Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łepski

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łepski

  1. A podobno mial kapiel u Krakusow
  2. Te z ASO maja jeden plus, sa lepiej dopasowane
  3. Jeden shit i tak sie polamie
  4. Krzsio juz pol roku temu wyruszyl, moze wkoncu dojedzie
  5. BS: 000,003,004,011 Dynamicznych nie bylo a polowe statycznych mi wcielo w srode zrobimy dynamiczne Jak bedzie uszczelka
  6. BS: 000,003,004,011 Dynamicznych nie bylo a polowe statycznych mi wcielo
  7. W srode zrobimy porzadnie, te nie sa pelne
  8. Mercedes Alphard :beksa:
  9. Do ZOO :drool: :drool:
  10. Ambro czemu w podpisie masz: a na aukcji 1din :?:
  11. Transit Jak kolega wyzej pisal, musisz porzadnie podliczyc koszty...
  12. Take panie o take: http://data.motor-talk.de/data/galleries/643888/2714005/all4wheels-13207.jpg
  13. Dobrze wiesz jakie
  14. A zmrozisz :?: :drool: Rumia ul.Pomorska 9 (na rondzie w prawo i za kioskiem w lewo )
  15. I tak musi po mnie przyjechac bo po granacie jestem
  16. Nawet zaraz, Rumia-koniec ul hutniczej w Gdyni A Ty nie pitol tylko kupuj te mietki :!:
  17. Bierz banke po plynie od spryskiwaczy i przyjezdzaj
  18. A kto kazal wszystko
  19. A nie masz korka spustowego :?:
  20. Jak Tomek jedzie Audi do sklepu to mozemy oba auta ogarnac
  21. Wlasnie wrocilem do domu z Czarnkowskimi granatami jesli podjedziesz do mnie to moze byc i dzisiaj
  22. 1500-4200rpm na 4biegu
  23. Nie dasz rady na Hutniczej ładnych logów zrobić, chyba że przy CocaColi. no właśnie,od torów przy celnym do ronda w rumuni można równo ciąć rano radar byl nabity na czas logów go zakleimy :gwizdanie: witawa-chylonia lepiej
  24. Nie dasz rady na Hutniczej ładnych logów zrobić, chyba że przy CocaColi. no właśnie,od torów przy celnym do ronda w rumuni można równo ciąć rano radar byl nabity

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.