Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łepski

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łepski

  1. Ty no jak mu napisze, ze najlepszy jest stary parch z 95-96r to zrobi takie galy i kupi dyzla :gwizdanie:
  2. Pomagasz, pomagasz, a postow nie zlicza
  3. Mozna powiedziec ze roznia sie samym softem
  4. Stal ze 100m (po lewej) za tym "slupem" co byl po prawej
  5. Szwagier, wlasnie nie wiem czy ma Jednak nie posiada grznych dupsli bedzie to banglac :?:
  6. Chopy, posiada ktos graty do B6 na 2din :?:
  7. To moze piatek w piuntek jade do Płocka na szkolenie więc to głupi pomysł :gwizdanie: Tymbardziej piatek
  8. kpl. silnik, wiazka, komputer. Skrzynia powinna pasowac
  9. Kompensator hydrauliczny Napinacz
  10. Nawet trzeba... Kupujesz taki cudo: http://allegro.pl/gdansk-liqui-moly-engine-flush-dodatek-do-oleju-i1186617910.html i lecisz z tematem, nie wiem w jakim stanie sa uszczelniacze i turbo po tym szlamie co wlales wiec zrobilbym szybkie 2 wymiany na pol oraz pelen syntetyk
  11. Zderzak wal eSowy, a pod fmica podetniesz troche belke i bedzie malina
  12. wkładasz mi od 2 dni jakieś słowa do ust, o których nawet nie pomyślałem,o hondzie czy pragnieniu jakiś kolorów,a nie jestem kimś z Kościerzyny, tylko madafaka Gilim Klubowiczem na A4 Klubie :decayed: Ejjj, po poprzedniej wiazance popcorn uprazylem, a tu c**jnia z teatru
  13. A mysmy z Mackiem na nastepnym skrzyzowaniu skrecali, w tej Rumunii to same Kaszuby z Wejherowa zaklucaja eter
  14. Internet z karty SIM Podpytaj sasiadow czy ktos ma "mobilny internet"oraz jak sie sprawuje, w necie poszukaj mapy zasiegu CP. Z doswiadczenia wiem, ze nie tylko w pipidowach potrafi nie dzialac
  15. Z tego co sie orientuje CP nadaje internet w technologii HSPA+ (standard UMTS w "stylu" Orange/Era/Plus/Play).
  16. Dlubanie przy aucie wytrzymaja
  17. Podobno czekaja na Was, ale nikt nic nie wie
  18. Wyjeżdzamy o 10;00 Więc tao koło 11 na obwodnicy u was :gwizdanie: chyba jadąc przez Pruszcz bo A.Krajowej do Obwodowej to dzisiaj zatkana była od zjazdu na CHEŁM bo SZADUŁKI w remoncie Rzeczywiscie teraz najlepiej jest chyba przez Pruszcz :gwizdanie:WZ-ka remont, kartuska nad obwodnica- remont, Jabloniowa(kolo szadulek)-remont, straszyn remont
  19. Pierwszy zjazd na E-g od strony Gdańska lub jak kto woli ostatni jadąc od Warszawy - na łuku przy fotoradarze Chodzi Ci o wezel "Karczemki", ten ktory obecnie przebudowuja :?: Hmm ale tam nie ma statoila Chyba ze im chodzi o WZ-ke, a nie obwodnice
  20. Pierwszy zjazd na E-g od strony Gdańska lub jak kto woli ostatni jadąc od Warszawy - na łuku przy fotoradarze Chodzi Ci o wezel "Karczemki", ten ktory obecnie przebudowuja :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.