Treść opublikowana przez marcin120383
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie jest ktoś w Koszalinie kto wyreza mi zaślepki sprysków chodzi o to żeby wyciąć otwory w zderzaku kompletnie nie mam pojęcia jaki się za to zabrać
-
Wahania wskaźnika temperatury
gdzie jest ten czujnik jeszcze jedno czy do wymiany czujnika temperatury trzeba spuszczać płyn chłodniczy bo mam te same objawy tylko u mnie temperatura spada do samego dołu
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Super paczka już na miejscu pozdrawiam i polecam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam napinacz paska wieloklinowego i pasek 1.9 afn 110
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
postaram się
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Jaki koszt
-
Proszę o instrukcje
Proszę o pomoc link nie działa z góry dziękuje
-
[B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze
Mój grill najs
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Może ja akurat tam robiłem zakupy i do dziś jeszcze nic nie padło
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
U nas też jest ta sieć sklepu można kupić każdego leda
-
Auto nie odpala błąd VAG 17978
Witam po skanie na VAG wyszedł własnie taki błąd 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer auto odpala na 2 sekundy i gaśnie na desce mruga kontrolka auto z kluczykiem na pomarańczowo i nie można skasować tego błędu proszę o jakieś podpowiedzi gdzie i co szukać co sprawdzić na początek i czy jestem sam wstanie sobie poradzić z tym defektem z góry dzięki pomocy Dodam jeszcze że paliły się poduszki i w czasie jazdy ze dwa razy zegar od temperatury z 90 stopni spadł do zera a po chwili pokazywał dobrze
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
To kiedy coś montujemy
-
Kolejny szarak
Czyli najs
-
Kolejny szarak
No własnie przyglądam się spryskiwaczom najlepiej by było dorwać zderzak w kolorze
-
Kolejny szarak
Dzięki za dobre słowo A co do kół może i białe ale muszę zakup zrobić ale jeszcze nie wiem co Dziś szarak dostał nowy olej do skrzyni i komplet hamulców
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Czyli muszę się pojawić kolejny raz na koszalińskim spocie Co do tej rozbitej, to podobno w tym miejscu łatwo wyłapać pobocze ... a ten budynek ma 'pecha' do takich kierowców. To prawda? W którym to miejscu Koszalina jest? Gnieździńska koło samochodówki
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
No co opis przedmiotu inny niż dostałem a jeśli chodzi o kompromis to ciężka sprawa ani kasy ani wymiany części nie idzie się dogadać z gościem
-
spryskiwacze lamp
Pomoże ktoś ma ktoś jakiś patent
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
to ja też się dołączam i chciał bym ustrzec przed zakupami u kolegi Al@na do dziś trwa spór także nie polecam
-
[B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze
najs
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Dzięki
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Kilka postów wyżej masz fote w moim poście , postaram sie wrzucić jeszcze kilka fotek
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Panowie jakieś foto po zakończonej pracy może ja się skusze
-
[B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze
Jaki koszt
-
[B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze
o kolejne fajne auto na blachach ZK powodzenia w modach ps. gdzie robiłeś polerkę auta