Treść opublikowana przez marcin120383
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
no to muszę szukać 1be
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
dzięki już coś wiem trza szukać 1be :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
no właśnie czy ktoś tak śmiga jak to jest nie będzie efektu piłeczki :mysli:
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
a nie mogą być jakieś h&r albo witec bo same sprężyny od 1be ciężko dostać
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
czyli nic z tego :wallbash: trza kaskę szykować na 1be komplet ;( ;(
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
jak w temacie mianowicie mam zawias 1ba ale chcę puścić trochę auto w dół :mysli: i tak myślę amorki moje czyli 1ba plus sprężyny obniżające -40mm H&R albo witec i pytanko da się na tym jeżdzić :naughty: ma ktoś taką fuzję pozdrawiam :notworthy:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Właśnie ;p?? JA BYM JUTRO MÓGŁ BYĆ :good:
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Wychodzi na to że albo wygląd albo widoczność :wink4: nie ma dobrych żarówek ratunek HID
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
do B5 tydzień temu z kolei założyłem OSRAM Silverlight i tu różnica jest spora.. a jak z barwom tych żarówek może dał byś jakieś foto
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
a jest coś lepszego od tych OSRAM COOL BLUE HYPER chodzi mi o h7 cenna nie gra roli
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
dobry kierunek też muszę się temu przyjrzeć
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
wszystko idzie w kierunku hid bo nie ma dobrych żarówek do kupienia wszystko świeci na metr do przodu :polew:
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
a te philips wpadają w niebieski trochę
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
a jak z oświetleniem drogi tymi philips dają radę bo osram cool blue hyper :wallbash: świeżo kupione TRAGEDIA ale fajnie wyglądają
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
założyłem żarówki OSRAM COOL BLUE HYPER efekt zacny fajny wygląd ale zasięg trochę słaby ;(
-
[ALL B8] Sprężyny Eibach Pro-Kit -35mm/-30 na seryjne amortyzatory 1BA
ja jak wrzucę też pokaże :kox:
-
[ALL B8] Sprężyny Eibach Pro-Kit -35mm/-30 na seryjne amortyzatory 1BA
Dzięki panowie :good:
-
[ALL B5] Zawieszenie 1BE & sprężyny EIBACH PRO-KIT
szukałem na forum ale nie znalazłem żeby ktoś miał opisany taki zabieg ;( bo chodzi o to żeby małym kosztem obniżyć moją kozę mogę założyć sportowe zawieszenie TECH... ale komfort pójdzie dlatego pomyślałem żeby samymi sprężynami pójść w dól o -35mm na ori 1ba :mysli:
-
[ALL B8] Sprężyny Eibach Pro-Kit -35mm/-30 na seryjne amortyzatory 1BA
w końcu ktoś konkretnie odpowiedział dzięki a co lepsze Weitec -35mm czy H&R -40mm dzięki
-
[ALL B8] Sprężyny Eibach Pro-Kit -35mm/-30 na seryjne amortyzatory 1BA
ale co byś wybrał H&R -40 mm czy WEITEC -35mm do 1ba i jak z komfortem dużo utracę
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
:hi: widzę straszne poruszenie po tym spocie :good:
-
[ALL B8] Sprężyny Eibach Pro-Kit -35mm/-30 na seryjne amortyzatory 1BA
lub WEITEC -35mm[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 21:26_________________________________________________chodzi o to czy amory ori 1ba nie padną za szybko
-
[ALL B5] Zawieszenie 1BE & sprężyny EIBACH PRO-KIT
to jak to jest panowie można do 1ba amorków wsadzić H&R -40mm lub Weitec -35mm
-
[ALL B8] Sprężyny Eibach Pro-Kit -35mm/-30 na seryjne amortyzatory 1BA
panowie podłącze się do wątku bo mój wykasowali ;( ;( chodzi mi o to czy do amorów 1ba mogę zastosować sprężyny H&R -40mm jak to będzie się na tym jeździć czy auto nie będzie się za mocno podbijać jak piłka z góry dziękuje :notworthy: http://allegro.pl/show_item.php?item=1940810892 takie sprężyny do 1ba
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
nie ma mnie na miejscu trzymać się tam maniacy :a4fan: