Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin120383

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin120383

  1. szału nie ma z tym mixolem może trza trochę czasu ---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ---------- jak wypale te paliwo z mixolem to spróbuje ten preparat ---------- Post dopisany 03-07-2012 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2012 at 09:03 ---------- :naughty:zaczyna być lepiej coraz mniej dymi nie wiem czy to ten castrol czy lany wcześniej mixol ale jest poprawa :grin: ---------- Post dopisany 29-08-2012 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2012 at 18:06 ---------- CASTROL TDA 250 ml - wielosezonowy dodatek do paliwa dla silników wysokoprężnych (Diesel) obniżający zużycie ON oraz powodujący wzrost mocy silnika / Uszlachetniacze i dodatki do paliw / OLEJE, SMARY I PŁYNY - Motokosmetyka.pl - kosmetyki samochodowe to jest lekarstwo :wink:
  2. nie jest to skomplikowane tylko ten kanał :kwasny: ale zobaczę może jeszcze jakąś miejscówkę znajdę pozdro
  3. A skąd mądrusiu wiesz jaka to skrzynia a może to multitronic a tam się filtru nie wymienia no chyba że przy rozbiórce skrzyni.Bo kolega nie napisał jaka to skrzynia tylko że automat. gosc ma B5 z 1998 roku, wiec nie moze miec multitronica :-) dokładnie zwykły 4 biegowy automat panowie a może ma ktoś foto story to sam bym se zmienił bo jaki olej to już wiem
  4. nie sam za to się nie biorę ale z drugiej strony każdy wie jakie są warsztaty
  5. czyli wymiana trza kaskę odłożyć :grin:
  6. dzięki za info a co sądzicie o tych co mówią że nie trzeba bo jak pisałem wcześniej chcesz mieć problem ze skrzynią to zmień olej prawda czy fałsz
  7. :hi:Witam jak w temacie mam pytanko odnośnie tej skrzyni chodzi o to gdzie i jak sprawdzić olej w takim automacie czy jest jakiś bagnet jak tak to jak go wyjąć on jest wkręcany czy tylko go się wkłada (bo znalazłem coś ) ale nie mogę tego wyjąć :kwasny: No i jeszcze jedno jak z wymianą oleju jedni mówią nie masz problemu z automatem zmień olej to będziesz miał a inni zalecają jak to jest z góry dziękuje
  8. To jest myśl :kox: ja bym potrzebował żeby ktoś moją padlinę prześwietlił
  9. a na zimę też zaślepiony
  10. i właśnie o taką odpowiedz mi chodziło a powiedz masz to tylko założone samą zaślepkę czy jakiś silikon dawałeś
  11. :hi:Prezesik masz może pełną wersję VAG-COM bo tym co mam to za dużo nie mogę pogrzebać jak coś to puść na PW z góry dziękuje
  12. coś więcej dokładniej :wink:
  13. :hi:jak w temacie mam zamiar jechać z rodziną w góry polskie góry tylko za bardzo nie wiem gdzie chodzi mi o to może ktoś ma sprawdzone ośrodki pensjonaty gdzie już był i warto tam jechać to pierwsze wakacje w tych rejonach (zawsze nad morzem ) może ktoś coś polecić z góry dzięki
  14. :hi:i jak tam znalazło się :kox:PL
  15. a posiadasz :naughty:
  16. A ja dopiero będę się uczył :grin::grin: ale jak sprzęt dojdzie to mogę pożyczyć
  17. ---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- czyli miejsce 2 będzie najlepsze rozumiem a daje się jakiś silikon do uszczelnienia
  18. Kupiony interfejs zobaczymy
  19. A w poniedziałek jesteś w Koszalinie ja o 16 kończę robotę to gdzieś tam mogę podjechać gdzie ci pasuje ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- NAJLEPSZY interfejs USB VAG KKL we wtyku OBD2 PL (2492563840) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. prezesik a jak bym coś takiego kupił starczy na początek żeby tam pogrzebać trochę w serduchu jak myślisz
  20. to po proszę dzięki z góry ---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ---------- Witam program już mam to kiedy kabel mógł byś mi pożyczyć Dzięki Prezesik za program
  21. to jak nic nie znajdę to się odezwę dzięki ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- a co tam za program trza to se coś za sam ma ktoś coś sprawdzonego
  22. kogoś kto by mi skana strzelił czyli komp i kabel
  23. :hi:panowie ma ktoś vaga na miejscu potrzebuje podpiąć padlinę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.