Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin120383

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin120383

  1. Witam mam założony xsenon i jak kupiłem to już tak było że po przekręceniu kluczyka zapalają się światła moje pytanie czy można to jakoś przestawić z vaga lub inaczej żeby się nie zapalały dodam tylko że mam przełącznik z auto dzięki za pomoc pozdr
  2. No to chyba miałem wiekszy niż 1mm
  3. marcin120383 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam dwumasa wymieniona jest dobrze jeszcze delikatne drgania na lewarku zostały ale to już pikuś tylko jeszcze jedno pytanie jak skrzynia była na dole to trochę pogrzebałem przy niej i co tam gdzie są przykręcane przeguby to jest luz czy jest to normalne czy coś złego ze skrzynią się dzieje pozdrawiam
  4. Witam dwumasa wymieniona jest dobrze jeszcze delikatne drgania na lewarku zostały ale to już pikuś tylko jeszcze jedno pytanie jak skrzynia była na dole to trochę pogrzebałem przy niej i co tam gdzie są przykręcane przeguby to jest luz czy jest to normalne czy coś złego ze skrzynią się dzieje pozdro
  5. No tak jak pisałem pomogło zobaczę jeszcze co będzie po wymianie dwumasy Witam dwumasa wymieniona jest dobrze jeszcze delikatne drgania na lewarku zostały ale to już pikuś tylko jeszcze jedno pytanie jak skrzynia była na dole to trochę pogrzebałem przy niej i co tam gdzie są przykręcane przeguby to jest luz czy jest to normalne czy coś złego ze skrzynią się dzieje pozdro
  6. tak pomogło na lewarek nie 100% ale pomogło jeszcze w przyszłą sobotę zakładam nowy dwumas napiszę jak czy pomogło
  7. a ja chyba zdecyduje się na dwumas bo jak jeździłem do pracy cały tydzień to auto pracowało równo nie drgało budą na biegu jałowym a wczoraj pojeździłem z bratem za autem 200 km i auto drży na biegu jałowym ma takie strzały drgania
  8. Dziś wymieniłem przegub wew. bo i tak był walnięty ale na drgania nie pomogło teraz czekam na poduszkę pod skrzynie dam znać jak po wymianie poduszka wymieniona ale nie pomogło może jest jakaś regulacja jakimiś cięgnami nie wiem
  9. co to za środek masz jakiś link
  10. jeśli chcesz zepsuć sobie wentylator nawiewu to psikaj... jak ściągniesz schowek to masz zaślepkę do parownika i tam najlepiej jest zapiankować.... Pod zaślepka to nie jest parownik tylko nagrzewnica, aby dojść do parownika trzeba nawiercić otwór jak pisał kolega powyżej. czyli demontaż samego schowka nic nie da
  11. Witam a co powiecie jak bym zastosował ten środek przez filtr kabinowy http://allegro.pl/wurth-odgrzybiacz-klimatyzacji-quick-fresh-pure-i6093306190.html pozdro
  12. ale coś tam ciekło bo u mnie jest sucho tylko tak chcę wymienić może pomoże
  13. jaki uszczelniacz Ja myślałem o LEMFORDER
  14. Ja wymieniam w tym tygodniu poduszkę pod skrzynią i jeden przegub wew.czy pomoże dam znać Ps kolego jakiej firmy poduszkę wkładałeś
  15. kiedy jakieś spotkanie
  16. dzięki dziś po wizycie u mechanika diagnoza padła na poprawienie kontu wtrysku i wymianę poduszki pod skrzynią zaczynam od tego zobaczymy poduszka rzeczywiście wygląda na trochę zmęczoną
  17. a przed wymianom jak było jakie objawy
  18. To co to bank że dwu mas Jeszcze w sobotę inny mechanik ma zobaczyć i ocenić http://a4-klub.pl/index.php?/topic/314443-kolysze-buda-na-biegu-jalowym-19-tdi/ u mnie takie same objawy i teraz nie wiem czy wymieniać bo żaden mechaniki nie chcę na 100% powiedzieć że to dwu mas tylko stara śpiewka że temat studnia i żaden nie chcę odpowiedzialności na siebie
  19. A więc tak panowie pedał drży jak pomału wciskam i po wciśnięciu halas cichnie i jak gasze auto to jest różnica ze sprzeglem i bez bez sprzęgła bardziej drży
  20. Dziś to sprawdzę i dam znać
  21. Pierwsza diagnoza bula na poduchy ale pozniej zmienił zdanie mechanik i mówi ze właśnie dwu masa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.