Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łepski

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łepski

  1. Kto mnie zabierze :kox:
  2. Ja jak bym miał tak blisko jak Wy to napewno co tydzień bym śmigał na spota:kwasny:Śmigam co tydzien, ale co z tego jak sa 2-3 osoby i Olo:grin: No dobra ostatnio nie co tydzien
  3. Wyelimonowalem wszystko, zostal sterownik. Na podmiane nie ma nikt zalatwic, a za 300 z allegro to wole przejsc na nowszy typ Jutro z Zoltarem bede rozmawial o jeszcze jednym patencie, to moze w srode odpale
  4. Mi tam obojetne gdzie i tak nie mam czym przyjechac
  5. Nie mogles uderzyc w 240 Colo opisywal na forum jak to ugryzc
  6. Niecale 400nm i jeczy
  7. Konwersja na jednomas
  8. Łepski odpowiedział(a) na Łepski temat w 1.8T
    Chodzi, samego ciśnienia nie sprawdzałem Coraz bardziej się zastanawiam, czy ecu nie "zgubił" mapy zapłonu
  9. Łepski odpowiedział(a) na Łepski temat w 1.8T
    Rozwiń, jak możesz
  10. Łepski odpowiedział(a) na Łepski temat w 1.8T
    Odpalałby i po 1-2sek gasł
  11. Łepski odpowiedział(a) na Łepski temat w 1.8T
    Bezpieczniki sprawdzone, zapomniałem dodać Tak Sprawdzałem
  12. Łepski odpowiedział(a) na Łepski temat w 1.8T
    Wszystkie 4
  13. Łepski opublikował(a) temat w 1.8T
    Problem jak w temacie. Rozrusznik kręci, paliwo dochodzi i nic. Żadnej reakcji, prychnięcia, kaszlnięcia, nic. Na VAGu nic, łączy się, w blokach pomiarowych wartości zmieniają się, więc sterownik wykluczam. Moduł zapłonowy też odpada - w sumie podmieniałem 3 różne. Czujnik położenia wału sygnał daje, sprawdzone VAGiem. Napięcie do cewek dochodzi, przewody od modułu do cewek całe. Gdyby przeskoczył rozrząd, to chyba czujnik położenia wałka rozrządu coś by wypluł :facepalm: Jakieś pomysły A najlepiej pewniaki Edit: Bezpieczniki całe No i odcięcia żadnego nie posiadam
  14. k**wa, dzisiaj sroda
  15. Na drugiej stronie tego dzialu http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/diablo-3-juz-wtorek-234917/
  16. ekhm...wyszly i juz nie wroca
  17. Ano wlasnie, kto jutro sie wybiera
  18. Jebac zime, mam webasto :banan:
  19. Tylko jednego i to nie bylem ja :kox:
  20. Black madafaka :jerk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.