Treść opublikowana przez Łepski
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wyrezalem :kox:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
podeślij Go do domku nr 7 Zapytaj lepiej komu sie udalo ostatnim razem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeszcze nie Mazakiem wyslijcie mi liste na pw
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jutro bedzie sie robil
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sam montowalem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:disgust:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Artysta to ja bede na miejscu, jak bede spac w twoim ogrodku- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wiem, wiem I tak pewnie na tej bedzie niezla zabawa na 5,6- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spoko tylko jakimis pomyslami rzucic mozecie, bo cierpie na brak weny- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fakt wlasnie policzylem i wychodzi podobnie Zawsze mozna zrobic skrzynie hybryde- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie wiem, nie upalalem Toc sie pytam- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A w S4B5 3ci bieg czasem nie konczy sie w okolicach 200 :?: W 1.8t prawie 170- [B5 AEB] Problem z silnikiem nie chodzi na 3 cylinder
Jakie bledy dokladnie pokazal :?: Poza modulem zaplonowym, moze rowniez byc uszkodzony czujnik polozenia walu(ten czujnik nadania impulsow).- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kiedy? Łepski tam jest codziennie Poniedzialek-Piatek w godzinach 10-11 i po 13- Laptop do 2.5K zl
http://allegro.pl/item1175058549_dell_presision_m2400_t9400_14_1_4gb_250gb_fx380m.html- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
20 :?:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Generalnie audi robi puszki ze sporym zapasem, np w 1.8t wystarczy na prawie 300kucy, 2.7 podobno cos ponad 500- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Swietne auta Swietne- Strefa Śmiechu
Dave Chappelle - Ghetto (Hey baby!!!) [ PL ]- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra to biore sie za pisanie...zaraz ____ Dave Chappelle - Ghetto (Hey baby!!!) [ PL ]- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z tego co wiem, na pograniczu Rumii-Redy mieli jakies B6- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bede, ew. w tygodniu wieczorem Gdynia/Rumia jak Ci pasuje. Jak cos to pisz Macieju teraz to juz pier**lisz kocopoly- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bylem ja, Lodowa i Nosb. U tego ostatniego masz przejebane za piwo - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia