Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

agusia59

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez agusia59

  1. Jaki wpływ maja bezpieczniki na ogólną sprawnośc samochodu, np. za małej mocy tam gdzie powinien być wiekszy lub za duzej tak gdzie powinien byc mniejszej mocy?
  2. mój brat kupił vw kombii diesel, bo taki potrzebowalismy, z 1997 roku, ale miał na oku audi b4 kombii tylko benzyna. niestety nie było potrzebnych papierów na audi i został vw, mówił ze jakby były to by wział audi ale z vw jest tez zadowolony. a moja niunia juz trzeszczy ze starosci jakis remoncik przeglad by sie jej przydał i wymiana zuzytych czesci, jest troche podrapana bo mi auto sluzy do jazdy i sie jezdzi wszedzie a nasze polskei drogi niestety sa bezlitosne dziury, kamyki, itp. ale i tak jest moja niunia
  3. agusia59 odpowiedział(a) na RR1 temat w Audi A4 B5
    Zgadzam sie mam tak samo. u mnie tez te weze pekły chyba 2 albo i jeden i jest ni oryginalny robiony w takiej firmie co sie tym zajmuja i własnie nie jest zakuty, nie ma tego tłumienia w srodku i tak wyje przy małych predkosciach i na zakretach. płyn nowy i wspomaganie działa jak nalezy dlatego tak wyje.[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:29_________________________________________________ynterprajs a teraz jak Ci działa pompa wspomagania, bo mnie to juz zaczyna drażnic:/ i musze zakuc tego weza tylko nie wiem czy to całkiem pomoze
  4. agusia59 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    zorganizujmy sie i tez protestujmy czy to takie trudne w dobie internetu telefonii?
  5. agusia59 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    to kiedy uderzamy na Warszawe? Jesli bedziemy dalej siedziec cicho to beda z nami robic co chca!
  6. fajny kolorek niepowtarzalny i srodek tez super:)
  7. agusia59 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    bardzo dużo osób mówi (tylko mówi) ze tak by zrobiło, a w ostateczności pozostaje garstka.
  8. agusia59 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    wyjdzmy na ulice! tylko czy to cos da?
  9. Czy koniecznie musi byc napis AIRBAG potwierdzajacy ze jest poduszka? Bo u mnie po stronie pasażera nie ma takiego napisu i sie teraz zastanawiam czy jest ta poduszka czy jej nie ma?
  10. Słabo świeci kontrolka świateł drogowych, jaka powinna byc moc takiej zaróweczki?
  11. dzisiaj wrzuciłam jedynke i chciałam ruszyc, ale samochód stał w mejscu i słychac było zgrzyt, tak samo w przypadku wstecznego. pzniej jak wybiłam i wrzuciłam jeszcze raz to ok było. co moze byc powodem?[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 16:45_________________________________________________dodam ze na wyłaczonym silniku czy wciskam sprzegło czy nie biegi wchodza bardzo dobrze. co moze byc zatem przyczyna? no i oczywiscie jeszcze te opory przy wrzucaniu 1 i wstecznego a czasami 5
  12. mi tez wchodzi jedynka z lekkim oporem a jak jest zimny i wrzucam jedynke to troche wiekszy opór stawia, wsteczny tez z oporem wchodzi no i 5 ale juz nie taki duzy opór. ze sprzegłem jest wszystko ok.
  13. suszarką nie pomaga:/
  14. A CO MYSLICIE O KURSIE EURO?
  15. U mnie to nie jest płyta pilśniowa. to bardziej sztuczne tworzywo typu plastik oblane materiałem z jednej strony[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 16:56_________________________________________________próbowałam zelazkiem ale nic nie dało.nie pęknie bo podłożyłam pod meble i tak próbuje wyprostowac.
  16. Witam, mam problem z wygiętą wykładziną z bagażnika ( tą z plastiku albo to jakieś tworzywo). Nie wiecie czym by można było ja wyprostować?
  17. a da sie wykupic wczesniej jesli mi sie w lipcu konczy?
  18. u mnie tez wyje pompa wspomagania ale nie tak głosno jak u Ciebie, ale wspomaganie jest ok. Kiedys pekły weze od wspomagania i zostały wymienione ale nie zakute w srodku i od tamtej pory po zmianie własnie tak cicho wyje
  19. ja tez mam z tym problem.długo kreci.wymienione przewody swiece, filtr paliwa.mam immo i instalacje gazowa ale odpalam na benzynie i przed zgaszeniem przełanczam na benzyne.tez tak własnie długo kreci 4-5 sekund.teraz jak stał i był mróz to rano 3 razy musiałam krecic zeby zapalił.termostat wymieniony.błdy kasowane w lecie.akumulator 2 - letni
  20. samochód został kupiony z instalacja gazowa i w spisie co zostało zamontowane jest m.in.:reduktor firmy Lorato, elektrozawór gazu Lorato, wielozawór Tomasetto, zawór tankowania Tomasetto, zbiornik toroidalny Stako, lambda system Bingo[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 14:30_________________________________________________sory sterownik firmy Lovato (a nie Lorato)[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 14:36_________________________________________________tak samo jak elektrozawór firmy Lovato
  21. brat zauwazył ze to nie wina zaworu tylko węza co idzie od zaworu do zbiornika.tak jakby był poluzowany.moze pomoze sprawdzenie i ewentualne dokrecenie
  22. jakie polecacie tarcze do a4 b5, nie za drogie a dobre? mam jeszcze pytanko czy musze wymieniac razem z tarczami klocki, bo klocki nie były tak dawno wymieniane, a tarcze sa nierówne?
  23. Witam, mam problem z alarmem, który nie chce sie wyłaczyc. Opisze wszystko po kolei. Samochód stoi na polu. Ostatnio nie było nim jeżdzone i akumulator się rozładował. Nie zamykałam go alarmem, ale wczoraj wieczorem postanowiłam go zamknąć i nacisnęłam przycisk i się zamknął. Zaraz po tym jednak chciałam sprawdzić czy własnie jest akumulator mocny i czy się otworzy i nacisnęłam kilka razy bo nic nie mrygnął jak zawsze przy otwieraniu ani nic nie było słychac. A że było pózno to nie chciało mi sie wychodzic sprawdzac. Jak mój brat przyszedł to kazałam mu isc i nacisnac z bliska i otworzyc drzwi i zeby jednak był otwarty, ale przyciskiem sie nie dało otworzyc to otworzył kluczykiem i wtedy on zaczał robic pip pip, a nie wyc jak to alarm. Nie dało sie w zaden sposób tego wyłaczyc, odpalic sie nie dało bo akumulator słaby.Odpielismy akumulator ale alarm jeszcze było słychac.Znów za chwile odpielismy i do tej pory jest cisza. Teraz ładuje sie, ale jak nie bedzie po ładowaniu sie chciał wyłaczyc? Co tu robic?[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 06:14_________________________________________________dodam że to alarm firmy forteca[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 07:09_________________________________________________podładowalismy akumulator i wyłoayczlismy alarm i juz autko odpalone.mam nadzieje ze nic mu nie odbije i bedzie juz ok.moze to własnie było przez rozładowany akumulator
  24. Dodawajcie fotki waszych pupili:) A to mój Morus:) Znaleziony przez mamę, bo ktoś go wyrzucił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.