Treść opublikowana przez dasiu
-
Koło dwumasowe - świetny materiał plus filmik
Witam Ja również borykam się z podobnym problemem, a mianowicie jak postoję dłużej w korku i co chwilę muszę wciskać sprzęgło to po chwili nie można ruszyć z miejsca bo tak telepie budą(ale tylko na rozgrzanym silniku) a jak już uda się wyskoczyć z koreczka i zrobię kilka km na trasie to przy następnym ruszaniu już nie telepie chyba że znowu wpadnę w korek poza tym nic innego się nie dzieje nie telepie przy odpalaniu ani gaszeniu na biegu jałowym czy też przy przyśpieszaniu. dodam że sprzęgło bierze wysoko a przelatane mam 223tyś km. Doradźcie coś błagam bo aż się boję wjeżdżać do miasta
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
Świetny poradnik!!! Umnie już po problemie, i wcale nie było tak trudno koszt żarówki 1 pln, więc po co kupować całość w ASO No chyba że ktoś ma za mało czasu i za dużo $$$$, to niech lepiej pojedzie z tym problemem na serwis
-
[ALL B5] Jaki sterownik do centralnego zamka
Witam Też niedawno założyłem sobie sterownik c. zamka. pilot scyzoryk, z funkcją domykania szyb, wszystko jest git tylko że jak otwieram auto to także otiwera mi szyby, ktoś się orientuje co z tym zrobić????
-
[B5 1Z] Rozrząd części dobór HELP
SotoM-dzięki za radę ale jeszcze się zastanowię nad tą wymianą bo w sumie to mnie wyniesie 500zł(części 280+ robota) taniej części nawet na allegro nie znalazłem a sam tego nie zrobię , a za tą sumę kupiłbym niuni buty zimowe
-
[B5 1Z] Rozrząd części dobór HELP
Witam Ja troszkę się podepnę po temat Pisałem w tym poście(kilka wiadomości wyżej ) ze też będę zmieniał rozrząd, bo autko sprowadzone z niemiec, ale po dokładnej analizie książki serwisowej znalazłem wpisy o takowych wcześniejszych wymianach przy;90 i 170 tyś obecnie mam przejechane 217 i tu pojawia się moje pytanie: czy zaufać książce czy dla spokoju wymienić dodam tylko że serwisowany był do 188 tys 13.10.2009r Czy można wzrokowo sprawdzić stan paskarozrządu?
-
[B5 1Z] Rozrząd części dobór HELP
Witam!! mnie też czeka wymiana rozrządu, czy 500zł za części + robocizna to dobra cana u mechanika? części jak wyżej pasek-conti rolki-ina i ruville. Zpoczątku chciałem to zrobić sam ale słyszałem że trzeba cały przód rozebrać [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:52_________________________________________________
-
[ALL] Sposoby wymiany oleju.
Moją niunię też czeka wymiana oleju. Zawsza robiłem to tradycyjnie, czyli przez korek ale teraz to już zgłupiałem co będzie lepsze Czy do odsysania trzeba mieć jakąś specjalną pompkę czy można z czegoś dobrać?
-
[ALL B5] Stukanie po wymianie amortyzatorów
Witam Mam podobny problem, zawieszenie OK, amorki OK po 66% ale jak jadę po większych dołkach to w lewym przednim kole słychać głuche pukanie pomóżcie co to może być luźny amor?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jarosław. Witam wszystkich!!! Od tygodnia jestem posiadaczem a4 avant 1.9 110ps, myślę że nie pożałuje zakupu *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich