Treść opublikowana przez marcin120383
-
POMOCY ubywa płynu chłodzącego
Witam czyli założyć butelkę na ten cycek i rozgrzać auto jak poleci tamtędy to znaczy że termostat a jak sprawdzić ten trójnik na głowicy teraz jak auto zimne też będzie widać i gdzie on jest jak go na mierzyć wiem ze pytania są banalne ale ja za bardzo się nie orientuje i dlatego tak pytam czy do tego trójnika też auto rozgrzać dziękuje za pomoc
-
POMOCY ubywa płynu chłodzącego
Witam panowie jestem w Niemczech dziś podczas jazdy 1300km nagle zapaliła sie lampka od cieczy zjechałem dolałem po pół godziny wody motor ostygł i jazda po 20 km to samo lampka mruga temperatura skacze raz zero raz 90 c i cieczy nie ma węże całe i pod autem sucho i tak co 30 40 km dodam tylko że pod zbiorniczkiem (tam pod korkiem jest taki cypel )i wydaje mi się że tam wyrzuca płyn i prośba czy to termostat czy coś innego proszę o pomoc dzięki
-
Kolejny szarak
Witam auto umyte jutro jedzie na korektę lakieru zobaczymy efekt po
-
A4 B5 Avant lift TDI
Witam gdzie lub kto malował ci lampy
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Może być ciekawie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Tylko wosk czy ceramika
-
Rozebranie fotela - pokrętła
Dzięki wyjścia nie mam ha ha Chyba że ktoś pomoże Kolego a powiedz mi czy te plastiki gdzie wchodzi zagłówek demontuje się jakoś
-
wymiana materiału fotel kierowcy
Witam jak w temacie potrzebuje wymienić tkaninę na oparciu i teraz pytanko czy trzeba wyjmować cały fotel na zewnątrz i może ktoś posiada foto story jak się za to zabrać żeby nic nie urwać zniszczyć z góry dziękuje za pomoc
-
Rozebranie fotela - pokrętła
kolego masz może jakies foto story jak taki fotel rozebrać bo nie wiem od czego zacząc i jak pozdro Pomoże ktoś
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Marcin filtr powietrza i filtr kabinowy daj na pw dzięki afn 98 rok
-
Audi A4 B5 1.8T 99r. Automat
dzięki a teraz jak bym chciał sprawdzić to na przelew tylko jedno pytanie na zimno czy na ciepłym silniku
-
Audi A4 B5 1.8T 99r. Automat
Panowie pytanie czy jest jakiś bagnet to sprawdzenia poziomu w skrzyni bo mi jak wymieniali to robili to na przelew jak jest ten bagnet to gdzie go znajde
-
Kolejny szarak
Panowie mam możliwość okleić dach folią tylko teraz pytanie czy warto i czy tylko dach czy na przykład jeszcze lusterka inaczej co o tym sądzicie dobry pomysł czy odpuścić Z relingami rzecz gustu jak relingi to i listwy na szyby
-
Kolejny szarak
Kurde nie pamiętam ile procent ale z tego co kojarzę to folia na blacie wyglądała na jaśniejszą niż po założeniu na auto na początku byłem nawet wkurzony że za ciemna ale teraz nie żałuje jest git
-
Kolejny szarak
Nowy front tylko nie wiem czy zostawić tak na czarno czy powrócić do polifta w chromie sugestie mile widziane
-
Avant - wymiana anteny dachowej
wymiana samej anteny pomoże jak radio słabo zbiera czy od razu zasilacz wymienić pozdro
-
Wyjmowanie osłonki, ramki dzwigni automatu.. jak wyjąć ?
pomocne
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Panowie jak dobrze rozmierzyc spryski na zderzaku jakis sposob jest jak to dobrze rozmierzy pozdro (szablon )
-
demontaż gałki biegów automat
Witam jak w temacie może ktoś demontował gałkę w automacie i ten element na którym napisane są biegi z góry dziękuje za pomoc nie chciał bym czegoś urwać połamać może jakieś foto story lub opis co gdzie odkręcić pozdrawiam pomoże ktoś
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
+1
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Tak dzisiaj kursowałem po rejonie no cos tam podkapca
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Pw
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
mega auto
-
[ALL B5] Audi S4
mega
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
za***ista bestia najs