Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin120383

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin120383

  1. :hi:do łącze się do pytania u mnie jest tak że po odpaleniu auta klima chłodzi bardzo dobrze a po upływie kilku minut klima słabiej daje to też ten dławik z osuszaczem będzie czy to coś innego będzie z góry dzięki za podpowiedz
  2. ja wrzuciłem hid 4300 no malina nie ma żadnego alla niebieskiego koloru tylko czysta biel :kox: polecam
  3. dzięki kolego :hi::hi:
  4. :hi:jak w temacie jak zdemontować te listwy żeby nic nie zniszczyć ani listwy ani drzwi może ktoś ma jakieś foto story pozdrawiam
  5. jest nawet możliwość zw skrajnym wypadku do powstania pożaru. no ładnie
  6. :hi:daj foty jak to ogarniesz :slina:
  7. Ja mam do założenia Hid 4300 i nie wiem czy to założę
  8. Nie no NB osram są ok wszystko z nimi w porządku tylko jedno żadna żarówka na rynku nie da wam xsenonu te ala wiht xsenon to kibel
  9. Teraz chcę kupić nowość na rynku H7 BOSCH XENON SILVER. Ponoć pierwsze H7 co maja w sobie gaz xenon. Pozdrawiam! to daj znać jak założysz foto no i jak w deszczu :naughty:
  10. to zapodaj foto z dwoma esami:naughty: dokładnie
  11. :hi:dla mnie to tylko Volish to firma godna polecenia palę już 6 miechów i nic z tym się nie dzieje żadnych wycieków i takich tam :wink:
  12. Kolego widzę że jesteś obcykany w te klocki Proszę powiedz jakie tarcze sa z tyłu w 110afn:hi:
  13. moje koła taki sam zakup zrobiłem na lato
  14. :hi:a co ze starym avantem sprzedany
  15. To co jutro coś się dzieje :grin:
  16. Fajna A3 Taka mała skoczna na pewno też będzie
  17. OK. Widzę, że też masz junkersa, nie pogonią nas ? :polew::polew:
  18. Ja mam zalany czerwony bo też miałem ubytek przez nieszczelność chłodnicy Pojechałem tylko dolać okazało się że olej zmieniany jeszcze w Szkopowni Czyściutki a mechanik powiedział jak chcesz mieć problem ze skrzynią to zmień sobie olej
  19. Dzięki Prezesik Ciekawe czy ktoś robił taki zabieg
  20. Wlaśnie chodzi mi o samą obudowę konsoli środkowej a kosze moje i reszta gratów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.