich okolic :> w takim razie czekam na zlot :>
  2. Panowie mam taki problem że nie działają mi głośniki przód.Radio mam nie oryginalne.Po rozebraniu konsoli i wyjęciu radia zauważyłem że są tylko 2 kostki iso mała czarna i brązowa a z tego co wiem powinna być jeszcze jedna.Znalazłem też uciętą instalacje.Bardzo proszę o poradę.Jaki kolor mają mieć kable od głośników przód?i gdzie ich szukać? oto fotka [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 14:46_________________________________________________samochód kupiłem tydzień temu.A instalacja wygląda jak by ktoś kiedyś w niej ostro grzebał.
  3. Radia nie mam oryginalnego.Ty jakieś firmy "Biedronka".Sprawdzałem i nic to skoro w pomarańczowej mają być tylko kable pod 2 głośniki tył to gdzie szuka kabli od przednich??[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 08:28_________________________________________________znalazłem dzisiaj jak grzebałem ucięty kawałek instalacji od czego są te kabelki???? [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 13:14_________________________________________________kolory kabelków: 2 niebiesko czarne 1 czerwono czarny 2 brązowe 1 żółty 1 brązowo biały 1 brązowo czarny
  4. Otóż mam problem z przednimi głośnikami w moim avancie (nie działają głośniki w drzwiach przednich ani od strony pasażera ani od kierowcy).Rozebrałem konsole i moim oczom ukazały się dwie kostki iso,czarna zasilająca i pomarańczowa od głośników.Mój problem polega na tym że w tej pomarańczowej brakuje kabli,powinno być 8 na 4 głośniki a są tylko 4 na głośniki tył.Gdzie szukać tych kabli do głośników z przodu? zauważyłem ze z całej wiązki przewodów 4 idą do kostki iso a pozostałe do jakieś dziwnej złączki.Widać to na tej fotce:
  5. Witajcie drodzy użytkownicy samochodzików z czterema kółkami :> Mam na imię Paweł i od 4 dni jestem właścicielem białej a4 avant 1.9 tdi AVG :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.