Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łepski

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łepski

  1. Byle nie piątek
  2. Nie Pre, wydaje Ci się
  3. 2.5/2.2 lub 2.5/2.3
  4. Balon Nawet Giligili tak wcześnie nie wyjeżdża
  5. Łepski ,masz wpierdul Wiedziałem że nożyce się odezwą Nie no scusare
  6. Rzeczywiście jutro robimy wyjątkowo spota, zapraszamy jak najbardziej. Przynajmniej będzie więcej benzynek, a nie same traktory napędzane gnojówką :gwizdanie:
  7. Właściwie to B8
  8. Łepski odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Pany co z tym dzisiejszym ognichem :?:
  9. To w tym wątku istnieje coś innego :?:
  10. Cristoforo to tylko tak na zdjęciu w rzeczywistości bardziej
  11. Ja miałem pod Gajosa 3min Bo człowiek widmo prosił Takie cudo na GD bardzo często lata po A1 :gwizdanie:
  12. W Gdyni kiedyś były, ale potem przenieśliśmy się pod Gajosa, a teraz urzędujemy na Matarni. Na razie raczej się nie przenosimy, na Matarnie jest dobry dojazd m.in. dla panów z Kościerzyny.
  13. Cii bo się wyda, że Alonie buchnołem z bagażnika
  14. Łepski odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Ten cytat powinien być na zdjęciu w pierwszym poście 3-m
  15. No wiesz Tomek ... Zawsze jak jadę po morskiej zakładam blond perue taki fetysz :polew:
  16. i na dodatek w w górach czyli 50/50 że pod górę
  17. Nie no jutro normalnie chyba gadka była o przyszłym wtorku
  18. Olo dawno już nie słyszał "cześć" zastanawiałem się czy przypadkiem już się nie przyzwyczaiłeś
  19. Zapewne wystarczy zmienić kodowanie licznika VAGiem. Przynajmniej w B5 tak jest
  20. To przecież zarzucił
  21. Napewno lepiej :evil:
  22. Panowie sprawę mam mógłby któryś podjechać do http://www.kg-parts.pl/ w Dąbrowie k.Poznania obejrzeć jeden zderzaczek :?:
  23. O 20 były mi zresztą też bardziej matarnia pasuje
  24. Łepski odpowiedział(a) na etrone98 temat w Audi A4 B5
    A przy okazji rezania tylich błotników nie dochodzą jeszcze tylne drzwi przypadkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.